הגדלת חזה

על הניתוח

פרופיל ניתוח

סוג ההרדמה הרדמה מקומית או כללית
משך הניתוח עד שעה
מחיר ניתוח הגדלת חזה 21,500 – 28,000 ₪
רמת כאב לרוב, אינו כואב
משך החלמה 7 – 14 ימי החלמה
סוג אשפוז אשפוז יום
תדירות מעקב בזמן ההחלמה, ולאחר שנה

 

ניתוח הגדלת חזה הינו ניתוח שכיח מאוד אך לקבלת תוצאה מושלמת נדרש מנתח פלסטי בעל יד מיומנת, ראיה אסתטית וניסיון רב שנים. קיימת חשיבות רבה לבחירת מנתח מתאים כאשר המטרה העומדת בפניך הינה החזה עליו את חולמת.

ניתן ליצור שדיים טבעיים במראם יש מאין וכמובן שניתן לתקן גם א-סימטריה מבנית ונפחית. בכל ניתוח חזה, דר' שיין מקפיד לעבוד עם השתלים האיכותיים ביותר בעולם שקיבלו את האישורים המתאימים בחירה מותאמת אישית על פי מבנה חזך ושאיפותיך הכמוסות לצורך הגדלת שדיים מדהימה.

החיוך שלכן כשאתן מציצות על החזה החדש בפעם הראשונה שווה הכל.

ניתוח הגדלת חזה מתבצע בהרדמה מקומית או כללית.

הגדלת החזה מתבצעת באמצעות הכנסת שתלי סיליקון או הזרקת שומן עצמי לשד דרך חתך באורך של 3 עד 5 ס"מ (תלוי בסוג המעטפת ובנפח השתל). ניתן להכניס את השתל דרך חתך מתחת לשד, בגבול העטרה או דרך בית השחי (נדיר). ניתן למקם את השתל מעל השריר או מתחת לשריר בהתאם למאפייני השד של המטופלת.

ההליך עצמו אורך פחות משעה, ואינו כואב.

לצפייה בדוגמאות – הגדלת חזה לפני ואחרי

סרטון של ד"ר שיין מתארח בתוכנית "ביטוי בלנדר" ומסביר על הגדלת חזה

למי מתאים ניתוח להגדלת חזה?

שתי אוכלוסיות עיקריות נוהגות להגיע אלי לייעוץ בנוגע לניתוח הגדלת שדיים. האחת נערות או נשים צעירות בגילאי 20-30 והשנייה נשים בוגרות יותר סביב גילאי 30-45 ולעיתים גם נשים בוגרות יותר.

הקבוצה הראשונה סובלת לרוב משד שלא התפתח יתר על המידה או א – סימטריה (חוסר שוויון) בשדיים. עובדה זו גורמת להן למצוקה ברמות שונות ולפגיעה בתדמית הגוף.

אסימטריה

לרוב תבחרי לעבור ניתוח חזה טרם הצבא או מיד לאחריו. נשים רבות מקבוצת גיל זו בוחרות לעבור את הניתוח לפני חתונה או הולדת ילדים.

הקבוצה השניה בדרך כלל כבר ילדה והניקה וכתוצאה מכך התרוקנו השדיים ולעיתים השתנו עד מבלי היכר.

למידע רלוונטי נוסף:

מהו הצעד הראשון שעלי לעשות לפני ניתוח הגדלת חזה?

ההחלטה על ביצוע הגדלת חזה היא הצעד הראשון שלך בדרך לשביעות רצון גדולה יותר מגופך ומתפיסת הנשיות שלך, ובמרבית המקרים תתרום תרומה משמעותית לדימוי ולביטחון העצמיים. מפליא בכל פעם מחדש להיווכח עד כמה ניתוח הגדלת חזה יכול להיות משנה חיים, על כך יעידו מאות מנותחות מרוצות. לאחר שקיבלת את ההחלטה לעבור ניתוח הגדלת חזה נשאר רק לוודא שהתוצאה תהיה לשביעות רצונך המלאה.

איך לבחור את הרופא/ה המנתח/ת?

בחירת רופא מנתח הינה שלב מבלבל בכל הליך רפואי, ובתחום הכירורגיה הפלסטית בפרט. יש היצע רחב בשוק של מומחים לכירורגיה פלסטית, ואולי השכנה שלך עשתה ניתוח אצל זה ובת דודה עשתה ניתוח אצל אחר. בסופו של יום חשוב שתבחרי במנתח פלסטי שהתרשמת מתיק העבודות שלו ושקיבלת או קראת עליו המלצות חמות. אם התרשמת באופן הזה ממנתח מסוים המלצתי היא להתקדם לשלב הבא ולקבוע פגישת ייעוץ.

הפרמטרים החשובים ביותר בהחלטתך אצל מי להגדיל את החזה הם מידת האמון שאת נותנת במנתח, המבוססת על המלצות והתרשמות אישית, וההבנה שלך כי תחת ידיים מקצועיות אלה תקבלי את התוצאה היפה ביותר, המתאימה ביותר לשאיפותיך, באופן בטיחותי ומוצלח.

 

מה יקרה בפגישת ייעוץ עם דר' שיין והצוות?

אנו מקדישים כשעה עד שעה וחצי לכל פגישת ייעוץ, מתוך הבנה שעליך להיות מסוגלת להפיג את כל חששותיך במידה ואלו קיימים, ולענות על כל שאלותיך, גדולה כקטנה. תיאום ציפיות קפדני במהלך פגישת הייעוץ הוא תנאי הכרחי לשביעות הרצון המלאה שלך מתוצאת הניתוח.

לפני כל ניתוח אנו מקפידים על ביצוע שתי פגישות במרפאה – פגישת הייעוץ ופגישת טרום הניתוח.

התרשמות הדדית – פגישת הייעוץ היא ההזדמנות שלך להתרשם מהמנתח ומצוותו, לבחון את ניסיונו ולבדוק מה מידת החיבור (כימיה) ביניכם. מחקרים רבים גילו כי מידת האמון שהמטופלת נותנת במנתח, וטיב הקשר שנוצר ביניהם לפני הניתוח, מכתיבים במידה רבה את שביעות רצון המטופלת מהתוצאה ומשפיעים לטובה אפילו על אופן ההחלמה. מעבר לשיחה עם היועצת והרופא, אל תתביישי לבקש תעודות ואסמכתאות לגבי ניסיונו המקצועי, שמבטיחות כי הוא אכן מומחה בתחומו ובעל ניסיון עשיר ומגוון בביצוע ניתוחים פלסטיים. בנוסף חשוב להתרשם מהקליניקה ומסביבת העבודה של הרופא – מרפאה נקייה, אסתטית, היגיינית ויפה מעידה במידה רבה גם על המנתח ועבודתו.

מעבר על ההיסטוריה הבריאותית שלך

התאמת נפח השתל הנכון עבורך – בשלב זה תמדדי מבחר שונה של סייזרים (שתלי מדידה) שתפקידם להעניק לך את התחושה של "איך זה להיות עם שתלים". הסייזרים מיוצרים על ידי יצרנית השתלים ומדמים שדיים בנפחים שונים. אנו ממליצים להגיע לשלב זה עם חולצה צמודה, רצוי לבנה ואחת שחורה על מנת לבחון מהו הנפח הנכון עבורך. בשלב זה לא נתייחס למראה השד הרצוי אלא רק לנפחו. קיימים סייזרים במגוון רחב של מידות החל מ 120 ועד 430 סמ"ק. במהלך הבדיקה נבקש שתצייני איזה נפח קטן מדי עבורך ואיזה נפח גדול מדי עבורך על מנת לדייק היטב דווקא את הנפח המושלם עבורך. נפח הסייזרים עולה בקפיצות של 50 סמ"ק בערך. 200, 250, 315, 380 ו 430 סמ"ק. הסיבה לכך היא שעליה קטנה יותר לא נראית לעין הלא מיומנת. זוהי נקודה שחשוב להבין לפני ביצוע הגדלת חזה – אין באמת הבדל נראה לעין בין שתל שנפחו 295 לזה שנפחו 315 סמ"ק או בין שתל זה לשתל בנפח 335 סמ"ק.

