הסבר ותוצאות ניתוחים - לפני ואחרי

הרמת חזה

ניתוח הרמת חזה לרוב מתבצע לצד אובדן הגמישות הטבעית של העור (לרוב לאור הריונות והנקה), נשים רואות שינוי במראה החזה (שדיים) שלהן. הדבר מתבטא גם באיבוד הצורה ובתחושה המוצקה והצעירה.

השינוי הזה מתרחש אצל רוב הנשים אלא שאצל נשים עם חזה קטן יותר, השינוי יהיה עדין ואולי אפילו בלתי מורגש, נשים עם חזה גדול עשויות לחוות חזה נפול ומרוקן עוד יותר. ניתוח הרמת חזה יאפשר לך להשיג מראה מוצק, צעיר ואסתטי, ותרגישי אטרקטיבית ומלאת בטחון.

כאשר את עומדת בפני בחירת מנתח פלסטי, אחד הקריטריונים החשובים בבחירתו צריך להיות הניסיון המקצועי שלו. חשוב שהוא יהיה מנתח מנוסה אשר ניתח כמות גדולה של מטופלות ומציג תוצאות מוצלחות. בעמוד זה תוכלי לצפות בדוגמאות לניתוחי הרמת חזה אשר בוצעו ע”י ד”ר שיין.

לקביעת ייעוץ
נא להשאיר את הפרטים כאן

  ניתוח הרמת חזה מתאימה לכל אישה המבקשת מראה צעיר יותר. הרמת חזה תתקן את מיקום הפטמה והעטרה, תרים את רקמת השד ותסיר את העור הרפוי.

  על הניתוח

  ניתוח הרמת חזה אורך כ- 2-3 שעות בהרדמה כללית שבמהלכו ממקמים את הפטמה והעטרה במיקום גבוה יותר ונפתרים מעודפים של עור רפוי. ישנם שלושה חתכים אפשריים המשמשים לביצוע הרמת חזה בהתאם למרחק שיש להרים את הפטמה והעטרה ולצורת השד:

  • חתך סביב העטרה
  • חתך בצורת “סוכרייה על מקל”
  • חתך בצורת “עוגן”

  אם גם את מרגישה שהחזה שלך נפול ומרוקן וחולמת על חזה מושלם אבל מפחדת מניתוח, אנחנו מזמינים אותך אלינו לפגישה ייעוץ ובדיקה שבה תוכלי גם לקבל את כל המידע לרבות אפשרויות התשלום המגוונות וכמובן שנענה לך על כל השאלות.

  שאלות נפוצות

  אני צעירה ולא עברתי הריונות ובכל זאת החזה שלי נפול, מדוע?

  לא מעט נשים נמצאות במצבך, הריונות והנקות הן אחת הסיבות שבעטיין נשים מבצעות ניתוח הרמת חזה אך לא מעט נשים צעירות שהפחיתו במשקל נמצאות במצבך, או לעיתים, מדובר במבנה השדיים. ניתוח הרמת חזה משנה חיים. הוא מחזיר את המראה הצעיר ומשפר את תחושת הבטחון.

  אני חוששת מצלקות, האם אפשרי לעשות ניתוח הרמת חזה ללא צלקות?

  ניתוח הרמת חזה מחייב צלקת סביב העטרה ובמעל 90% מהמקרים גם לאורך השד. במקרים מאוד מסויימים ונדירים ניתן לשוות לחזה מראה מורם על ידי תוספת נפח באמצעות שתלים בלבד ובכך להמנע מצלקות על פני השד. למרות שיש מטופלות החוששות ממראה צלקות על פני השד, הנסיון מלמד שאין צורך לחשוש ממראה הצלקת וברוב המוחלט של המקרים, עם סיום תהליך ההחלמה הצלקות עדינות מאוד עד בלתי נראות.

  היכן צפויות הצלקות לאחר ניתוח הרמת חזה?

  ניתוח הרמת חזה מחייב צלקת סביב העטרה ובמעל 90% מהמקרים גם לאורך השד. ישנם פלסטיקאים שמוסיפים גם צלקת רוחבית בבסיס השד בצורה הנקראית צלקת עוגן אך אני מוצא את הצלקת הזו מיותרת וגורמת לעוות של החזה. למרות שיש מטופלות החוששות ממראה צלקות על פני השד, הנסיון מלמד שאין צורך לחשוש ממראה הצלקת וברוב המוחלט של המקרים, עם סיום תהליך ההחלמה הצלקות עדינות מאוד עד בלתי נראות.

