צרו איתי קשר

איך מבצעים ניתוח מתיחת פנים?

על קצב ההתבגרות לא ממש ניתן לשלוט, אך על מראה הפנים – דווקא כן. במרפאה שלי, אני מבצע ניתוחי מתיחת פנים, המתאימים לאלו מכן שרוצות לחדש ולרענן את נראות הפנים. מתי עולה הצורך למתוח הפנים? עם הופעת סימני ההתבגרות, שמקורם באיבוד גמישותם של סיבי הקולגן, אובדן נפח שומן ועצם. עם השנים, מרקמו הגמיש והחיוני של העור משתנה, וההשפעות על הפנים ניכרות בהדרגה.

ניתוח מתיחת הפנים הוא ניתוח המותאם אישית. הפנים שלך מלוות אותך לכל מקום, הן סימן ההיכר שלך וכרטיס הביקור שאת גאה בו. ניתוח מתיחת הפנים משקם ומשפר את הנראות הקיימת, ולא משנה את הפנים המוכרות לך. פגישת הייעוץ במרפאה שלי, היא ההזדמנות שלנו להכיר זה את זו: אני אשתף אותך במידע אודות הטכניקות, מהלך הניתוח ותקופת ההחלמה. את לעומת זאת, תוכלי להציג בפניי את הציפיות שלך, ויחד נבחן את טכניקת הניתוח המתאימה ביותר.

באיזה שלב כדאי לבצע את מתיחת הפנים?

התשובה לשאלה מתי כדאי לבצע את הניתוח היא אינדיבידואלית ומשתנה. לרוב, נשים מתחזקות שגרת טיפוח שמטרתה לשמר את הנראות הקורנת של העור. מאחר ותהליך ההזדקנות הוא תהליך שלא ניתן לעצור אותו בצורה מוחלטת, הצורך למתיחת הפנים מגיע בנקודה מסוימת. ישנן נשים שמתעניינות במתיחת פנים כבר בגיל 40, וגם כאלו שמגיעות לקראת גיל 50 ואף מאוחר יותר. נשים רבות בוחרות לפנות לאופציות לא ניתוחיות לצורך הצערת הפנים. אומנם קיימות אופציות כאלה אך לרוב מדובר בשיפור מזערי אם בכלל ולאור העובדה ששוק האסתטיקה פרוץ בארץ ומעל 95% מהרופאים שעוסקים באסתטיקה לא יכולים להציע לך מתיחת פנים כי אינם מנתחים פלסטיים, נשים רבות משקיעות כסף רב, סבל וזמן בפתרונות זמניים וחלקיים, שלא לדבר על הנראות של חלק מהתוצאות. הקהל היום כבר מודע לחסרונות שבאופציות הלא ניתוחיות ולכן המלצתי היא להגיע קודם כל ליעוץ אצל מנתח פלסטי שמבצע ניתוח פנים בצורה שוטפת לפני שאתן מתחילות להזריק או לחפש פתרונות לא ניתוחיים. האינדיקציה הטובה ביותר מתקבלת בפגישת הייעוץ, בה נבחן יחד את האפשרויות ואת כדאיות המתיחה בשלב זה.

מה אני בודק בפגישת הייעוץ הראשונית?

תחילה, חשוב לי להקשיב לך. נשים שמגיעות לייעוץ עבור מתיחת פנים, הן נשים שלרוב ניסו טיפולים אחרים (לא כירורגים) על מנת לשמר את המראה הצעיר. ההתבגרות כידוע איננה מחמיאה, וכך היא יכולה לפגוע בביטחון ובערך העצמי. אני כאן כדי להרגיע ולומר שיש מה לעשות: ניתוח מתיחת הפנים מספק תוצאות נפלאות, וכאן באתר שלי ניתן להתרשם מהן.

בפגישת הייעוץ אתרשם חזותית מהפנים שלך ואבדוק את הפרמטרים הבאים:

 • גמישות העור
 • מרקם העור ופגעי שמש וגיל
 • היקף וסוג הצניחה (עומק הקפל הנאזלביאלי, ה JOWLS, קמטי המריונטה)
 • אובדן נפח שומן ועצם
 • רפיון שרירי הצוואר

בהתאם לפרמטרים אלו, אוכל להתאים את טכניקת הניתוח היעילה ביותר בעבורך. אני מעניק דגש רב לשלב הבדיקות המקדימות, ומאמין כי התאמת הטכניקה המתאימה לך היא הכרחית. התוצאות לא משפרות רק את מראה הפנים, אלא גם את התחושה הפנימית שלך שחשובה לא פחות.

איך מבצעים ניתוח מתיחת פנים? אין תשובה אחת

אני מאמין שאין שיטה אחת שמתאימה לכולן. בניגוד למנתחים אחרים שמבצעים את אותה הטכניקה לכל אישה שינתחו, האומנות שלי מתבטאת ביצירתיות המשלב מגוון רחב של טכניקות ניתוחיות על מנת לתת לכל מטופלת את התוצאה הטבעית  והייחודית לה.
יחד עם מומחים מארצות הברית ומאירופה, פיתחתי טכניקה ייחודית למתיחת פנים – טכניקה תלת מישורית. הייחוד של השיטה החדשה, הוא האפשרות שלי לדייק את המתיחה בהתאם לכל אישה ברמה האינדיבידואלית. לכל אישה פנים שונות, תווים אחרים ותהליכי הזדקנות שניכרים בצורה שונה. הודות לשיטה החדשה, התוצאה המתקבלת הרמונית, טבעית ואסתטית יותר. אם לא די בכך, התוצאות עמידות ויכולות לשרת אותך עד ל-10 שנים! יתרונות נוספים של מתיחת פנים בשיטה החדשה:

 • תהליך החלמה מהיר וקל יותר
 • אין צורך בהשארת הנקזים
 • את לא נדרשת לחבוש כיסויים על הפנים

גם את יכולה לשוב ולחייך אל מול המראה! אני מזמין אותך לתאם איתי פגישה אישית. ניתוח מתיחת פנים שמבוצע בצורה מקצועית ונכונה מטשטש את סימני ההתבגרות, משיב לך את מראה הפנים הרענן ובעיקר מקפיץ לשמיים את הבטחון העצמי.

תוכלי להתרשם מתוצאותי בקטגורית הלפני אחרי באתר שלי.

להתרשמות לחצי כאן.

שלכן, דר’ שיין.

מחכה לשמוע מכן

  צרו איתי קשר
  עוד כתבות שעשויות לעניין אותך

  ניתוח אף – סוגים ומחירים

  מתלבטים לגבי ניתוח אף ורוצים לשמוע עוד? ד”ר שיין, מומחה לכירורגיה פלסטית ואסטתית, כאן כדי להסביר לכם כל מה שצריך לדעת על ניתוח אף. המשיכו לקרוא כדי ללמוד מה זה ניתוח אף, אילו סוגים של ניתוח קיימים כיום ומה המחיר של ניתוח כזה?

  להמשך קריאה >

  הגדלת חזה – למראה טבעי ונשי המתאים רק לך

  להמשך קריאה >

  שאיבת שומן ללא ניתוח טובה משאיבה מסורתית?

  נשים רבות מסתכלות מידי יום במראה ואינם מרוצות ממה שהן רואות. זה טבעי לרצות להיראות טוב ולצד שילוב של תזונה מאוזנת ופעילות גופנית לעתים נדרש גם שאיבת שומן בירכיים, בבטן או הישבן כדי לצמצם את כמות השומן בגוף.

  להמשך קריאה >