צרו איתי קשר
דוגמאות לפני אחרי

הרמת חזה

לצד אובדן הגמישות הטבעית של העור (לרוב לאור הריונות והנקה), נשים רואות שינוי במראה החזה (שדיים) שלהן. הדבר מתבטא גם באיבוד הצורה ובתחושה המוצקה והצעירה. השינוי הזה מתרחש אצל רוב הנשים אלא שאצל נשים עם חזה קטן יותר, השינוי יהיה עדין ואולי אפילו בלתי מורגש, נשים עם חזה גדול עשויות לחוות חזה נפול ומרוקן עוד יותר. ניתוח הרמת חזה יאפשר לך להשיג מראה מוצק, צעיר ואסתטי, ותרגישי אטרקטיבית ומלאת בטחון.

בת 36, סיימה את פרק הילודה בחייה. מצולמת לפני וכשנה לאחר הרמת חזה עם שתלים עגולים בעלי פרופיל בינוני בנפח 220 סמ"ק ומעטפת פוליאוריטן שנועדה לשמור על השד מורם ככל הניתן ולהקטין כמעט לאפס את הסיכון להתקשות קופסית. שימו לב לצלקות העדינות ומלאות היפה שהתשל מעניק בתמונת הפרופיל. חדות העין שביניכן יוכלו להבחין גם בשיפור סביב הטבור שהושג בניתוח מתיחת בטן. ניתוח חזה ובטן משולב ידוע גם כ mommy makeover.
לפני
אחרי
לפני
אחרי
בת 43, אם לשלושה. חפצה בהרמת חזה ללא שתלים. שימו לב לתוצאה הטבעית כל כך, להרמה העדינה, לצמצום של קוטר העטרות ולעובדה שהצלקות על פני השד כמעט אינן מורגשות, כל זאת כחצי שנה לאחר הניתוח. תפקידו של שתל בהרמת חזה - להעניק מלאות עליונה בשד. במקרה זה תוכלו לראות בתמונה הזוויתית שהקוטב העליון של השד נשאר זה גם אחרי ניתוח הרמת החזה.
לפני
אחרי
לפני
אחרי
לפני
אחרי
בת 42, לאחר הרמת חזה ללא שתלים. ניתן לראות את השיפור הדרמטי בנראות החזה. ניתן גם לראות שהשד המקורי היה מלא אך צנוח מאוד ולכן מלאות זו תורגמה למלאות יפה בקוטב התחתון של השד המורם. במקרה זה המטופלת לא חפצה במלאות עליונה ולכן לא הוספנו שתלים.
לפני
אחרי
אלמוג, בת 21. סבלה מאסימטריה קיצונית וצניחה מולדת של החזה שהפריעו קשות לדימוי הגוף שלה. מצולמת כשלושה חודשים לאחר הרמת חזה עם שתלי פוליאוריטן בנפח 220 סמ"ק שהונחו מעל השריר. אלמוג ביקשה שתל קטן ועדין עם חזה קטן וטבעי. היום כשנה לאחר הניתוח, אלמוג מאושרת עד הגג מהחזה החדש שלה ואפילו מעזה לחלום על הגדלת השתלים בהמשך. יתרונו הגדול של שתל הפוליאוריטן הוא במניעת צניחה עתידית של השד, שאופיינית לנשים עם שד צנוח מאוד כמו של אלמוג.
לפני
אחרי
לפני
אחרי
בת 36, אמא לארבעה, סיימה ירידה במשקל של כ 30 ק"ג. ניתן לראות שהחזה לפני ניתוח מרוקן לחלוטין וצנוח. בשפה המקצועית נקראית צניחת החזה - פטוזיס ומדובר כאן על פטוזיס דרגה 3 שהיא הרמה הקשה ביותר, בה הפטמות מסתכלות כלפי מטה. מצולמת כחודש לאחר ניתוח הרמת חזה עם שתלים עגולים בעלי פרופיל גבוה בנפח 275 סמ"ק. השתלים הונחו במנח תת שרירי משולב על מנת להסתיר אותם מהעין באיזור המחשוף. הצלקות עדייו אדמדמות אבל סביר שבחלוף שנה מהניתוח יעלמו כמעט לחלוטין.
לפני
אחרי
לפני
אחרי
לפני
אחרי
בת 23, רווקה. מציגה חזה צנוח ומרוקן, ללא היסטוריה של ירידה במשקל או לידות. ביקשה חזה מלאה וכדורי שידמה לחזה של בנות גילה. מצולמת כחודש לאחר הרמה עם שתלים עגולים בעלי פרופיל גבוה בנפח 315 סמ"ק שהונחו במישור תת שרירי משולב.
לפני
אחרי
לפני
אחרי
בת 28, רווקה. סבלה מחזה מרוקן, נפול עם עטרות רחבות מאוד. מצולמת כשלושה חודשים אחרי ניתוח הרמת חזה עם שתלים שהונחו במישור תת שדי. שימו לב למבנה בית החזה שלה - השד מתחיל נמוך מאוד על בית החזה. זהו מבנה מולד שאינו ניתן לשינוי.