  מהו זמן ההחלמה לאחר ניתוח הרמת חזה? והאם ההחלמה קשה?

  זמן ההחלמה תלוי בכל מטופלת אך ברוב המקרים, מדובר במספר ימים בלבד. גם ביום הניתוח, לאחר התאוששות תוכלי להתנייד בכוחות עצמך ולחזור לעבודה ולפעילות סבירה, כחודש לאחר הניתוח, תוכלי גם לחזור לפעילות גופנית לרבות פעילות ספורטיבית. רמת הכאב נמוכה עד לא קיימת והמנותחות מדווחות בעיקר על תחושת אי נוחות. לא כאב.

  מהן ההגבלות לאחר ניתוח הרמת חזה?

  אינני אוהב להגביל את המנותחות שלי אך באופן כללי אנחנו מבקשים לא לבצע פעילות גופנית מאומצת למשך כחודש לאחר ניתוח הרמת החזה. בשבוע הראשון לאחר הניתוח נבקשך לנוח. תוכלי לחזור לעבודה משרדית ולבצע הליכות קלילות. תוכלי, כמובן, לדאוג לעצמך במקלחות, בהלבשה ובתזונה, אך נבקש שתהיה לך עזרה במטלות בית ובטיפול בילדים קטנים (אם יש). בין שבוע לחודש לאחר הניתוח ההגבלות מאוד תלויות במטופלת ובמאפייני הניתוח שלה. יש כאלה שחוזרות לפעילות מלאה כמעט מייד ויד כאלה שנבקש שיחזרו לפעילות בצורה מדורגת. בכל מקרה יהיו לך פלסטרים על פני העור למשך חודש, נבקשך ללבוש חזיה יעודית למשך אותו פרק זמן ונעדיף שלא תשני על הבטן במשך תקופת ההחלמה הראשונית.

  האם אני אוכל להניק לאחר ניתוח הרמת חזה?

  היכולות להניק לאחר ניתוח הרמת חזה תלויה בסוג הניתוח שבוצע ובמקרים רבים היא אפשרית, אך לא ניתן לדעת מראש ובאופן וודאי את הסיכויים לכך. מרבית המנותחות שלי יכולות להניק אחרי ניתוח הרמת חזה.  ההמלצה הגורפת שלי לכל מי שעברה הרמת חזה לפני הריונות – לנסות להניק. ברוב המקרים יהיה חלב. במידה וכמות החלב לא מספקת – מוסיפים פורמולה. היתרונות של הנקה אדירים. מספיקה גם כמות קטנה מאוד של חלב לאורך זמן מה על מנת להעניק לאמא ולתינוק את היתרונות האלה.

  כמה זמן אחרי לידה ניתן לעבור ניתוח הרמת חזה?

  ישנם מספר גורמים שצריך לקחת בחשבון כששוקלים ניתוח הרמת חזה לאחר לידה –

  1. האם חזרת למשקל שלפני הלידה? אם טרם חזרת למשקל זה חשוב לדעת ששינויים משמעותיים במשקל לאחר ניתוח הרמת חזה עשויים לפגוע בתוצאה האסתטית.
  2. האם את מניקה? אם כן יש להמתין לפחות 3 חודשים אחרי סיום ההנקה לפני ביצוע הניתוח.
  3. האם את מעוניינת להכנס להריון נוסף בשנים הקרובות? אם התשובה חיובית כדאי שתדעי שהריון נוסף עשוי לפגוע בתוצאה האסתטית של הניתוח לכן מקובל לנתח נשים שסיימו את פרק הילודה בחייהן או כאלו שמתכננות פרק זמן ממושך של הפסקה (כמה שנים) לפני הריון נוסף.

  כמה זמן לאחר ניתוח הרמת חזה ניתן לתכנן הריון?

  עקרונית אין מגבלה כלל על כניסה להריון לאחר ניתוח הרמת חזה. לא נרצה שתעברי ניתוח כשאת בהריון, לפיכך אנו שואלים את הנשים שמגיעות אלינו ליעוץ לפני ניתוח הרמת חזה האם הן בהריון. השאלה הנוספת שנשאל במהלך הייעוץ היא האם את מתכננת הריון נוסף בשנה הקרובה. מקובל לא לבצע הרמת חזה אם מתוכנן הריון בשנה שלאחר הניתוח משום שהריון כזה סביר שיקלקל את התוצאה האסתטית שהושגה בניתוח וימנע מהמנותחת להנות מתוצאת הניתוח לאורך זמן.

