צרו איתי קשר
דוגמאות לפני אחרי

עיצוב שפתיים זמני וקבוע

בת 23, מדגימה שפתיים חושניות לאחר עיצוב שפתיים באמצעות הזרקה טיפתית של סיליקון. מדובר בשמונה טיפולים מרפאתיים קצרים שבוצעו בהפרש של כחודש מהאחד לשני. התוצאה שנראית לעין - קבועה.
לפני
אחרי
לפני
אחרי
גבר בן חמישים מצולם לפני ולאחר שעבר סדרה של הזרקות סיליקון לשפתיים לאורך תקופה של כמעט שנתיים. חשוב לשים לב לתוצאה הטבעית אין דרך לדעת שאלו אינן השפתיים שנולד איתן. היתרון האדיר של עיצוב שפתיים באמצעות סיליקון נובע מהשינוי האיטי שעוברות השפתיים כך שהסביבה לא ממש שמה לב לשינוי, והעובדה שהתוצאה שמתקבלת קבועה ואינה דורשת תחזוקה.
לפני
אחרי
בת 47, רופאת ילדים, מצולמת לפני ואחרי עיצוב שפתיים עדין באמצעות הזרקת סיליקון טיפתית. התהליך נפרס על פני שנה וחצי במהלכו בוצעו עשרה טיפולים. ראוי לציין שהתוצאה המתקבלת קבועה ומותאמת לרצונה של המטופלת.
לפני
אחרי
לפני
אחרי
עיצוב שפתיים והעלמת הקמטוטים שסביב השפתיים באמצעות הזרקת סיליקון טיפתית. שימו לב לשיפור הניכר ולתוצאה הקבועה. בידיים הנכונות סיליקון הינו אחד הפתרונות המדהימים ביותר שיש לטובת עיצוב שפתיים.
לפני
אחרי
עיצוב שפתיים קבוע באמצעות סיליקון רפואי בהזרקה טיפתית. התמונה צולמה לאחר תשעה טיפולים מרוחקים כחודש זה מזה.
לפני
אחרי

שפתיים הן מהאיברים המושכים ביותר בגוף האישה.

מילוי ועיצוב שפתיים באמצעות סיליקון יכול להעניק לך את מראה השפתיים שתמיד חלמת עליהן – בשרניות, סקסיות וטבעיות, בדיוק במידה שאת רוצה.

במהלך הקריירה שלי כמנתח פלסטי פגשתי, לצערי, נשים רבות שלא הרגישו בנוח עם מראה השפתיים שלהן. 

לעיתים זה היה נפח השפתיים שלא היה מספק ובשרני וגרם להן להרגיש לא מספיק סקסיות ומושכות ולעיתים דווקא הצורה של השפתיים לא הייתה הצורה שהן רצו לפגוש כל בוקר בראי. 

שפתיים הן איבר מרכזי בפנים המסמל בעינינו שפע, סקסיות ויש הטוענים כי הטבעות קדמוניות גורמות לנו לחוש תחושת ביטחון וחום בנוכחות אישה בעלת שפתיים בשרניות.

הנראות של השפתיים מקרינה על הזוגיות שלכן, על האופן שבו אתן מצטלמות, הנראות שלכן ברשתות החברתיות וחשוב מזה, על הביטחון העצמי והתחושה הכללית שלנו. 

לצערנו, לא את כולן הטבע בירך בשפתיים שהן היו רוצות, למזלנו, היום לא צריך להסתפק במה שהעניק הטבע ובעזרת תהליך פשוט יחסית ניתן להעניק לעצמנו מתנה וליצור את השפתיים המושלמות שתמיד חלמנו עליהן. 

אני יכול להגיד בביטחון מלא שמילוי שפתיים הוא פשוט גורם שמשנה חיים עבור כל אישה שבוחרת להעניק לעצמה את המתנה הזו ובוחרת להפסיק להגדיל ולצייר את השפתיים בעזרת ליפסטיק או פילטרים באינסטגרם.

היום כבר אינך צריכה “להסתפק במה שיש”, היום את יכולה להגשים את החלום שלך.