למידע המלא על בחירות נפח השתל לפני ניתוח הגדלת חזה >>

התאמת מאפייני הצורה והמעטפת של השתל הנכון עבורך – הרוב המכריע של השתלים לחזה עשויים כיום מג'ל סיליקון. בעבר נעשה שימוש גם בשתלים המלאים במי מלח אבל שימוש זה פחת מאד בעשרים השנה האחרונות בגלל יתרונותיו הברורים של ג'ל הסיליקון.

צורת השתל – שתלי הסיליקון לחזה מגיעים בשתי צורות עיקריות – שתלים עגולים ושתלים "אנטומיים" בעלי צורת טיפה או אגס.

  • שתלים עגולים – דר' שיין עובד בעיקר עם שתלים עגולים. רק במקרים נדירים הוא בוחר לעבוד עם שתלים אנטומיים (בעלי צורת טיפה). תוך שימוש בשתלים עגולים ניתן לקבל כל צורה של שד שתחפצי לקבל החל משד בעל מראה טבעי עם מלאות עליונה מתונה וכלה בשד עגלגל וסקסי עם מראה "מנותח" יותר. לשתלים העגולים יש מגוון צורות, אנו קוראים להן "פרופיל השתל". ככל שהפרופיל גבוה יותר כך השתל "כדורי יותר".
  • שתלים אנטומיים – שתלים אלו דומים בצורתם לטיפת מים המזכירה יותר את מבנה החזה הטבעי, ועיקר הנפח בשתל זה הינו בחלק התחתון של השתל. לשתלים אלו יש נטיה להסתובב ולעוות את השד, ומנסיון לאחר כשנה שתל זה מקבל מנח עגול בתוך שד המטופלת בשל הקופסית המתפתחת סביבו ולכן אין בו יתרון על פני שתלים עגולים אלא במקרים נדירים מאוד.

צורת שתלים הגדלת חזה

מעטפת השתל – שתלי הסיליקון נבדלים זה מזה גם בסוג המעטפת שלהם כשההבדל העיקרי בין סוגי המעטפות הוא רמת החספוס. ישנם שתלים בעלי מעטפת חלקה וישנם שתלים בעלי מעטפת חספוס עדין או גס. חספוס המעטפת נועד להפחית את הסיבוך השכיח ביותר בניתוחי הגדלת חזה – התקשות החזה, וגם כדי לעודד את רקמת הגוף להיצמד את השתל ולמנוע תזוזה שלו.

החלטה על סוג ההרדמה – דר' שיין מבצע ניתוחי הגדלת חזה בהרדמה מקומית ומלאה (כללית).

קביעת מועד לניתוח – לאחר בחירת השתל ומאפייניו נתקדם לשלב המרגש ביותר בתהליך הטרום ניתוחי – קביעת התאריך לניתוח. בדרך כלל יש להמתין כחודש בין שלב היעוץ לבין שלב הניתוח בפועל. דר' שיין אינו שש לנתח מטופלות שמבקשות ניתוח "מעכשיו לעכשיו" כגחמה של רגע. יש צורך להבין שאכן הניתוח מתאים עבורך, שאת בשלה לקראתו הן בריאותית והן רגשית ולעכל מעט את הסיכונים הקשורים בניתוח הגדלת חזה (נדירים מאוד אך בכל זאת קיימים).

הפניה לבדיקות מקדימות – בטרם ביצוע הניתוח נבקשך לבצע בדיקות דם – ספירת דם, כימיה קטנה ותפקודי קרישה. נשים מעל גיל 40 יתבקשו לבצע אק"ג ומעשנות ונשים מעל גיל 60 יתבקשו לבצע גם צילום חזה. יש לקבל גם פירוט אבחנות ומצב רפואי מהרופא המטפל בקופת החולים.

מהי פגישת טרום ניתוח?

לפני ניתוח הגדלת חזה תיפגשי פגישה שנייה עם דר' שיין ותוכלי לשאול שאלות אשר אולי נותרו ולא ביררת בפגישת הייעוץ. זוהי ההזדמנות לשתף אותנו בדברים שאולי מטרידים אותך, על מנת להגיע רגועה יותר ביום הניתוח.
בפגישה זו תחתמי חתימה שנייה על מסמכי ההסכמה לניתוח, נוודא שכלל הבדיקות שלך תקינות ונסדיר תשלום מלא במידה ולא הסדרנו קודם לכן.
פגישת טרום הניתוח תתבצע בין שבועים לחודש לפני מועד הניתוח שנקבע בייעוץ.

מה עלי לעשות יממה לפני הניתוח?

בערב שלפני הניתוח תתבקשי להתרחץ בסבון אנטי בקטריאלי מיוחד, ולהימנע מלמרוח לאחר מכן קרם גוף. למרות המתח המובן, מומלץ לנסות ולישון שנת לילה טובה לפני הניתוח, ובמידת הצורך ניתן להסתייע בשיטות הרגעה כמו דמיון מודרך, תרגול נשימות או כל פעילות אחרת שמרגיעה אותך. ניתן גם לקחת כדור שינה.

מה יקרה ביום הניתוח?

ביום הניתוח יש להיות בצום מוחלט, כולל מים או לעיסת מסטיק, החל מ-6 שעות לפני תחילתו. יש להגיע לחדר הניתוח בלבוש נוח, רצוי להגיע עם מלווה, ושם תעברי הליך קבלה מסודר לקראת הניתוח. כדאי לזכור שבמרכזים רפואיים לרוב קר ולכן מומלץ להצטייד גם בביגוד חם, כולל גרביים. חשוב לזכור להביא את החזייה המיוחדת שאותה תלבשי מיד לאחר הניתוח.

כמה זמן אורך הניתוח?

ניתוח הגדלת חזה נמשך כשעה בדרך כלל קצת פחות.

האם הניתוח כואב?

דר' שיין מבצע ניתוחי הגדלת חזה בהרדמה מקומית או כללית. הניתוח אינו כואב, בניגוד לשמועות הרווחות. לפעמים המנותחות שלנו מדווחות על תחושת לחץ או כאב כמו של שריר תפוס. בכל מקרה אין מדובר בכאב עז וניתן להתמודד עם התחושות האלה באמצעות אקמול ואופטלגין.
כאשר הניתוח מתבצע בהרדמה מקומית, אזור הניתוח עצמו מורדם לחלוטין ולא חשים כאב.

האם הניתוח מבוצע בהרדמה מקומית או כללית?

ניתן לבצע את ניתוח הגדלת החזה הן בהרדמה מקומית והן בהרדמה כללית. הגדלת חזה בהרדמה מקומית או בהרדמה כללית היא פעולה בטוחה מאוד וד”ר שיין ניתח מאות נשים בכל אחד מסוגי ההרדמה. בהרדמה כללית המטופלת ישנה ומתעוררת לאחר סיום הניתוח בעוד בהרדמה מקומית המטופלת עירנית לאורך הניתוח עשויה לחוש אי נוחות אך לא חשה כל כאב.

באיזה סוגי שתלים משתמש ד”ר שיין?

