צרו איתי קשר

ניתוח הרמת חזה ללא שתל: מה חשוב לדעת?

לאורך השנים, החזה של האישה עובר שינויים רבים וסימני הגיל ניכרים בו. ישנם סיבות רבות לשינוי במראה החזה, החל מתהליכים הורמונליים כמו הריונות, לידות והנקות ועד שינויים במשקל בעקבות ההריונות או בעלייה במשקל. כיום, ניתן לעבור ניתוח להרמת חזה ולהחזיר את החזה למראה הקודם שלו, ליהנות מחזה זקוף ובעל מראה צעיר ומושך.

ישנם שני סוגים של ניתוח הרמת חזה: הראשון עם שתל והשני ללא שתל. במאמר זה נרחיב אודות ניתוח הרמת חזה ללא שתל.

ניתוח הרמת חזה ללא שתל: הפרקטיקה

לניתוח הרמת חזה ישנם 2 מטרות:

 1. הרמת הפטמה ממקומה הנמוך על פני השד אל מקום גבוה יותר וזאת בהתאם לגובה האישה. בנוסף לכך, מיקום השד על גבי בית החזה במקומו המקורי.
 2. שינוי היחס בין תוכן השד לבין מעטפת העור שנעשית רפויה ועודפת. בניתוח הרמת חזה מהדקים את מעטפת העור על גבי רקמת השד הקיימת. במידה ויש מספיק רקמת שד ניתן לעצבה ואת מעטפת העור שמעליה כך שהשד יראה הדוק יותר וללא צורך בהכנסת שתל סיליקון. במידה ואין מספיק רקמת שד ואיננו מעוניינים בהכנסת שתל סיליקון ניתן לשקול הזרקת שומן עצמי.

מהם שלבי הניתוח?

ניתוח הרמת חזה מתבצע בדרך כלל בהרמה כללית, באמצעות מגוון טכניקות ושיטות אפשריות.  הדרך שבה יתבצע הניתוח נקבעת בעקבות מצבו הנוכחי של החזה של המטופלת, הרצונות שלה, הנפח הקיים בו והמבנה שלו. ניתן לבצע הרמת חזה

הניתוח מתבצע במתכונת של אשפוז יומי. ברוב המקרים, הניתוח יתבצע בבוקר וכבר בשעות הצהריים ניתן לחזור הביתה להתאוששות. תפרי הניתוח הם תפרים פנימיים הנמסים מעצמם ולכן אין צורך לחזור להורדת התפרים.

תהליך ההחלמה:

תקופת ההחלמה לניתוח הרמת חזה ללא שתל היא קצרה מאוד. על המנותחת להיות במנוחה כשבוע.  בשאר תקופת ההחלמה, חשוב לא להרים משאות כבדים ולא לבצע פעילות גופנית מאומצת. חשוב לציין שבכל תקופת ההחלמה יש ללבוש חזייה מיוחדת ללא ברזלים או ריפוד המותאמת במיוחד לנשים לאחר ניתוח הרמת חזה ללא שתל. חזיה זו ניתן לרכוש במרפאה.

מהם גילאי הנשים המעוניינות בניתוח?

טווח הגילאים של הנשים המעוניינות לבצע ניתוח הרמת חזה הינו רחב, אך רוב הנשים המחליטות לבצע את הניתוח הן בשנות ה עשרים המאוחרות עד שנות הארבעים לחייהן. נשים אלו מגיעות למרפאה שלי לאחר שעברו הריונות, לידות, הנקות או גם ירידה במשקל והדימוי הגוף שלהם נפגע. לעיתים, נשים אלו חוות ירידה משמעותית במיקומו של החזה שנראה נפול ולא רק שמראה החזה שלהן נפגע, אלא הן מרגישות ששינוי זה פוגע גם בנשיות שלהן.

גם נשים צעירות יותר שלא חוו הריונות או שינויים במשקל מגיעות אלי לצורך ניתוח הרמת חזה בשל גנטיקה המביאה למראה חזה שאינן או אוהבות או א-סימטריה מולדת.

אם ברצונכן להגיע אליי לייעוץ אתן מוזמנות לעשות זאת בעזרת יצירת קשר כאן באתר.

בהצלחה, ד”ר אופיר שיין.

מחכה לשמוע מכן

  צרו איתי קשר
  עוד כתבות שעשויות לעניין אותך

  ניתוח אף – סוגים ומחירים

  מתלבטים לגבי ניתוח אף ורוצים לשמוע עוד? ד”ר שיין, מומחה לכירורגיה פלסטית ואסטתית, כאן כדי להסביר לכם כל מה שצריך לדעת על ניתוח אף. המשיכו לקרוא כדי ללמוד מה זה ניתוח אף, אילו סוגים של ניתוח קיימים כיום ומה המחיר של ניתוח כזה?

  להמשך קריאה >

  הגדלת חזה – למראה טבעי ונשי המתאים רק לך

  להמשך קריאה >

  שאיבת שומן ללא ניתוח טובה משאיבה מסורתית?

  נשים רבות מסתכלות מידי יום במראה ואינם מרוצות ממה שהן רואות. זה טבעי לרצות להיראות טוב ולצד שילוב של תזונה מאוזנת ופעילות גופנית לעתים נדרש גם שאיבת שומן בירכיים, בבטן או הישבן כדי לצמצם את כמות השומן בגוף.

  להמשך קריאה >