צרו איתי קשר

מלאניה טראמפ וניתוחים פלסטיים

מלאניה טראמפ היא אישה יפיפיה. כיום בגיל 46 כשמאחוריה קריירת דוגמנות ענפה ובהיותה הגברת הראשונה של ארצות הברית היא דואגת להקפיד להיות זוהרת ומושלמת בצורה התואמת ככל הניתן את גילה.

היא היתה ועודנה אישה יפהפיה גם ללא כל התערבות. היא לא מפחדת מניתוחים פלסטיים או מהתערבויות אסתטיות שונות. כשהיאא מבצעת ניתוח פלסטי היא בוחרת בפלסטיקאי אומן מהשורה הראשונהה בעולם.

מלאניה עברה הגדלת חזה, להערכתי יותר מאחת. בגיל 46 ואחרי לידה, שדיה כיום בעלי נפח ומלאות עליונה שמתקבלת רק באמצעות שתלי סיליקון. יתכן שעברה גם הרמה אך קשה לומר בוודאות.

ככל הנראה את ההגדלה הראשונה ביצעה עוד בזמן קריירת הדומנות שלה ובהמשך, ייתכן לאחר הלידות, עברה החלפת שתלים לשתלים גדולים ומלאים יותר. גופה חטוב ומוצק – ככל הנראה עקב שמירה על תזונה נכונה ואימון גופני תכוף.

אם נתייחס לפניה של מלאניה – אין בכלל ספק שהיא עברה ועוברת הזרקות של בוטוקס כפי שניתן לראות ממצחה החלק ומפניה נטוליי הקמטים. ככל הנראה עברה גם הזרקות של חומצה היאלורוניתת לאיזור הלחיים או הכנסת שתלי סיליקון קבועים.

זווית הלסת, הצוואר ההדוק, העיניים המלכוסנות (בעלות נטיה עליונה בקצה שלהן), העובדה שמצטלמת בשנים האחרונות כמעט תמיד עם שיער פזור  המסתיר את איזורי הצלקות – כל אלה יכולים להצביע על כך שעברה בייבי או מיניליפט עם נגיעה כזו או אחרת בעפעפיים.

  ניתוח אף – סוגים ומחירים

  מתלבטים לגבי ניתוח אף ורוצים לשמוע עוד? ד”ר שיין, מומחה לכירורגיה פלסטית ואסטתית, כאן כדי להסביר לכם כל מה שצריך לדעת על ניתוח אף. המשיכו לקרוא כדי ללמוד מה זה ניתוח אף, אילו סוגים של ניתוח קיימים כיום ומה המחיר של ניתוח כזה?

  להמשך קריאה >

  שאיבת שומן ללא ניתוח טובה משאיבה מסורתית?

  נשים רבות מסתכלות מידי יום במראה ואינם מרוצות ממה שהן רואות. זה טבעי לרצות להיראות טוב ולצד שילוב של תזונה מאוזנת ופעילות גופנית לעתים נדרש גם שאיבת שומן בירכיים, בבטן או הישבן כדי לצמצם את כמות השומן בגוף.

  להמשך קריאה >

  החלמה לאחר ניתוח חזה

  חולמת על ניתוח הגדלת חזה אבל לא בטוחה לגבי הפרוצדורה ותהליך ההחלמה? נערות ונשים רבות חולמות על ניתוח הגדלת חזה אבל לוקח להן לא מעט זמן להגיע להחלטה משום שהן חוששות מהתהליך ושאלות רבות עולות לגביו. אחד הדברים שהכי מעסיקים את אותן נשים היא תקופת ההחלמה.

  להמשך קריאה >