דר' שיין עובד עם שלושה סוגי שתלים עיקריים של חברת פוליטק הגרמנית: שתלים בעלי מעטפת Mesmo, שתלים בעלי מעטפת פוליאוריטן ושתלי B-lite קלי המשקל. השתלים מיוצרים בגרמניה וזוכים לתו תקן אירופאי מחמיר וכמובן תו תקן של משרד הבריאות הישראלי.

סוגי השתלים לחזה:

שתלי Mesmo, הם שתלי ג'ל סיליקון המהווים שתלי הבסיס עבור הרוב המכריע של המנותחות. ידועים בזכות מעטפת השתל הדקה, קלות השימוש, מראה העגול והסקסי, והמרקם החלק והנעים למגע.

שתלי פוליאוריטן הם שתלי ג'ל סיליקון בעלי מעטפת העשויה מקצף פוליאוריטן עדין. לשתל פוליאוריטן יתרונות רבים שבאים לידי ביטוי בהפחתת הסיכון להתקשות קופסית בעתיד, הקטנה משמעותית של הסיכוי לצניחה עתידית של השד לאחר הניתוח, הקטנת הסיכוי להופעת קפלי שתל מתחת לעור (rippling) ועוד. שימוש בשתלים אלו דורש מיומנות רבה מאוד מצד המנתח ולכן מעטים המנתחים שיציעו לך את השתל הזה.

שתלי B-Lite הינם שתלים קלי משקל המלאים בג'ל סיליקון משופר המכיל בועיות זעירות של אוויר, טכנולוגיה ישראלית ייחודית בזכותה השתלים קלים יותר ב-30% בהשוואה לשתלי ג'ל סיליקון המסורתיים.
שתלי ה B-Lite מגיעים עם שתי המעטפות שפורטו למעלה.

סרטון של ד"ר שיין בתוכנית סטטוסקופ מדבר על שתלי חזה

מהם נפחי השתלים הנפוצים אצל המנותחות של דר' שיין?

מרבית הנשים אשר מבקשות להגדיל את החזה, בוחרות בשתלים בטווח הגודל 220 עד 360 סמ"ק. מדובר בשתלים פרופורציונליים אשר לא צפויים להכביד על החזה והגב וייראו טבעי לאחר הניתוח.

מהם הסיכונים בניתוח הגדלת חזה?

חשוב לציין שניתוח הגדלת חזה הינו ניתוח בטוח ביותר שעומד על מעל 98% הצלחה בידיים של דר’ שיין.

למרות זאת חושב לומר שכמו בכל ניתוח, גם בניתוח הגדלת חזה קיימים סיכונים.

הסיכונים בהגדלת חזה מתחלקים לשתי קבוצות – סיכונים הקשורים לניתוח (כל ניתוח) – כמו דימום, זיהום או חוסר שביעות רצון מתוצאת הניתוח וסיכונים הקשורים לשתל הסיליקון או לשומן העצמי כגון התקשות קופסית, קרעים בשתל, משקעי סידן בשד וכיוב’. במהלך פגישת הייעוץ תקבלי מידע מפורט על כל הסיבוכים האפשריים בתהליך הקרוי הסכמה מדעת.

מהי התקשות קופסית?

שתלי סיליקון הם בעצם גוף זר. כגוף זר נכנס לגוף הגוף בוחר לעטוף אותו ברקמה הנקראת קופסית (capsule). ברוב המקרים הקופסית העוטפת את השתל היא רכה ועדינה ולכן השד רך. לעיתים רחוקות הקופסית העוטפת את השתל נהיית עבה ונוקשה ואף מתכווצת, מה שגורם לשד להיות נוקשה יותר ובמקרים נדירים אף להתעוות.

התקשות קופסית

תופעה זו נקראת התקשות קופסית והיא עשויה לקרות בעד 10% מהנשים שעברו הגדלת חזה עם שתלי סיליקון. במרפאה שלי אחוז התקשות הקופסית עומד על 5.5% בלבד. אם רוצים להקטין את הסיכוי להתקשות קופסית לפחות מ 1% ניתן להשתמש בשתלים בעלי מעטפת פוליאוריטן.

לקריאה נוספת – הוצאת שתלים.

האם ניתוח הגדלת חזה בטוח?

ניתוחים להגדלת חזה נחשבים ניתוחים בטוחים מאד עם שיעור סיבוכים נמוך.

האם ארגיש את השתל לאחר ניתוח הגדלת חזה?

רוב הסיכויים שכן. כמעט כל אישה שעברה הגדלת חזה תרגיש את השתל בחלק התחתון של השד ולפעמים גם בצדדים. אסור שהשתל יראה לעין או יהיה מורגש באזור המחשוף. ככל שתבחרי שתל קטן יותר ביחס לרקמת השד הקיימת הסיכוי שתרגישי את השתל מתחת לעור קטן.

לקריאה נוספת – הרגשת קפל שתל בחזה לאחר מספר שנים – מה עושים?

האם ניתן להקטין עטרה במהלך ניתוח הגדלת חזה?

כן בהחלט, במהלך ניתוח הגדלת החזה העטרות הקיימות ימתחו בגלל הכנסת השתל. מטופלת המעוניינת להקטין את העטרות תעבור ניתוח הגדלת חזה עם צלקת סביב העטרה הדומה לצלקת של הרמת חזה אך ללא רכיב אורכי על השד.

מה קורה לאחר הניתוח (תקופת ההחלמה)?

אין צורך באשפוז לאחר ניתוח הגדלת חזה – אלא אם תעדיפי להישאר לילה בביה"ח (נדיר ואין סיבה).
רצוי ללבוש חזיית ספורט אחרי הגדלת חזה. היא תולבש לך כבר בחדר הניתוח ואיתה תישארי במשך חודש שלם, בכל שעות היום והלילה, למעט שעת הרחצה.
רחצה ראשונה לאחר ניתוח הגדלת חזה ניתן לעשות 24 שעות לאחר הניתוח, מומלץ להימנע ממים חמים מדי.

שבוע ראשון

בשבוע הראשון לאחר ניתוח הגדלת חזה צפוי כאב קל עד בינוני ומומלץ לצרוך משככי כאבים באופן רצוף וע"פ הצורך, כדי שלא לאפשר לכאב להתחזק. בימים אלו השדיים צפויים להרגיש מלאים ונוקשים מאד, ולעתים צפויים שטפי דם.

חשוב להבין כי תהליך ההחלמה מניתוח הגדלת חזה משתנה מאישה לאישה בהתאם לניתוח שעברה ויכולת ההחלמה הגופנית והנפשית שלה. יש נשים שיומיים לאחר הניתוח כבר מפסיקות ליטול משככי כאבים ומרגישות מצוין, ויש נשים אשר מחלימות לאט יותר. כדאי לארגן מראש עזרה בבית, בעיקר אם את מטופלת בילדים קטנים, להימנע ממאמץ ומהרמת משאות וזו גם הזדמנות לקחת לעצמך פטור זמני מעבודות הבית.

לקראת סוף השבוע הראשון שלאחר הניתוח נקבע לך ביקורת ראשונה במרפאה, שבה נבחן את מצב הפצע הניתוחי וההחלמה הכללית.

שבוע שני

בשבוע השני כבר תוכלי לחזור לפעילות כמעט מלאה, למעט פעילות גופנית מאומצת. עדיין חשוב להבין כי הגוף עבר אירוע משמעותי ולהימנע ממאמץ יתר. בשבוע זה רוב הנשים כבר אינן נעזרות בתרופות משככות כאבים.

במהלך ימים אלו תפחת הנפיחות בשדיים, שטפי הדם ייספגו והתחושה הכללית תהיה נוחה יותר. אצל חלק הנשים תיתכן תופעה של רגישות יתר בפטמות, או להיפך – חוסר תחושתיות, אשר אמורות לחלוף מאליהן.

