צרו איתי קשר

איך מבוצע ניתוח הרמת חזה?

ניתוח הרמת חזה נחשב לאחד מההליכים הכירורגיים הנפוצים בתחום הכירורגיה האסתטית, וזאת, למרות שהוא מבוצע משיקולים אסתטיים בלבד. באמצעות ניתוח חזה מסוג זה, מבקשות נשים רבות להשיב לעצמן את מראהו של החזה המורם והזקור שהיה להן בנעוריהן, לפני הלידות וההנקות. וכאן, הרשו לי לנפץ לכם מיתוס: ההריונות וההנקות אינם הגורם היחיד לצניחת החזה, כפי שנשים רבות חושבות. בחלק מהמקרים, מדובר בהזדקנות עור החזה ואובדן אלסטיות, במקרים אחרים, המדובר בשדיים כבדים, בסיבות תורשתיות, בשינויי משקל קיצוניים, או בצירוף של מספר גורמים גם יחד. התוצאה, למרות השוני בגורמים, היא אחת – הצורך בביצוע ניתוח הרמת חזה.

 

כיצד מתבצע ניתוח הרמת חזה?

ניתן, לצורך העניין, להבדיל בין שני סוגי ניתוח חזה, על פי חומרת צניחתו של החזה. במקרה בו מדובר בחזה נפול במקצת, ניתוח להרמת חזה יתבצע, לרוב, בהרדמה מקומית (נתון להחלטת המטופלת ויקבע סופית במהלך פגישת הייעוץ), ויתבצע על ידי חתכים מעטים וקצרים. במהלכו, אבצע חתך בודד סביב עטרת הפטמה, אאסוף את עור השד הרפוי וארים את החלק התחתון של השד, אסיר את עודפי העור ואתפור את החתך הממוקם סביב לעטרת הפטמה. אם מדובר בניתוח הרמת חזה בחזה נפול באופן משמעותי יותר, החתך הבודד סביב עטרת הפטמה לא יספיק, ולכן, יתווסף לו חתך היורד מעטרת הפטמה עד לקפל שמתחת לשד. ניתוח כזה מתנהל בהרדמה מלאה (אפשר גם במקומית) ומותיר אחריו שתי צלקות – הצלקת שסביב הפטמה והצלקת שלאורך השד.

נשים רבות חוששות מהצלקת האורכית הפרוסה לאורך השד אך במפתיע, דווקא הצלקת הזו מטשטשת כמעט לחלוטין בחלוף שנה – שנתיים מהניתוח. אם תעיפי מבט בקטגורית לפני אחרי שלי באתר תוכלי לראות שאחרי שנה ואילך הצלקות על פני השד כמעט ואינן נראות. מן פלא שכזה.

לעיתים נרצה להעניק נפח לשד שאיבד מנפחו. במקרה כזה נוסיף שתל סיליקון או נזריק שומן עצמי בדיוק כשם שנעשה בהגדלת חזה. חשוב לי לציין ששתל או שומן עצמי אינו!! מרים את השד בעצמו אלא רק מחזיר נפח.

מה חשוב לדעת לפני ניתוח חזה?

כאן, חשוב לדעת שני דברים. הראשון הוא, לוודא, ראשית, שאת אכן נזקקת לניתוח הרמת חזה. המדד לכך הוא מיקומה של פטמת השד ביחס לקפל התת־שדי (הקפל התחתון בו מתחברים השד והגוף). במידה ומיקום הפטמה נמוך יותר מקפל זה, אכן המדובר בשד נפול. הדבר השני שחשוב לדעת, הוא כי מומלץ לדחות את ביצוע הניתוח לאחר סיום הלידות, מאחר והלידה וההנקה עלולות לפגום בתוצאותיו של הניתוח.

רוצה לעבור ניתוח הרמת חזה אבל מתלבטת? יש לך שאלות נוספות אודות התהליך? אני מזמין אותך להשאיר את פרטיך כאן באתר ותוך זמן קצר נתאם עבורך פגישת ייעוץ מסודרת בה אוכל לתת לך מענה לכל השאלות

מחכה לשמוע מכן

  צרו איתי קשר
  עוד כתבות שעשויות לעניין אותך

  ניתוח אף – סוגים ומחירים

  מתלבטים לגבי ניתוח אף ורוצים לשמוע עוד? ד”ר שיין, מומחה לכירורגיה פלסטית ואסטתית, כאן כדי להסביר לכם כל מה שצריך לדעת על ניתוח אף. המשיכו לקרוא כדי ללמוד מה זה ניתוח אף, אילו סוגים של ניתוח קיימים כיום ומה המחיר של ניתוח כזה?

  להמשך קריאה >

  הגדלת חזה – למראה טבעי ונשי המתאים רק לך

  להמשך קריאה >

  שאיבת שומן ללא ניתוח טובה משאיבה מסורתית?

  נשים רבות מסתכלות מידי יום במראה ואינם מרוצות ממה שהן רואות. זה טבעי לרצות להיראות טוב ולצד שילוב של תזונה מאוזנת ופעילות גופנית לעתים נדרש גם שאיבת שומן בירכיים, בבטן או הישבן כדי לצמצם את כמות השומן בגוף.

  להמשך קריאה >