פיסול אף זמני וקבוע

אחד האיברים החשובים ביותר בפנים שלנו, ממנו אי אפשר להתעלם הוא האף. מדובר באיבר מרכזי המשפיע רבות על המראה וההרגשה של כל אחד ואחת מאיתנו. אם גם אתן מעוניינות ליהנות מאף שמותאם באופן מיטבי למבנה הפנים שלכם ומשתלב בהן בטבעיות רבה, אתן מוזמנות לשיחת ייעוץ במרפאה שלי. כמנתח פלסטי שמבצע גם עשרות ניתוחי אף בשנה, אוכל להתאים לכן את הפתרון הייחודי שנתפר בדיוק עבור האף שלכן.

על ההליך

פיסול אף הינו אופציה לא ניתוחית שבה מעצבים את האף באמצעות חומרי מילוי. כמנתח אף, דר’ שיין מכיר היטב את האנטומיה והאסתטיקה של איבר זה ויודע לתת לך אבחנה מדוייקת האם ניתן לטפל באפיך ללא ניתוח או שיש צורך בניתוח. חשוב לציין שפיסול אף אינו מקטין את האף, אלא מטשטש פגמים שונים כגון גבנון, כגון זווית חדה בין האף לשפה, אי סדירות של גב האף כתוצאה משבר בעבר או ניתוח כושל ועוד. פיסול אף מבוצע במרפאה, לאחר אלחוש של האיזור באמצעות משחה ייחודית שנרקחה עבור דר’ שיין באמצעות חומרי מילוי מהטובים בעולם.
לאלו המחפשים פתרון זמני (כן, יש כזה!) או שחוששים מניתוח אנחנו מציעים אפשרות של לפיסול אף. זמן ההחלמה ממנו מינימלי, ללא כאבים, כמעט ללא תופעות לוואי והחזרה לעבודה תוך 24 שעות. גם עלותו נמוכה דרמטית מעלות ניתוח אף.
החומרים בהם משתמש ד”ר שיין הינם ייעודיים לפיסול אף והתוצאה יכולה להישמר למשך של עד שנתיים. פיסול אף קבוע מבוצע באמצעות הזרקה טיפתית של סיליקון רפואי.

אילו שינויים באף ניתן לעשות בפיסול אף שאינו ניתוחי?

אף גבנוני (תיקון בלט) – הסוואה של עצם בולטת ע”י מילוי שקע מעליה או מתחתיה
אף סולד (יישור עצם האף) – ע”י מילוי לכל אורך האף
הרמת קצה האף – ע”י מילוי בבסיס האף
מילוי שקעים – בצידי האף
תיקון אסימטריות – בד”כ לאחר ניתוח אף כושלים

למי מתאים פיסול אף?

כל אלו יכולים להתאים לפיסול אף שאינו ניתוחי –
1. מי שטרם הגיע לגיל המתאים לניתוח אף (16 לנשים ו-17 לגברים) יכול לבצע מגיל 14 פיסול אף (באישור ההורים).
2. מי שחושש או חוששת מניתוח אף (אין סיבה לחשוש).
3. מי שחווה ניתוח אף כושל.
4. מתאים לפני אירוע – זמן החלמה מינימלי.

כתבו לנו / דברו איתנו