במידה ורגישות היתר בפטמות מפריעה לך מאד, בעיקר במגע עם הבגדים, תוכלי למרוח משחה מאלחשת להפחתת חוזר הנוחות.

לאחר חודש

כחודש לאחר ניתוח הגדלת חזה כבר כמעט שלא תחושי אי נוחות. בשלב זה ניתן להסיר את חזיית הספורט ולחזור לחזייה רגילה, אבל כדאי להמתין רגע לפני שתפרקי את חנויות ההלבשה התחתונה. דר' שיין ממליץ לקנות חזיות ובגדי ים חדשים רק לאחר שחלפו 3 חודשים ממועד הניתוח וצורת החזה כבר התייצבה.

לאחר 3-4 חודשים

3-4 חודשים לאחר הגדלת חזה הצלקות כבר ייטשטשו מאד, ולמעשה לא תחושי כלל שעברת ניתוח. במהלך השנה הראשונה לניתוח החזה יהפוך להרגיש מגופך ולא תחושי תחושת "גוף זר"

לאחר שנה

כשנה לאחר ניתוח הגדלת חזה מתקבלת התוצאה הסופית ואז תוזמני לביקורת אחרונה על מנת לוודא את שביעות רצונך מהניתוח, את תקינות התוצאה ולקבל הסבר להמשך מעקב בעשור הקרוב.

טיפים להחלמה מהירה

  • תני לעצמך זמן להחלמה – אל תזדרזי לחזור לעבוד, לנהיגה או לעבודות הבית.
  • הימנעי מחשיפה לשמש כדי שלא לגרום להיפר-פיגמנטציה בצלקות.
  • הקפידי על לבישת חזיית ספורט כל שעות היום והלילה, למעט בזמן הרחצה.
  • נסי לישון על הגב זמן ממושך ככל הניתן.

כמה זמן לאחר ניתוח הגדלת חזה ניתן לחזור לעבודה?

ניתן לחזור לעבודה משרדית מספר ימים לאחר הניתוח. בדרך כלל מקובל לחכות לפני חזרה לעבודה גופנית לפחות עד לביקורת הראשונה שנערכת עם דר’ שיין כשבוע לאחר הניתוח.

כל כמה זמן צריך להחליף שתלים?

חברות השתלים ממליצות להחליף שתלים כל עשר שנים. מניסיוני אני יודע שניתן להשאר עם השתלים גם זמן רב יותר במידה ולאחר עשור את עדיין אוהבת את מראה החזה ובבדיקת אולטראסאונד שנתית שתבצעי השתלים נראים תקינים, ללא קרע ושאין בלוטות מוסננות בסיליקון בבתי השחי.

כמה עולה הגדלת חזה של דר' שיין?

נכון למאי 2023, הגדלת חזה בסיסית עם שתלי mesmo עולה 21,500 ש"ח.

העלות של הגדלת חזה עם שתלים בעלי מעטפת פוליאוריטן או שתלים קלי משקל מסוג BLITE יכולה להגיע עד 28,000 ש"ח.

אם תיבחרי לעבור הגדלת חזה עם הזרקת שומן, ללא שתלי סיליקון, המחיר יקבע במהלך פגישת הייעוץ במרפאה, ותלוי בזמינות השומן וכמות השומן הנדרשת להזרקה.

במקרים של ניתוחים מורכבים מהרגיל ייתכנו עלויות נוספות.

סוג הניתוח מחיר
הגדלת חזה עם שתלי mesmo 21,500 ₪
הגדלת חזה עם שתלים בעלי מעטפת פוליאוריטן עד 28,000 ₪
הגדלת חזה עם שתלים קלי משקל מסוג BLITE עד 28,000 ₪
הגדלת חזה עם הזרקת שומן המחיר תלוי מטופלת
ניתוח חזה מורכב ייתכנו עלויות נוספות

 

 

המחיר כולל שכר טרחת מנתח, עלויות שתלים, חדר ניתוח ומעקב רפואי ללא הגבלת זמן לאחר הניתוח. המחיר אינו כולל לינת לילה במידה ותבקשי, ביקור אחות בית, חזייה ייחודית הנדרשת לאחר ההליך הרפואי ו/או עזרים או טיפולים לשיפור איכות הצלקת, במידה וידרשו.

המחירים המובאים כאן עשויים להשתנות עם הזמן. המחיר הסופי והמדויק יינתן רק במהלך פגישת הייעוץ במרפאה. אין לראות במחירים אלה מחירים סופיים.

איך קובעים את מחירו של ניתוח הגדלת חזה?

ניסיון המנתח – מטבע הדברים, מנתחים בעלי מוניטין, ניסיון ומיומנות רבים, ידרשו שכר טרחת מנתח גבוה יותר עבור הניתוח.

זמן חדר ניתוח – ככל שהניתוח מורכב יותר דרוש יותר זמן לביצוע הניתוח. זמן חדר ניתוח הינו חלק מהותי בעלויות של הניתוח.

סוג השתל – ד”ר שיין משתמש בשתלים האיכותיים של חברת Polytech הגרמנית, בעלי תו תקן מחמיר הן באירופה והן בישראל, ומומחה בשימוש בשתלים בעלי מעטפת פוליאוריטן, שמפחיתים כמעט למינימום התקשות קופסית ושומרים על החזה מורם זמן רב לאחר הניתוח. חברת פוליטק מציעה את היקף השתלים הרחב ביותר בעולם ולכל שתל עלות שונה.

צוות חדר הניתוח והמלונאות – מחיר ניתוח הגדלת חזה כולל גם את איכות המרדים, הצוות הסיעודי, תנאי ההתאוששות והאשפוז, והם שונים ממרכז רפואי אחד לאחר.
ניתוחים בהרדמה כללית יבוצעו במרכז רפואי נורמד ברמת אביב – המרכז הותיק והמקצועי ביותר כיום לניתוחים פלסטיים אסתטיים בתל אביב.
ניתוחים בהרדמה מקומית יבוצעו במרכז תל אביב לכירורגיה פלסטית ברמת החייל, חדר הניתוח המוביל בתחומו כיום לביצוע ניתוחים אסתטיים בהרדמות מקומיות.

סוג הניתוח – הגישה הניתוחית ומידת המורכבות של הניתוח הן מרכיב חשוב במחיר ניתוח הגדלת חזה. ניתוחי הגדלת חזה אשר מצריכים גם תיקון של אסימטריה או שינוי מבנה, כגון חזה צינורי, נחשבים מורכבים יותר לביצוע ומצריכים מיומנות גדולה של המנתח ולפיכך העלות שלהם גבוהה יותר.

ניתוח משולב – ישנם מצבים של שדיים נפולים שבהם מומלץ לשלב ניתוח הגדלת חזה עם ניתוח הרמת חזה או הזרקת שומן לטובת תוצאה מושלמת. מחיר ניתוח הגדלה והרמת חזה משולב הינו גבוה יותר.

האם יש הנחה על מחיר הניתוח?

לא פעם אני נשאל לגבי מתן הנחות, וכאן חשוב לי להבהיר – מחיר הניתוח נקבע במדויק, ועל מנת להשיג עבורך את התוצאה והשירות המיטביים שכוללים השקעה גדולה בחדר הניתוח ובבחירת חומרים איכותיים, כמו גם ניסיון רב שנים ומקצועיות בלתי מתפשרת.

אינני מעניק הנחות על הניתוחים משום שאינני מעוניין לעשות הנחות על איכות התוצאות או החומרים בהם אשתמש בניתוח שלך.