  כמה זמן “מחזיק” ניתוח הרמת חזה?

  מדובר על ניתוח עם תוצאות ארוכות טווח אך יחד עם זאת, ישנם מספר גורמים שמשפיעים על אריכות הימים של ניתוח הרמת החזה כגון גמישות העור שכידוע משתנה מאישה לאישה.
  מי שזקוקה להרמת חזה בגיל צעיר, ככל הנראה תצטרך הרמה חוזרת בעתיד לאחר הריונות, הנקות ושינויים במשקל.

  האם ניתן לבצע הרמת חזה ללא שתל?

  בהחלט ניתן. השתלים נועדו לצורך מתן נפח ולא עבור ההרמה. הוספת שתלים היא החלטה אישית שלך ותלויה במספר גורמים עליהם נחליט יחד במהלך פגישת יעוץ.

   

  כל אישה יכולה לעבור ניתוח הרמת חזה?

  עקרונית התשובה חיובית אולם יש מספר גורמים שימנעו ממני לנתח אותך –

  1. עישון. עליך להפסיק לעשן למשך חודש לפני וחודש אחרי ניתוח הרמת חזה. זוהי אמירה גורפת. לא אנתח נשים מעשנות משום שהעישון פוגע קשות בתהליך ריפוי הפצע ועשוי לגרום לנזקים בלתי הפיכים לשד.
  2. מצב בריאותי. יש נשים שמצבן הבריאותי אינו מאפשר לעבור ניתוח.
  3. משקל לא יציב. נשים שחוות תנודות במשקלן או נמצאות בתהליך משמעותי של עליה או ירידה במשקל יצטרכו להתייצב למשך שלושה חודשים לפני שיעברו ניתוח הרמת חזה.
  4. ציפיה לא ריאלית. לעיתים רחוקות יש נשים שהציפיה שלהן מתוצאת הניתוח אינה ריאלית, נשים כאלה אין מועמדות טובות לניתוח הרמת חזה.

  האם אני חייבת ללכת עם חזייה לאחר ניתוח הרמת חזה?

  מאוד תלוי אם את עם חזה גדול או קטן והאם את מעוניינת בניתוח הרמת חזה עם שתל (דבר שגורם להידוק רקמת השד). כך או כך, החזייה מחזיקה את החזה ולכן מומלץ להמשיך וללכת איתה גם אחרי הניתוח.

  האם ניתן לבצע הקטנה או הגדלה של החזה במהלך ניתוח הרמת חזה?

  התשובה היא חיובית. ניתוח להרמת החזה והגדלתו נקרא ניתוח הרמת חזה עם שתלים או שומן עצמי והוא נפוץ מאוד. ניתוח הרמת חזה וניתוח הקטנת חזה עקרונית הם אותו ניתוח. בשני הניתוחים יש צלקת סביב העטרה ולאורך השד ומטרת הניתוח להרים את השד למקומו הטבעי הרענן ולהקטין את העטרות במידת הצורך. ההבדל בין הרמה להקטנה הוא שבהקטנת חזה אני מסלק רקמת שד לא רצויה על מנת להקטין את השד בעוד בהרמה בלבד אני משמר כמה שיותר רקמת שד.

  האם ניתן לבצע הרמת חזה ללא ניתוח?

  לצערי, אני לא מכיר שיטה לא ניתוחית לצורך ביצוע הרמת חזה. לעיתים ינסו להציג מצג שווא כאילו הרמת חזה בהרדמה מקומית אינה מצריכה חדר ניתוח או שהרמת חזה עם צלקות מינימליות אינה ניתוח או להמליץ לכן על הרמת חזה עם חוטים “ללא ניתוח”. עם כל האמור לדעתי אין צורך לחשוש כלל מהמילה ניתוח. רוב המנותחות דווקא מדווחות שנהנו מכל התהליך.

  מהי הרמת חזה עם חוטים והאם דר’ שיין מבצע אותה?

  בשנת 2015 כשהגיעו לארץ חוטי סילוהט הראשונים (אלו הם חוטי הרמה נספגים) בחנו עם היבואן והיצרנים את נושא הרמת החזה עם החוטים. בידיים שלי, התוצאות היו מאכזבות מאוד. כיום מעל חמש שנים לאחר מכן, מנתחים פלסטיים, כמוני, לא מציעים הרמת חזה עם חוטים פשוט משום שזה לא עובד. לפיכך אני מציע להמנע מלהכנס להרפתקה הזו. חבל על זמן ההחלמה ועל הכסף.