בעשור האחרון זכיתי לעצב שפתיים לאלפי מטופלות. מעל אלף מתוכן עברו עיצוב שפתיים קבוע באמצעות הזרקה טיפתית של סיליקון. לשאר הזרקנו חומצה היאלורונית או שומן עצמי.

צירפנו כאן למטה מגוון של שאלות ותשובות נפוצות שאנו נתקלים בהן במרפאה ביום יום.

 

כמנתח פלסטי, אני מציע למטופלות שלי את כל מגוון הטכניקות לעיצוב שפתיים – החל מחומצה היאלורונית, דרך שומן עצמי וכן עיצוב שפתיים קבוע באמצעות הזרקה טיפתית של סיליקון

בנות יקרות, בשנים האחרונות תחושתי היא שעיצוב השפתיים הפך שגרתי ונפוץ כמעט כמו צביעת שיער ועיצוב הציפורניים. הנגשות של הרפואה האסתטית הלא כירורגית גרמה לכך שנשים רבות (שמא עלי לציין נערות רבות?), שמתוסכלות ממבנה השפתיים שלהן, פונות להזרקות לצורך עיצוב השפתיים. בבלוג הזה אנסה לעשות סדר בבלאגן ואני ממליץ לכל מטופלת עתידית לעיין בו היטב, בטרם תיגש לטיפול.

עיבוי שפתיים – אור ממליצה על ד”ר אופיר שיין

שיטות לעיצוב שפתיים

ובכן, השיטה הנפוצה בארץ לעיצוב שפתיים היא הזרקה ש ל חומצה היאלורונית. את הזרקת החומצה מבצעים תחת משחת אלחוש מקומי במרפאה. יש מגוון חומרים באיכויות שונות של יצרנין וכמובן מגוון שלם של רופאים שמבצע את ההזרקות. לאחר מספר דקות עם קרם מאלחש, תוזרק לשפתיים חומצה היאלורונית.

חשוב לראות עבודות קודמות של הרופא שבחרת שיזריק לך ולוודא שהתמונות צולמו כחודש מהטיפול האחרון ולא מיד בתום הטיפול כפי שרבים מהרופאים שעוסקים בהזרקות מפרסמים.

הסיבה לכך היא, שבתום ההזרקה השפתיים נפוחות מאוד וחלק נכבד מהחומר יעלם כעבור שבועיים שלושה, כלומר מדובר בתוצאה ראשונית ביותר. חשוב גם לוודא שהרופא שיזריק לך מזריק חומצה מאושרת לשימוש על ידי משרד הבריאות ושהחומצה עצמה מיוצרת במדינה מערבית מפוקחת. מותר לכן לשאול מה מזריק הרופא והיכן מיוצר החומר. המידע הזה, אגב, מופיע על אריזות המזרקים והוא גלוי לכל. אלו השפתיים שלכן לכן כדאי שתדעו מה אתן הולכות להכניס לתוכן..

במזרק חומצה ממוצע יש 1 סמ”ק של חומצה היאלורונית. רק כדי לסבר את האוזן – הנפח המשוער של השפתיים הממוצעות הינו כ 4.5 עד 6 סמ”ק, מכאן שמזרק אחד מהווה תוספת משמעותית אך לעיתים קרובות כלל לא מספקת, בייחוד אם שפתייך דקות מאוד. כמו שציינתי קודם, את התוצאה ארוכת הטווח של ההזרקה נראה רק אחרי שבועיים שלושה ולא מיד.
התוצאה שקיבלת תחזיק למשך מספר חודשים, קשה לומר בדיוק כמה. החומצה שהוזרקה הינה חומר טבעי שנמצא בגוף שלנו ומתפרק על ידי אנזים מיוחד ולכל מטופלת קצב פירוק משלה, שאינו תלוי רק בכמות ובסוג החומר המוזרק.

נשים רבות מפחדות מהמראה הנפוח, הלא טבעי של שפתיים מוזרקות, וכן ברצוני להסביר, שמראה זה נובע מכשרונו וניסיונו של הרופא המזריק וברצונה של המטופלת, ולא בשום פרמטר אחר. אם רצונכן בשפתיים חושניות וטבעיות בחרו ברופא שיודע לעשות זאת. זה לגמרי בידיים שלכן.

