הסבר ותוצאות ניתוחים - לפני ואחרי

ניתוח אף

האף הוא אולי האיבר החשוב ביותר בפנינו. מושא לחלומות, גאוות אך גם מצוקות ובעיות תדמית גוף ונשימה. ניתוח אף הוא הניתוח הפלסטי הפופולרי ביותר בעולם. זהו ניתוח מאתגר, מעניין ומשנה חיים כשמבוצע בצורה מקצועית ונכונה. בפרק זה תוכלו להתרשם מגלריית תמונות לפני ואחרי ניתוח אף שניתחתי לאורך השנים וכן לקרוא מידע רלוונטי על ניתוח זה.

מהיותו האיבר החשוב ביותר בפנים, חשוב לבחור מנתח פלסטי מנוסה ומקצועי עבור ניתוח אף. בעמוד זה תוכלו לצפות בתמונות לפני ואחרי של של מטופלים אשר עברו ניתוח אף אצל ד”ר שיין.

לקביעת ייעוץ
נא להשאיר את הפרטים כאן

  מהו ניתוח אף?

  ניתוח אף הוא אחד מסוגי הניתוחים השכיחים ביותר ברחבי העולם וזאת משום שמדובר בניתוח פשוט וקצר שמוביל לאותה תוצאה נפלאה בה מעוניינים. מדי שנה פונים אלי רבים במטרה לעבור ניתוח אף ראשוני וליהנות מתוצאה של אותו אף עליו הם תמיד חלמו.
  ניתוח אף מיועד לאנשים בעלי אף שאינו הולם את מבנה פניהם, אם מבחינת הצורה ואם מבחינת האורך. מרבית הניתוחים אותם אני מבצע הם ניתוחי אף אסתטיים אך יש גם מקרים בהם אני נדרש לתקן מצבים רפואיים מסויימים, כמו למשל קשיי נשימה כתוצאה של ניתוח אף כושל.

  התאמת התוצאה למטופל מהווה את אחד הדברים החשובים יותר בניתוחי אף ולכן תמיד אתאים את הניתוח למבנה הפנים של המטופל ואנסה ליישם את כל רצונותיו בנוגע לתוצאה הסופית. ניתוח אף מתאים לרוב האנשים מגיל 16 (אני מנתח אך ורק לאחר סיום תהליך צמיחת האף).
  במהלך פגישה ראשונה על ניתוח אף, עם המטופל, אסביר אודות טכניקת הניתוח בה אנקוט, ההרדמה, הסיכונים, העלויות וכמובן אספק הערכה לגבי התוצאה הסופית של הניתוח.

  טכניקת ניתוח האף בה אני נוקט (רוב הפעמים) מערבת חתך מתוך פנים האף ועל ידי כך אני נמנע מצלקות חיצוניות. בניתוח אני מעצב את שלד הסחוסי והגרמי (עצם) האף על מנת ליצור את הצורה המושלמת בעיני. אורך הניתוח הוא בין שעה לשעתיים.

  לאחר ניתוח אף

  ביממה הראשונה שלאחר הניתוח אתן עשויות לחוות כאבי ראש, נפיחות ושטפי דם. הגבס יוסר לאחר כשבוע והנפיחות ושטפי הדם יעלמו תוך כשבועיים. החלמה מניתוח אף לוקחת כשבועיים בהם יש להימנע מחשיפה ישירה לשמש, פעילות מאומצת ומגע באף. ניתן לראות את השינוי המדהים באף כבר לאחר הסרת הגבס, אך תמיד יש לזכור שאת התוצאה הסופית נראה רק לאחר כשנה.

  בת 23 מקריית שמונה. קיבלה את האף שחלמה עליו כל חייה באמצעות ניתוח אף סגור, ללא צלקת חיצונית, שבוצע בשיטתו הייחודית של דר’ שיין, המאפשרת קבלת תוצאה טבעית והרמונית. מצולמת לפני ושישה חודשים אחרי הניתוח.

  לפני
  אחרי
  לפני
  אחרי
  לפני
  אחרי

  בת 20, לאחר ניתוח אף. חפצה בשינוי עדין עדין וכמעט בלתי מורגש, בדגש על הנמכת הגבנון.

  לפני
  אחרי
  לפני
  אחרי

  ניתוח אף אמור לתת למטופלת בדיוק את מה שהיא מעוניינת בו – אם היא חפצה במראה טבעי (אני אישי, מעדיף) ניתן בהחלט להעניק לה זאת. במקרה הזה שימו לב שציר האף עדיין סוטה מעט לימין עובדה שמשווה לאף מראה טבעי ולא מנותח.

  לפני
  אחרי
  לפני
  אחרי
  לפני
  אחרי

  הקטנת האף, ללא פגיעה בתווי הפנים של המטופלת הינה משימה ניתוחית מאתגרת. המטופלת היפהפייה הזו דרשה מראה אף טבעי, שלא יראה מנותח, שהקצה יהיה מורם במידה ושבעצם כולם יחשבו שהיא נולדה עם האף הזה ולא יבחינו בשינוי. מצולמת לפני וכשלושה חודשים אחרי ניתוח אף שבוצע בשיטה סגורה כלומר ללא צלקות נראות לעין.

  לפני
  אחרי
  לפני
  אחרי
  לפני
  אחרי

  נועה, בת 27, מצולמת לפני ואחרי ניתוח אף מורכב, כולל תיקון מחיצה בהיבט נשימתי

  לפני
  אחרי

  איה, בת 25 מצולמת לפני ואחרי ניתוח אף שבוצע בטכניקה סגורה, כלומר ללא צלקות נראות לעין.

  לפני
  אחרי

  גאל, בת 22

  לפני
  אחרי
  לפני
  אחרי
  לפני
  אחרי
  לפני
  אחרי
  לפני
  אחרי
  לפני
  אחרי
  לפני
  אחרי
  לפני
  אחרי
  לפני
  אחרי
  כתבו לנו / דברו איתנו