  האם ניתן לשלב בין ניתוח הרמת חזה לבין ניתוח מתיחת בטן?

  התשובה חיובית, בהחלט ניתן ואנו מבצעים זאת באופן שוטף. השילוב הניתוחי של ניתוח הרמת חזה וניתוח מתיחת בטן קרוי mommy makeover משום שבדרך כלל אמהות שסיימו ללדת ירצו לטפל בחזה ובבטן שהושפעו מההריונות.

  מהם הסיבוכים האפשריים לאחר ניתוח הרמת חזה?

  ראשית, אציין ואומר שלמרות שניתוח הרמת חזה אינו ניתוח מסוכן, הוא עדיין הליך רפואי הכרוך בסיכונים מסוימים וחשוב שתדעי אותם לפני.

  להלן הסיבוכים השכיחים יותר, חשוב לציין ש 95% מהניתוחים מסתיימים בהצלחה מרובה.

  נמק בעטרה או בפטמות

  אחד הסיבוכים הנדירים ביותר והקשים ביותר הוא התפתחות נמק בעטרה או בפטמה או בשתיהן. הסיבוך הזה שכיח יותר בקרב נשים המעשנות באופן תדיר, בקרב נשים שסובלות מבעיות בכלי הדם ובקרב נשים בעלות חזה גדול במיוחד.

  צניחה מהירה של השדיים

  לאחר הניתוח תיתכן צניחה מהירה של השדיים, אך חשוב לומר כי התאמת הניתוח למאפיינים הביולוגיים של המנותחת ושימוש נכון בחזיות לאחר הניתוח יקטינו את הסיכון.

  דימום, שטפי דם וזיהומים

  לאחר הניתוח יכולים להיות דימום מסיבי, זיהומים, שטפי דם, נפיחות באזור הניתוח וגם פצעים שאינם מחלימים במקום שנותח. בכל מקרה של ספק לגבי אלה יש לפנות לרופא המנתח.

  אובדן תחושה או רגישות יתר בפטמה

  לאחר הניתוח תיתכן אובדן תחושה או רגישות יתר בפטמה. לרוב, מקרה זה יעבור בתוך זמן קצר והתחושה הרגילה תחזור כמה חודשים לאחר הניתוח.

  צלקות:

  ברוב ניתוחי הרמת החזה ישנן צלקות כתוצאה מהניתוח. לרוב, הן הולכות ומטשטשות בהדרגה. בהרמת חזה קלה תהיה לרוב רק צלקת אחת מסביב לעטרת הפטמה ובהרמת חזה משמעותית יותר תהיה גם צלקת במורד החזה. חשוב לי להדגיש שאינני מבצע צלקת עוגן (רוחבית) בתחתית השד. אני חושב שזו צלקת שפוגעת במראה השד. 

  א-סימטריה

  אין אפשרות להגיע לתוצאה זהה בשני הצדדים ועלולים להיות הבדלי גודל וגובה בין השדיים שאינם תלויים בטכניקת הניתוח. חייב לציין שהשאיפה שלי היא תמיד לתת סימטריה מושלמת אבל הגוף זוכר… ואין לאף אחד מאיתנו סימטריה מלאה בגוף.

  פגיעה ביכולת ההנקה

  זה בעצם אינו סיבוך אלא תופעת לוואי של הטכניקה הניתוחית. סיבוך זה נדיר וברוב המקרים נשים אשר עוברות ניתוח הרמת חזה יכולות להניק, אך יש לקחת בחשבון את התוצאה הזו, בייחוד אם את עדיין לפני לידה.

  חווית לקוחה:

  בת 36, סיימה את פרק הילודה בחייה. מצולמת לפני וכשנה לאחר הרמת חזה עם שתלים עגולים בעלי פרופיל בינוני בנפח 220 סמ”ק ומעטפת פוליאוריטן שנועדה לשמור על השד מורם ככל הניתן ולהקטין כמעט לאפס את הסיכון להתקשות קופסית. שימו לב לצלקות העדינות ומלאות היפה שהתשל מעניק בתמונת הפרופיל.
  חדות העין שביניכן יוכלו להבחין גם בשיפור סביב הטבור שהושג בניתוח מתיחת בטן. ניתוח חזה ובטן משולב ידוע גם כ mommy makeover.