כשהניתוח זול יש להיזהר ולהבין מה הסיבה לכך – האם המנתח אינו מנוסה? האם חדר הניתוח בטוח? 

ניתוחים בחו"ל (בד"כ בטורקיה) לרוב נוטים להיות זולים יותר מאשר בארץ בין היתר בגלל עלויות כח האדם הזולות שם. יש בטורקיה מנתחים מהשורה הראשונה בעולם אך הם מיעוט והם גם בדרך כלל יקרים כמו בארץ. כדאי לזכור שאם חלילה יש סיבוך, יש קושי ניכר להתנהל מול המנתח הטורקי בעוד שכאן בארץ יש לך "אבא ואמא" וזמינות מלאה של המנתח שלך. דר' שיין מעניק שירות מעקב אחרי מנותחות ישראליות שעברו ניתוחים אצל מיטב המנתחים הטורקים והסתבכו אך זהו שירות בעלות נכבדת ולפיכך גם עשויה ליתר את "החסכון" במחיר הניתוח המקורי.

יש גם בארץ אפשרות לעבור ניתוחים אסתטיים במחיר מוזל במסגרת המכונים ו/או קופות החולים. כאן בהחלט תוכלו למצוא מנתחים מצויינים אך קחו בחשבון שבדרך כלל המנתחים שעובדים עם הגופים האלה הם חסרי ניסיון או כאלו שאין להם נפח מספק של ניתוחים אסתטיים ולכן זקוקים להזרמה שוטפת של מקרים ויש לשאול את עצמנו מדוע.

מכאן שאם כוונתך לעבור ניתוח אסתטי כלשהו, בדגש על הגדלת חזה, הפקטור שצריך להוביל אותך הוא המקצועיות והזמינות של המנתח ולא המחיר.

מהן אפשרויות התשלום עבור ניתוח הגדלת חזה?

ניתן לשלם עבור הניתוח באמצעות העברה בנקאית או בכרטיס אשראי עד 10 תשלומים ללא ריבית, ועד 60 תשלומים בתוספת ריבית. איננו מקבלים צ'קים.

נכון לתחילת שנת 2023 חוק המזומן מאפשר תשלום במזומן עבור עסקאות של עד 6,000 ₪.
בעסקאות בסכום גבוה יותר, כדוגמת ניתוח הגדלת חזה, ניתן לשלם במזומן רק 10% מסכום העסקה הכולל.

זה אומר, שכאשר עלותו של הניתוח היא 21,500 ₪ – ניתן לשלם 2,150 ₪ במזומן, ואת היתרה בהעברה בנקאית או בכרטיס אשראי.

מהן אפשרויות המימון עבור ניתוח הגדלת חזה?

נכון לתחילת 2023 יש אפשרות לקבל מימון חוץ בנקאי באמצעות חברת בלנדר, לטובת ביצוע הניתוח אצלנו. בערוץ זה ניתן לשלם עבור הניתוח על ידי הוראת קבע, ועד 60 תשלומים, ללא תפיסת מסגרת אשראי בבנק או בכרטיסי האשראי. לבדיקת זכאותך למימון כזה לחצי כאן.

האם אני זכאית להשתתפות במחיר עלות הניתוח, של קופות החולים או של חברות הביטוח?

המרפאה שלנו פרטית, ולכן אנחנו לא מכבדים הסדרים עם קופות החולים או חברות הביטוח.

במקרים מסוימים, במידה וקיים ביטוח בריאות פרטי וחברת הביטוח מאשרת את נחיצותו הרפואית של ההליך הרפואי, תוכלי לקבל החזר מסוים עבור הניתוח – למנתח שאינו בהסדר. למידע נוסף אנא פני לסוכן הביטוח שלך.

האם צריך לצום לפני ניתוח הגדלת חזה?

ניתוח הגדלת חזה מבוצע בהרדמה מקומית או כללית. הרדמה מקומית מחייבת צום של שעתיים לפני הניתוח והרדמה כללית מחייבת צום של 8 שעות.

אחרי כמה שנים צריך להחליף שתלים?

השתלים בהם אני משתמש מיוצרים בגרמניה על פי הסטנדרטים המחמירים ביותר בעולם. יצרני השתלים ממליצים להחליף שתלים אחת לעשור. בתום תקופה זו מומלץ לבצע מעקב אחת לשנה / שנתיים אצל המנתח הפלסטי שלך ולעשות הדמייה (אולטרסאונד, ממוגרפיה, MRI) על מנת לבדוק את מצב השתלים וזאת על פי המלצות משרד הבריאות. במידה ואת אוהבת את מראה החזה שלך ובדיקות ההדמיה מראות שהשתלים תקינים אין חובה להחליף את השתלים.

האם שתלי הסיליקון מסוכנים?

התשובה היא לא. השתלים אינם מסוכנים. השתלים מיוצרים בטכנולוגיה עילית, בצורה קפדנית ומדויקת. לעיתים רחוקות יש תגובות לוואי לשתלים כמו בכל הליך אחר. עשויה להתפתח התקשות קופסית, עשויה להתפתח תסמונת הקרויה ASIA, שבה הגוף מפתח נוגדנים כנגד הסיליקון, בנשים שמועדות לכך גנטית (אין כיום דרך לדעת מי מועדת לכך) ובמקרים נדירים אף יותר יכולה להתפתח מחלה הקרויה BIA-ALCL שהח”מ כתב כבר בשנת 2016 את נוהל הזיהוי והטיפול בה בישראל, מטעם האיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית

מאיזה גיל ניתן לעשות ניתוח הגדלת חזה?

מקובל לבצע ניתוח הגדלת חזה החל מגיל 18. עם זאת, תמיד יש חריגים: נערות מגיל 15-16 ומעלה, שסיימו את ההתפתחות המינית שלהן על פי מדד טאנר, שאין להן חזה כלל ושני ההורים תומכים בהחלטה לעבור ניתוח יכולות לעבור ניתוח הגדלת חזה אצל דר’ שיין.

מהן הדרכים בהן ניתן להגדיל את החזה?

נכון לשנת 2022 יש מגוון דרכים להגדיל את החזה הנשי. יש אפשרות להשתיל שתל סיליקון (השיטה הנפוצה ביותר להגדלת חזה), יש אפשרות להזריק לשד שומן עצמי (פעולה ניתוחית המתבצעת בחדר ניתוח). כל הזרקת שומן מגדילה את החזה בחצי מידה או מידה בחזייה. בחו”ל ניתן להזריק חומצה היאלורונית לשד לצורך הגדלתו אך בארץ משרד הבריאות אוסר על כך. ניתן גם לקחת גלולות למניעת הריון שלפעמים מביאות להגדלת החזה.

האם ניתן להניק אחרי הגדלת חזה?

כן. השתל לא ממוקם בתוך השד, אלא מאחוריו או אפילו מאחורי השריר, כך שניתוח הגדלת חזה לא מפריע להנקה.

למאמר המלא בנושא – הנקה לאחר הגדלת חזה.

האם ניתן לעשות ניתוח הגדלת חזה אחרי הלידה?

כן, אפשרי בהחלט, אבל את הניתוח נקבע לשלושה חודשים לאחר סיום ההנקה, אם הנקת.

האם ניתן לבצע ניתוח הגדלת חזה ללא צלקות?

הגדלת חזה באמצעות הזרקת שומן עצמי נעשית ללא צלקות על פני השד. לעומתה, בניתוח הגדלת חזה עם שתלי סיליקון חייבים לבצע חתך בן ארבעה ס”מ בקפל התת שדי או בגבול העטרה דרכו מוכנס השתל. ד”ר שיין מומחה בהסתרת הצלקות ומיקומן כך שיהיו מוסתרות וכמעט ואינן נראות (לדוגמא בבית השחי, בקפל התת שדי או סביב העטרה).