לפני
אחרי
לפני
אחרי
בת 43, צעירה ונמרצת. ספורטאית פעילה, שביקשה הרמת חזה צבעונית וסקסית. בחרנו בשתלים עגולים בעלי פרופיל גבוה בנפח 360 סמ"ק שהונחו במישור תת שרירי משולב. בתמונת הזוית והפרופיל תוכלו לראות המלאות היפה שמעניק השתל לחזה. תוכלו גם לראות שתמיד, אבל תמיד, יהיה מגע בין השד לצלעות. לא ניתן לבצע הרמת חזה שבא החזה יהיה זקוף ולא ינוח מעט על בית החזה והצלעות. שימו לב שהצלקות סביב העטרות ולאורך השד כמעט ואינן מורגשות וזאת כשנה לאחר ניתוח.
לפני
אחרי
לפני
אחרי
לפני
אחרי
בת 23, כשבועיים לאחר הרמת חזה שתלים שהונחו במישור תת שרירי משולב. הצלקות עדיין "טריות" ולפיכך נראות אדמדמות. חשוב לי לציין שאין אפשרות להעניק סימטריה מלאה לחזה לאחר הרמה או הקטנה וגם אין זה יעד שלנו בניתוח. המטרה להעניק את השינוי המיטבי בהתאם לציפיותיה של המטופלת. במקרה זה הניתוח הביא לשיפור קיצוני בתחושת העצמי ובתדמית הגוף של המטופלת.
לפני
אחרי
בת 41, אמא לארבעה. הגיעה אלי בבקשה לשפר את נראות החזה כעשור לאחר הגדלת חזה שעברה. ניתן לראות את הצניחה המשמעותית של השדיים עם הזמן ולאחר הלידות וכן ואת נראות השתל מתחת לעור. ביקשה חזה סקסי מורם עם נוכחות ונפח. למרות הסיכון, שבצניחה עתידית לאור משקל השתלים, בחרנו לבצע החלפת שתלים - משתלים עגולים בעלי פרופיל גבוה בנפח 430 סמ"ק ל 505 סמ"ק שהונחו במישור תת שרירי משולב והרמת חזה. תמונות האחרי מצולמות כשנה וחצי לאחר הניתוח. כמעט ולא ניתן לראות את הצלקות והשיפור ניכר. הצעתי לפזית לעבור ניתוח משלים למיקום מדוייק יותר של עטרה שמאל אך פזית מאושרת עד הגג מהחזה החדש ולפיכך דחתה את הצעתי.
לפני
אחרי
לפני
אחרי
לפני
אחרי
לפני
אחרי
הרמת חזה ללא שתלים.
לפני
אחרי
לפני
אחרי
הרמת חזה ללא שתלים לצורך תיקון נפילה וא-סימטריה באישה בת 32 אמא לארבעה. כשנתיים לאחר הניתוח ילדה עוד ילד והניקה ללא כל בעיה מיוחדת.
לפני
אחרי
דוגמא נהדרת למונח low set breast. זוהי גברת צעירה שטרם ילדה שמוצגת לפני ושלושה חודשים אחרי הרמת חזה עם שתלים עגולים בעלי פרופיל בינוני בנפח 220 סמ"ק שהנחתי מעל השריר. שימו לב שהשד אינו צנוח אך מתחיל מאוד נמוך על פני בית החזה. זוהי תכונה גנטית שנולדים איתה ואין אפשרות לתקנה באמצעות שתלים, שומן עצמי או הרמה. בכל מקרה המטופלת מרוצה מאוד מהשינוי וזוהי הרמת חזה נהדרת מבחינה מקצועית.
לפני
אחרי

ניתוח הרמת חזה מתאימה לכל אישה המבקשת מראה צעיר יותר. הרמת חזה תתקן את מיקום הפטמה והעטרה, תרים את רקמת השד ותסיר את העור הרפוי. ניתוח הרמת חזה אורך כ- 2-3 שעות בהרדמה כללית שבמהלכו ממקמים את הפטמה והעטרה במיקום גבוה יותר ונפתרים מעודפים של עור רפוי. ישנם שלושה חתכים אפשריים המשמשים לביצוע הרמת חזה בהתאם למרחק שיש להרים את הפטמה והעטרה ולצורת השד:

  • חתך סביב העטרה
  • חתך בצורת “סוכרייה על מקל”
  • חתך בצורת “עוגן”

אם גם את מרגישה שהחזה שלך נפול ומרוקן וחולמת על חזה מושלם אבל מפחדת מניתוח, אנחנו מזמינים אותך אלינו לפגישה ייעוץ ובדיקה שבה תוכלי גם לקבל את כל המידע לרבות אפשרויות התשלום המגוונות וכמובן שנענה לך על כל השאלות.