עיצוב שפתיים על ידי הזרקת שומן

חומר נוסף שמשמש לעיצוב שפתיים הוא השומן העצמי.
שומן עצמי, כשמו כן הוא, שומן שלך שנלקח באמצעות שאיבת שומן זעיר פולשנית מאחד ממצבורי השומן שמפריעים לך. בדרך כלל מדובר בירכיים החיצוניות, בבטן התחתונה או במותניים. לעיתים אני שואב שומן מאיזור הסנטר הכפול ואז מקבלים שתי ציפורים במכה אחת – הידוק הסנטר ועיצוב השפתיים.

חשוב לציין שהזרקת השומן נעשית על ידי מומחה בכירורגיה פלסטית בלבד ולכן רופאים שאינם פלסטיקאים לא יציעו לך כלל אפשרות זו.

הזרקת השומן נעשית במרפאה תחת הרדמה מקומית בלבד. היא אורכת כחצי שעה וזמן ההחלמה אחריה הוא אפסי, כמעט כמו מהזרקת חומצה היאלרונית. היתרון האדיר בהזרקת שומן הוא שהשומן שנקלט – נשאר שם לנצח ואין צורך לחדש את הנפח או את העיצוב כל מספר חודשים. החסרון – קליטת השומן לא מלאה ולעיתים נזדקק לעוד הזרקת שומן או שתיים, על מנת לקבל את התוצאה המושלמת והקבועה.

בתמונה שלמעלה אתן רואות תוצאה שגרתית של עיצוב שפתיים באמצעות הזרקת שומן עצמי.

החומר האחרון עליו בחרתי לדבר הינו הסיליקון הרפואי. זהו אחד החומרים האהובים עלי ביותר. מדובר בהזרקה טיפתית (טיפות זעירות בכל פעם) של סיליקון רפואי לשפתיים, המעניקה לשפתיים נפח מרשים עם תחושה טבעית ורכות. כל זאת בלי לגרום לנפיחות משמעותית או שינוי דרמטי לאחר כל טיפול. הזרקת סיליקון מתאימה במיוחד לשיפור קמטי ה”ברקוד” שסביב השפתיים וכן לנשים, שמעוניינות לעבור שינוי עדין של השפתיים בלי שהסביבה תשים לב לכך.

 

בתמונה למעלה צרפתי תוצאה של הזרקת סיליקון לטיפול בקמטי הברקוד והשבת נפח עדין לשפתיים. ניתן, כאמור,  לקבל עיצוב ושינוי נפח דרמטי בצורה הדרגתית ומתונה. עקרונית, ניתן לקבל שינוי כזה גם עם שומן עצמי או עם חומצה אך בשימוש בהם, מדובר בתהליך בזבזני ויקרי מאוד.

הסיליקון הרפואי מותר לשימוש באיברים רבים בגוף האדם, וכשהוא מוזרק בצורה נכונה וביד הנכונה, הוא בטוח ומתגמל מאוד. כמו בכל חומר קבוע, ממש כמו ניתוח הגדלת חזה עם שתלי סיליקון יש גם סיבוכים כגון גושים שיכולים להופיע אחרי הטיפול אך לשמחתנו הם נדירים מאוד והפחד מהחומר הזה הוא מיותר ונובע בעיקר מבורות ומחוסר נסיון.
אם תרצי לדעת עוד על הזרקת סיליקון – את מוזמנת לפנות לדף השאלות והתשובות לבלוג שלי או לפנות אלי דרך האתר או בפייסבוק ובאינסטגרם. ככה נראית הזרקת סיליקון שגרתית.

https://www.instagram.com/p/BeqVhyAHLkq/?taken-by=drschein

יש גם אפשרויות ניתוחיות לעיצוב שפתיים, כולל שתל סיליקון קבוע אבל על זה ארחיב בפעם אחרת.

לסיכום, עיצוב השפתיים הוא תחום מלהיב שתופס יותר ויותר תאוצה בשנים האחרונות ומעניין יהיה לראות לאן עוד יתקדם.

אם בא לכן על שפתיים חדשות, אתן מוזמנות לפנות אלי.
שיהיה מלא בהצלחה,

דר’ שיין

כתבו לנו / דברו איתנו