למידע המלא – צלקות לאחר הגדלת חזה.

האם כדאי לעשות ניתוח הגדלת חזה זמן קצר לפני החתונה?

התשובה פשוטה – בהחלט!

אם את לא מתכננת להיכנס להיריון בשנה הקרובה, מדוע להמתין עם החלום? נשים רבות מעניקות לעצמן את המתנה הזו דווקא לפני החתונה וזוכות למחשוף מהם בשמלת הכלה.

לפיכך – אם את חושבת על זה ולא בטוחה, בואי לייעוץ והקשיבי למה שיש לנו לומר לך. תגלי שחדר ניתוח לא מפחיד, נהפוך הוא, יש אווירה טובה, שמיכת חימום אישי, וחשוב לא פחות שיר כייפי שאת בוחרת בעצמך להירדם איתו. ההחלמה לא קשה כלל. הכאבים, אם קיימים, מוקלים עם אופטלגין והתוצאה – משגעת.

מה ההבדל בין הגדלת חזה באמצעות שומן עצמי לבין הגדלת חזה באמצעות שתל סיליקון?

הדבר היחיד המשותף לשני הניתוחים הוא השם – הגדלת חזה והעובדה שמטרתם להעניק תוספת נפח לשד. מלבד זאת, הם שונים לחלוטין. הגדלת חזה באמצעות שומן עצמי מגדילה את השד בכחצי מידה עד מידה בכל פעם. ניתוח הגדלת חזה על יד שומן עצמי מבוצע בדרך כלל בהרדמה כללית בלבד.

את השומן קוצרים ומזריקים מיד בחדר הניתוח, בדרך כלל מהירכיים או מהמותניים. שאיבת השומן והזרקתו משאירות צלקות קטנטנות על פני העור (2 עד 5 מ”מ) ולכן מקובל לומר שזהו ניתוח ללא צלקות. ההחלמה קלה יחסית והניתוח אינו כואב.

את התוצאה הסופית נראה רק כעבור 3 חודשים. מנותחות שרוצות להגדיל את השד מעבר לחצי מידה או מידה נדרשות למספר ניתוחים. יתרון נוסף להזרקת השומן הוא העובדה שאין צורך להחליף שתלים.

הגדלת חזה באמצעות שתלי סיליקון מיועדת לנשים שמעוניינות להגדיל את החזה במידה וחצי ומעלה ומעוניינות לקבל תוצאה קבועה ומיידית. זהו ניתוח קל וקצר שמבוצע בהרדמה מקומית או בהרדמה כללית. ניתן לבחור את נפח השד הרצוי במהלך פגישת הייעוץ. החתכים (כ 3-4 ס”מ) נסתרים בקפל התת שדי, סביב העטרה או בבית השחי. רוב המנותחות שלנו בוחרות באופציה זו.

כמה זמן אחרי ניתוח הגדלת חזה ניתן להיחשף לשמש?

דר’ שיין מבקש מהמנותחות שלו לא לחשוף את הצלקות של הניתוח לשמש למשך שלושה חודשים מיום הניתוח. אם יש שטפי דם (סימן כחול כמו אחרי קבלת מכה) על פני השד (נדיר אבל יכול לקרות) אנחנו מעדיפים שלא תחשפי את האזור לשמש עד ששטף הדם ייספג לחלוטין.

חשיפת הצלקות או סימני כחולים לשמש עלולה להביא לשינויי צבע קבועים של העור או הצלקת – תופעה הקרויה היפר-פיגמנטציה וממנה קשה מאוד להפטר. אנחנו מנסים להימנע מלהגיע למצב זה, לכן עדיף לשמור על הצלקות או על החזה על פי ההנחיות. בחודש הראשון שלאחר ניתוח הגדלת החזה הצלקות יהיו מכוסות בפלסטר שימנע חשיפה לשמש.

לאחר הסרתו – מריחה של מקדם הגנה 30SPF אחת לשעתיים בעת היציאה לשמש מספיקה בכדי להגן על הצלקת או על העור. לכן בדרך כלל אין בעיה להיחשף לשמש מספר ימים לאחר ניתוח הגדלת החזה.

האם ישנם כאבי גב לאחר ניתוח הגדלת חזה?

נדיר שיהיו כאבי גב לאחר ניתוח הגדלת חזה. לעיתים רחוקות מאוד, כשבוחרים שתלים בעלי נפח גבוה של מעל 500 סמ”ק עשוי המשקל להביא להכבדה על הגב העליון ולשינויים ביציבה שעשויים להתבטא גם בכאבי גב. לנשים שבוחרות לעבור ניתוח הגדלת חזה עם נפחים גדולים מ 500 סמ”ק דר’ שיין ממליץ על הכנסת שתלי Blite שמשקלם קל ב 30% ביחס לשתלים בנפח מקביל.

לסיכום

ניתוח הגדלת חזה מציע יתרונות רבים לנשים המעוניינות לשפר את מראה החזה.

ברוב המכריע של המקרים התוצאה תהיה מצוינת ותישמר לאורך זמן.

אחד הפרמטרים החשובים, כבסיס להצלחת הטיפול והשגת התוצאות הטובות ביותר, הוא בחירת מנתח פלסטי מנוסה, ובעל הכישורים הדרושים לביצוע ההליך בצורה בטוחה ומותאמת אישית. זאת בנוסף לתיאום ציפיות, בדיקה מקיפה וקבלת מידע על הטכניקות השונות ועל התהליך מא׳ ועד ת׳.

אם את שוקלת ניתוח הגדלת חזה, תוכלי לקבוע פגישת ייעוץ במהלכה נדון בצרכים, ברצונות ובמטרות אותן את רוצה להשיג באמצעות הליך זה. במהלך הפגישה תקבלי מענה לכל שאלותייך ומידע לגבי הטכניקות האפשריות, הסיכונים, וכלל הנתונים שיסייעו לך לקבל החלטה מושכלת ונכונה לך – אף מעבר לתוכן שהובא כאן.

כך, במידה והחלטת לצאת לדרך, תוכלי לעבור את התהליך בצורה רגועה, נעימה ומותאמת אישית.

בכל מקרה של ספק או חשש, ובכל שאלה, חשוב לפנות לרופא המנתח, כדי לקבל מענה.

נשמח לראותך בפגישת היעוץ.

 

כאן עבורך, דר' שיין.

חווית לקוחה:

בת 30, אמא לשני ילדים. לא מתכננת ללדת בשנים הקרובות. ביקשה מראה עדין עדין וטבעי ככל הניתן. בחרנו יחד שתל עגול, עם פרופיל בינוני בנפח 220 סמ"ק שהונח מעל השריר והתוצאה לפניכן. הקילוף העדין בעור נובע ממתיחתו בשל הניתוח וניתן לטיפול פשוט עם קרם לחות.

לפני
אחרי
לפני
אחרי
חווית לקוחה:

בת 28, אמא לילדה אחת. מצולמת לפני וחודש אחרי הגדלת חזה עם שתלים בנפח של 235 סמ"ק עגול גבוה מחוספס במישור תת שרירי משולב ייחודי של דר' שיין.