שאלות נפוצות
אני צעירה ולא עברתי הריונות ובכל זאת החזה שלי נפול, מדוע?
לא מעט נשים נמצאות במצבך, הריונות והנקות הן אחת הסיבות שבעטיין נשים מבצעות ניתוח הרמת חזה אך לא מעט נשים צעירות שהפחיתו במשקל נמצאות במצבך, או לעיתים, מדובר במבנה השדיים. ניתוח הרמת חזה משנה חיים. הוא מחזיר את המראה הצעיר ומשפר את תחושת הבטחון.
אני חוששת מצלקות, האם אפשרי לעשות ניתוח הרמת חזה ללא צלקות?
בניתוח הרמת חזה תהיה צלקת בסופו של התהליך. ד"ר שיין מתמחה בביצוע ניתוח הרמת חזה עם צלקות מינימליות, שילכו ויטשטשו עד כשנתיים לאחר הניתוח.
מהו זמן ההחלמה לאחר ניתוח הרמת חזה?
זמן ההחלמה תלוי בכל מטופלת אך ברוב המקרים, מדובר במספר ימים בלבד. גם ביום הניתוח, לאחר התאוששות תוכלי להתנייד בכוחות עצמך ולחזור לעבודה ולפעילות סבירה, אחרי כחודשיים, תוכלי גם לחזור לפעילות גופנית לרבות פעילות ספורטיבית.
מהן ההגבלות לאחר ניתוח הרמת חזה?
בשבועיים הראשונים לאחר הניתוח יש להימנע מקיום יחסי מין, לאחר תקופה זו, מותר מגע עדין באזור השדיים למשך חודש וחצי. יש להימנע מפעילות ספורטיבית מאומצת במשך כחודשיים.
בשנה הראשונה שלאחר הניתוח מומלץ לא להיכנס להריון, שכן השינויים ההורמונליים במהלכו עשויים להפריע לתהליך הריפוי.
האם אני אוכל להניק לאחר ניתוח הרמת חזה?
היכולות להניק לאחר ניתוח הרמת חזה תלויה בסוג הניתוח שבוצע ובמקרים רבים היא אפשרית, אך לא ניתן לדעת מראש ובאופן וודאי את הסיכויים לכך.
כמה זמן מחזיק ניתוח הרמת חזה?
מדובר על ניתוח עם תוצאות ארוכות טווח אך יחד עם זאת, ישנם מספר גורמים שמשפיעים על אריכות הימים של ניתוח הרמת החזה כגון גמישות העור שכידוע משתנה מאישה לאישה.
מי שזקוקה להרמת חזה בגיל צעיר, ככל הנראה תצטרך הרמה חוזרת בעתיד לאחר הריונות, הנקות ושינויים במשקל.
האם חייבים להכניס שתלים בניתוח הרמת חזה?
ממש לא. השתלים נועדו לצורך נפח ולא עבור הרמה. הוספת שתלים היא החלטה אישית שלך ובכמות הנפח שנדרשת כדי להשיג תוצאה אסתטית מרשימה.
האם אני חייבת ללכת עם חזייה לאחר ניתוח הרמת חזה?
מאוד תלוי אם את עם חזה גדול או קטן והאם את מעוניינת בניתוח הרמת חזה עם שתל (דבר שגורם להידוק רקמת השד). כך או כך, החזייה מחזיקה את החזה ולכן מומלץ להמשיך וללכת איתה גם אחרי הניתוח.
למה חשובה פגישת ייעוץ?
ברוב המקרים, הלקוחות שמגיעות אליי כבר יודעות שהן רוצות לעבור את הניתוח במשך זמן רב לפני שהן הגיעו למרפאה. אך כמה דברים עיכבו אותן: האם זה יכאב, כמה זמן הניתוח, איך יראה החזה שלי ועוד… ולכן הטיפ הראשון שלנו - תקבעי פגישת ייעוץ. תוכלי לקבל בפגישה תשובה לכל השאלות ומענה לכל החששות שלך. ודבר נוסף...הרמת חזה היא החלום שלך. אנחנו פה רק כדי להגשים אותו.
החלמה מהרמת חזה - לא מה שחשבת

מחכה לשמוע מכן