צרו איתי קשר

הגדלת חזה בסיליקון או בהזרקת שומן?

מהי הדרך הטובה ביותר להגדלת חזה?

נשים רבות מרגישות לא שלמות עם גופן ומעוניינות בהגדלת חזה, אך הן לא יודעות מהן האפשרויות העומדות לרשותן ומהי הדרך הטובה ביותר להשיג את החזה המושלם.

להלן דוגמה לשאלה שנשאלתי לאחרונה בפורום אותו אני מנהל:

לאחר 3 לידות, החזה היפה והטבעי שלי איבד מערכו ונראה כיום כמו שתי שקיות שוקו ריקות.. אני מעוניינת להחזיר את הנפח שאבד בחזה אך ברצוני שיראה טבעי וגם ירגיש ככה.

בהמשך שאלתה, השואלת העלתה את הנושא המאוד חשוב:

אני מתלבטת בין הזרקת שומן לחזה ובין שתלים בחזה – איך בוחרים את השיטה העדיפה?

אציג כעת את תשובתי,

זו אכן שאלת השאלות בכל הקשור לניתוחי הגדלת חזה. כדי לענות על שאלה זו עלינו לברר כמה נושאים חשובים:

 • האם את מתעניינת במראה טבעי על פני סיליקון?
 • האם את מתעניינת בנפח גדול ובתוצאה מיידית?

אין ספק שהזרקת שומן לחזה תביא לידי תוצאה טבעית יותר. אך מדובר בתהליך הנמשך על פני זמן והתוצאה אינה מתקבלת באופן מידי. בנוסף, הגדלת חזה באמצעות הזרקת שומן לא צפויה להביא להגדלת נפח המתאפשרת בעזרת שתלי סיליקון אלא כעבור מספר הזרקות. בדרך כלל מקובל לומר שכל הזרקת שומן מגדילה את החזה במידה עד מידה וחצי (cup).

נשים המעוניינת בתוצאות מהירות ובנפח גדול, יעדיפו את האפשרות להגדלת חזה בעזרת שתלים שיתרונה המשמעותי ביותר הנו במענה המידי על ציפיותיהן.

מלבד הבדלים אלו, ישנם עוד משתנים שיש לקחת בחשבון בבחירת שיטת הגדלת החזה. הגדלת חזה בהזרקת שומן דורשת מיומנות רבה מצד המנתח. כמו כן, יש הבדלים נוספים בעלויות הטיפול, בסיבוכים אפשריים, תופעות לוואי ומשך ההחלמה מהניתוח לאחר הגדלת החזה.

מאחר וכל אישה חווה חוויה אחרת, יש צורך בייעוץ אישי בכדי לבחון את שיטת הטיפול המועדפת ואת מוזמנת לפנות אלי לקבלת ייעוץ מקצועי ולקבל את מלוא המידע העדכני והאמין בכדי שתוכלי לבחור את האפשרות העדיפה ביותר בעבורך!

מחכה לשמוע מכן

  צרו איתי קשר
  עוד כתבות שעשויות לעניין אותך

  הגדלת חזה – איך משיגים את התוצאה הרצויה?

  ניתוח הגדלת חזה הוא אחד הפופולאריים בעולם, עם גודל שוק שצפוי להגיע ל-3.05 מיליארד דולר עד 2027, נראה כי אין מעצור והביקוש אחריו רק גובר. רוצים לדעת עוד? קראו מאמר זה.

  להמשך קריאה >

  ניתוח אף – מא’ ועד ת’

  ניתוח אף הוא הליך רפואי או קוסמטי, שמטרתו לשנות את מראה האף או לשפר את תפקודו. רוצים לדעת עוד? קראו מאמר זה.

  להמשך קריאה >

  הרמת חזה – מה עושים כשהשדיים עושים צניחה חופשית?

  נפילת חזה יכולה לקרות בכל שלב בחיים, במיוחד אחרי הריונות, הנקה, כשמתבגרים ועוד. הפתרון לכך הינו ניתוח להרמת חזה. רוצים לדעת עוד? קראו מאמר זה.

  להמשך קריאה >