לפני
אחרי
לפני
אחרי
לפני
אחרי
חווית לקוחה:

בת 40, אמא לשישה ילדים שחפצה לרענן את מראה החזה שלה עם סיום הלידות. ביקשה מראה מלא וטבעי שתואם למידותיה. מצולמת לפני וחודש אחרי הגדלת חזה במישור תת שרירי משולב עם שתלי פוליטק מחוספסים בנפח 315 סמ"ק. נניח את השתל במישור תת שרירי משולב אצל נשים שאין להם מספיק כיסוי רקמתי בקוטב העליון של השד. לחילופין נוכל להשתמש בשתלים בעל מעטפת פוליאוריטן ייחודית ואז יונחו השתלים במישור על שרירי (מעל השריר). ההחלמה מהניתוח קצרה מאוד, החזרה לשגרה מלאה היתה תוך יומיים ושביעות הרצון מהתוצאה – נדירה.

לפני
אחרי
לפני
אחרי
חווית לקוחה:

בת 31, אמא לילדים. מצולמת לפני וחודש אחרי הגדלת חזה עם שתלי פוליטק עגולים בעלי פרופיל גבוה בנפח 315 סמ"ק, שהונחו במישור תת שרירי משולב.

לפני
אחרי
לפני
אחרי
חווית לקוחה:

בת 41, ישראלית תושבת חו"ל. הגיעה לארץ במיוחד לצורך מתיחת בטן והגדלת חזה (משלב ניתוחים הקרוי mommy makeover). בתמונה נראה החזה כשנה לאחר ניתוח בו הכנסתי שתלי סיליקון עגולים בעלי פרופיל בינוני בנפח 265 סמ"ק במישור שמעל השריר לצורך מתן מלאות עדינה וטבעית לחזה שהתרוקן לאחר הלידות.

לפני
אחרי
לפני
אחרי
חווית לקוחה:

דיאנה, בת 28, ללא ילדים. מצולמת לפני וכשנה לאחר הגדלת חזה באמצעות שתלים עגולים בעלי פרופיל בינוני בנפח 330 סמ"ק. השתלים הונחו מעל השריר.

לפני
אחרי
חווית לקוחה:

בת 29, ללא ילדים. מצולמת כשנה לאחר הגדלת חזה באמצעות שתלים עגולים בעלי פרופיל גבוה בנח 315 סמ"ק, שהונחו במישור תת שרירי משולב. אני מקפיד להשתמש בשתלים עגולים בניתוחים שלי. יש להם יתרונות רבים על פני שתלים "אנטומיים" – בעלי צורת אגס. גם לנשים שרוצות מראה טבעי יחסית.

לפני
אחרי
חווית לקוחה:

בת 28, ללא ילדים, שביקשה שד עגול וסקסי. מצולמת לאחר הגדלת חזה עם שתלים עגולים, פרופיל גבוה בנפח 285 סמ"ק, מישור תת שרירי משולב.

לפני
אחרי
לפני
אחרי
חווית לקוחה:

בת 26, ללא ילדים. מצולמת לפני וכחודשיים לאחר הגדלת חזה במישור תת שרירי משולב עם שתלים עגולים, בעל פרופיל גבוה בנפח 315 סמ"ק.

לפני
אחרי
לפני
אחרי
חווית לקוחה:

בת 22 ללא ילדים. ביקשה הגדלת חזה מינימלית, כזו שאף אחד לא ירגיש, רק היא. בתמונות היא נראית כחצי שנה לאחר הגדלת חזה עם שתלי סיליקון עגולים בנפח 255 בעלי פרופיל בינוני שהונחו במישור תת שרירי משולב.

לפני
אחרי
לפני
אחרי
חווית לקוחה:

אמא צעירה באמצע שנות השלושים לחייה שביקשה להחזיר לעצמה מלאות טבעית לחזה ולתקן את הבקע הטבורי ואת עור ה"קרפ" בבטן התחתונה. עברה ניתוח משולב של הגדלת חזה עם שתלים עגולים גבוהים בנפח 285 סמ"ק שהונחו מעל השריר עם מתיחת בטן. מצולמת לפני וכשנה לאחר הניתוח.

לפני
אחרי
לפני
אחרי
לפני
אחרי
חווית לקוחה:

רוית, 33, אמא לשניים. רצתה מלאות עדינה וטבעית של החזה שהתרוקן לאחר הלידות. בחרנו שתלים בנפח 250 סמ"ק במישור תת שדי.

לפני
אחרי
חווית לקוחה:

דבורה, בת 36, אמא לשלושה. עברה הגדלת חזה באמצעות שתלים עגולים בעלי פרופיל בינוני בנפח 330 סמ"ק שהונחו במישור תת שרירי משולב.

לפני
אחרי
חווית לקוחה:

איילה, בת 36, אמא לשלושה, שעברה הגדלה עם שתל עגול פרופיל גבוה בנפח 350 סמ"ק במישור תת שרירי משולב.

לפני
אחרי
לפני
אחרי
חווית לקוחה:

בת 37, לאחר הגדלת חזה בהרדמה מקומית. משום שהמטופלת חפצה במלאות עליונה סקסית – הונחו שתלים עגולים, פרופיל גבוה, בנפח 275 סמ"ק במישור תת שרירי משולב. ניתן לראות שהשתל מעניק מלאות יפה וגבוהה יחסית למחשוף ופחות "מפיל" את השד למטה. זהו אחד היתרונות בהנחת השתל במישור תת שרירי משולב.

לפני
אחרי
חווית לקוחה:

בת 22, לפני לידות. ביקשה מתן נפח עדין וטבעי ככל הניתן לשד. בתמונות – כחמישה חודשים לאחר הגדלת חזה באמצעות שתלים עגולים, בעלי פרופיל בינוני בנפח 255 סמ"ק. על מנת לתת מראה טבעי ככל הניתן הונחו השתלים במישור תת שרירי משולב – כך השריר לוחץ על החלק העליון של השתל ומעניק מדרון עדין וטבעי לשד.

לפני
אחרי
לפני
אחרי
חווית לקוחה:

בת 30, ביקשה להחזיר לחזה מלאות יפה וטבעית לאחר לידות. מצולמת כחודש לאחר הגדלת חזה עם שתלים עגולים בעלי פרופיל גבוה בנפח 335 סמ"ק שהונחו במישור תת שרירי משולב.

לפני
אחרי
לפני
אחרי
חווית לקוחה:

בת 28, מצולמת כחודש לאחר הגדלת חזה עם שתלים עגולים בעלי פרופיל גבוה בנפח 315 סמ"ק שהונחו במישור תת שרירי משולב.

לפני
אחרי
לפני
אחרי
חווית לקוחה:

בת 22, מצולמת כחודש לאחר הגדלת חזה עם שתלים עגולים, בעלי פרופיל גבוה בנפח 360 סמ"ק, שהונחו מתחת לשריר. ניתן לראות את המלאות היפה שמעניק הפרופיל העגול הגבוה של השתל לקוטב העליון של החזה. בתמונות האחרי ניתן לראות שהפטמות פונות קדימה וקצת למטה. זהו שלב ביניים של התוצאה משום שעם ירידת הבצקת והסתגלות השד לנפח החדש שבדרך כלל מתרחשת תוך מספר חודשים – הפטמה תעלה למקומה הטבעי בשליש העליון של השד.

לפני
אחרי
לפני
אחרי
חווית לקוחה:

מטופלת שחפצה בחזה עגול עסיסי שיראה על סף המלאכותי ועם הכי פחות רווח בין השדיים שניתן.

על מנת להגשים את חלומה בחרנו להשתמש בשתלים עגולים בעלי פרופיל גבוה של חברת פוליטק. השתלים הונחו במישור תת שרירי משולב דרגה 1 ונפחם 360 סמ"ק.

לפני
אחרי
לפני
אחרי
חווית לקוחה:

בת 21, תושבת ארה"ב, שביקשה חזה עגול מלא ועד כמה שניתן בעל מראה מנותח, תוך שמירה על בטחונה ועל המראה האסתטי של השד. מצולמת חודש לאחר הגדלת חזה פריאראולרית (צלקת סביב העטרה) והכנסת שתלים עגולים בעלי פרופיל גבוה בנפח 400 סמ"ק, במישור תת שרירי משולב. בניתוח זה ביצעתי גם מניפולציה של רקמת העטרה על מנת לתת לה מראה טבעי ופחות טובולרי "מנופח" כמו שהיה לפני הניתוח.

לפני
אחרי
לפני
אחרי
חווית לקוחה:

בת 23, צולמה לפני וכשנתיים וחצי אחרי הגדלת חזה בהרדמה מקומית. הוכנסו שתלים עגולים בעלי פרופיל בינוני בנפח 330 סמ"ק במישור תת שדי. ניתן לבחור להניח את השתלים במישור תת שדי ולא תת שרירי כשלמטופלת יש מספיק רקמה שתכסה את השתל בקוטב העליון של השד.

לפני
אחרי
לפני
אחרי
חווית לקוחה:

בת 34, אמא לארבעה. רזה באופן טבעי, עם שד קטנטן, מדגימה תוצאות של ניתוח הגדלת חזה למתן מראה טבעי ככל הניתן. בניתוח השתמשתי בשתלים עגולים, בעלי פרופיל בינוני והנחתי אותם במישור תת שרירי משולב. ניתן להוסיף הזרקת שומן למרווח שבין השדיים לצורך מתן מראה טבעי אף יותר. במקרה זה המטופלת בחרה שלא להעזר גם בשומן עצמי ומרוצה עד מאוד מהתוצאה.

לפני
אחרי
לפני
אחרי
חווית לקוחה:

גם בתמונות אלה מוצגת אישה רזה באופן טבעי, עם שד קטנטן המדגימה תוצאות של ניתוח הגדלת חזה. בניתוח שלה השתמשתי בשתלים עגולים, בעלי פרופיל בינני והנחתי אותם במישור תת שרירי משולב. גם במקרה זה היה ניתן להוסיף הזרקת שומן למרווח שבין השדיים לצורך מתן מראה טבעי אף יותר – טכניקה הנקראת הגדלת חזה היברידית אך המטופלת בחרה שלא להעזר בשומן עצמי ועדיין מרוצה עד מאוד מהתוצאה.

לפני
אחרי
לפני
אחרי
חווית לקוחה:

עוד מקרה של אישה רזה באופן טבעי, אמא לחמישה, עם שד קטנטן המדגימה תוצאות של ניתוח הגדלת חזה.
בניתוח שלה השתמשתי בשתלים עגולים, בעלי פרופיל גבוה והנחתי אותם במישור תת שרירי משולב. גם במקרה זה היה ניתן להוסיף הזרקת שומן למרווח שבין השדיים לצורך מתן מראה טבעי אף יותר – טכניקה הנקראת הגדלת חזה היברידית. גם במקרה זה המטופלת בחרה שלא להעזר בשומן עצמי ועדיין מרוצה עד מאוד מהתוצאה.

לפני
אחרי
חווית לקוחה:

הגדלת חזה עם שתלים עגולים, בעלי פרופיל בינוני, בנפח 220 סמ"ק שהונחו מעל השריר למתן מראה עדין וטבעי.

לפני
אחרי
לפני
אחרי
חווית לקוחה:

הגדלת חזה עם שתלים עגולים, בעלי פרופיל בינוני, בנפח 255 סמ"ק שהונחו מעל השריר למתן מראה עדין וטבעי.

לפני
אחרי
לפני
אחרי
חווית לקוחה:

מטופלת בת 24, ללא ילדים. נעשה שימוש בשתלים עגולים מחוספסים של חברת פוליטק בנפח 255 סמ"ק, הונחו במישור תת שרירי משולב.

לפני
אחרי
לפני
אחרי
לפני
אחרי
חווית לקוחה:

בת 33, ללא ילדים, ביקשה הגדלת חזה עדינה וטבעית. מצולמת כחודש לאחר הניתוח בו הנחתי שתלים עגולים, בעלי פרופיל בינוני בנפח 255 סמ"ק, במישור תת שדי (מעל השריר).

לפני
אחרי
לפני
אחרי
חווית לקוחה:

נורית, בת 34, אמא לארבעה. מצולמת לפני ואחרי הגדלת חזה עם שתל עגול פרופיל גבוה בנפח 360 סמ"ק במישור תת שרירי משולב.

לפני
אחרי
לפני
אחרי
חווית לקוחה:

תוצאה עדינה וטבעית של הגדלת חזה באמצעות שתלים עגולים בעלי פרופיל בינוני בנפח 220 סמ"ק, שהונחו במישור תת שדי (מעל השריר).

לפני
אחרי
לפני
אחרי
חווית לקוחה:

הגדלת חזה באמצעות שתלים עגולים בעלי פרופיל גבוה שהונחו במישור תת שרירי משולב.

לפני
אחרי
חווית לקוחה:

הגדלת חזה באמצעות שתלים עגולים בעלי פרופיל גבוה שהונחו במישור תת שרירי משולב.

לפני
אחרי
חווית לקוחה:

הגדלת חזה באמצעות שתלים עגולים בעלי פרופיל גבוה שהונחו במישור תת שרירי משולב.

לפני
אחרי
חווית לקוחה:

תמונת פרופיל של שתל אנטומי שהונח במנח תת שרירי משולב. צורתו של שתל אנטומי היא כצורת טיפה והוא מאפשר להעניק מדרון עדין לקוטב העליון של השד ומלאות יפה לקוטב התחתון. שתל אנטומי אינו מתאים לכל מטופלת.

לפני
אחרי
חווית לקוחה:

תמונת פרופיל נוספת של שתל אנטומי שהונח במנח תת שרירי משולב.

לפני
אחרי
חווית לקוחה:

הגדלת חזה אקסילרית – הכנסת שתל הסיליקון דרך בתי השחי, ללא כל צלקת חיצונית על פני השד.

לפני
אחרי
חווית לקוחה:

בת 32, מצולמת לפני וכשנה לאחר הגדלת חזה עם שתלים בנפח 360 סמ"ק בעלי פרופיל גבוה שהונחו מעל השריר.
נראה יחסית קטן, נכון? ללמדנו שלכל מטופלת מתאים הנפח שלה ומה שהחברה עשתה אינו רלוונטי אלינו כי מבנה הגוף שונה והרצונות שונים.

לפני
אחרי
לפני
אחרי
חווית לקוחה:

תיקון א-סימטריה מבנית בחזה תוך שימוש בשתלים בלבד. ניתן לשים לב שבית החזה הימני שקוע משמעותית ביחס לשמאלי. דפורמציה גרמית של כלוב הצלעות, שכיחה יותר ממה שניתן לחשוב.

לפני
אחרי
מה המנותחות שלי מספרות על הניתוח?
ליז חולקת איתנו את שביעות רצונה מניתוח החזה שעברה אצל דר' שיין
אמילי גומברג המדהימה, הגיעה לבקר אותנו שנה אחרי ניתוח הגדלת חזה.
עמית, המטופלת שלנו הגיעה לביקורת חודש וחצי לאחר ניתוח הגדלת חזה, צפו במה שיש לה לומר.
גנית ממליצה על ניתוח הגדלת חזה אצל ד"ר שיין
ורוניקה ממליצה על ניתוח הגדלת חזה אצל אופיר שיין
טלי היקרה מסבירה על החוויה האישית שלה לאחר ניתוח הגדלת חזה
החוויה של אולה אצלנו במרפאה
כתבו לנו / דברו איתנו