  לפני
  אחרי
  לפני
  אחרי
  חווית לקוחה:

  בת 43, אם לשלושה. חפצה בהרמת חזה ללא שתלים. שימו לב לתוצאה הטבעית כל כך, להרמה העדינה, לצמצום של קוטר העטרות ולעובדה שהצלקות על פני השד כמעט אינן מורגשות, כל זאת כחצי שנה לאחר הניתוח. תפקידו של שתל בהרמת חזה – להעניק מלאות עליונה בשד. במקרה זה תוכלו לראות בתמונה הזוויתית שהקוטב העליון של השד נשאר זה גם אחרי ניתוח הרמת החזה.

  לפני
  אחרי
  לפני
  אחרי
  לפני
  אחרי
  חווית לקוחה:

  בת 42, לאחר הרמת חזה ללא שתלים. ניתן לראות את השיפור הדרמטי בנראות החזה. ניתן גם לראות שהשד המקורי היה מלא אך צנוח מאוד ולכן מלאות זו תורגמה למלאות יפה בקוטב התחתון של השד המורם. במקרה זה המטופלת לא חפצה במלאות עליונה ולכן לא הוספנו שתלים.

  לפני
  אחרי
  חווית לקוחה:

  אלמוג, בת 21. סבלה מאסימטריה קיצונית וצניחה מולדת של החזה שהפריעו קשות לדימוי הגוף שלה. מצולמת כשלושה חודשים לאחר הרמת חזה עם שתלי פוליאוריטן בנפח 220 סמ”ק שהונחו מעל השריר. אלמוג ביקשה שתל קטן ועדין עם חזה קטן וטבעי. היום כשנה לאחר הניתוח, אלמוג מאושרת עד הגג מהחזה החדש שלה ואפילו מעזה לחלום על הגדלת השתלים בהמשך. יתרונו הגדול של שתל הפוליאוריטן הוא במניעת צניחה עתידית של השד, שאופיינית לנשים עם שד צנוח מאוד כמו של אלמוג.

  לפני
  אחרי
  לפני
  אחרי
  חווית לקוחה:

  מטופלת שצולמה חודש לאחר הרמת חזה עם שתלים בעלי מעטפת פוליאוריטן עם עגולים עם פרופיל גבוה בנפח 315 סמ”ק.

  לפני
  אחרי
  לפני
  אחרי
  לפני
  אחרי
  חווית לקוחה:

  בת 36, אמא לארבעה, סיימה ירידה במשקל של כ 30 ק”ג. ניתן לראות שהחזה לפני ניתוח מרוקן לחלוטין וצנוח. בשפה המקצועית נקראית צניחת החזה – פטוזיס ומדובר כאן על פטוזיס דרגה 3 שהיא הרמה הקשה ביותר, בה הפטמות מסתכלות כלפי מטה. מצולמת כחודש לאחר ניתוח הרמת חזה עם שתלים עגולים בעלי פרופיל גבוה בנפח 275 סמ”ק. השתלים הונחו במנח תת שרירי משולב על מנת להסתיר אותם מהעין באיזור המחשוף. הצלקות עדייו אדמדמות אבל סביר שבחלוף שנה מהניתוח יעלמו כמעט לחלוטין.

  לפני
  אחרי
  לפני
  אחרי
  לפני
  אחרי
  חווית לקוחה:

  בת 23, רווקה. מציגה חזה צנוח ומרוקן, ללא היסטוריה של ירידה במשקל או לידות. ביקשה חזה מלאה וכדורי שידמה לחזה של בנות גילה. מצולמת כחודש לאחר הרמה עם שתלים עגולים בעלי פרופיל גבוה בנפח 315 סמ”ק שהונחו במישור תת שרירי משולב.

  לפני
  אחרי
  לפני
  אחרי
  חווית לקוחה:

  בת 28, רווקה. סבלה מחזה מרוקן, נפול עם עטרות רחבות מאוד. מצולמת כשלושה חודשים אחרי ניתוח הרמת חזה עם שתלים שהונחו במישור תת שדי. שימו לב למבנה בית החזה שלה – השד מתחיל נמוך מאוד על בית החזה. זהו מבנה מולד שאינו ניתן לשינוי.

  לפני
  אחרי
  לפני
  אחרי
  חווית לקוחה:

  בת 43, צעירה ונמרצת. ספורטאית פעילה, שביקשה הרמת חזה צבעונית וסקסית. בחרנו בשתלים עגולים בעלי פרופיל גבוה בנפח 360 סמ”ק שהונחו במישור תת שרירי משולב. בתמונת הזוית והפרופיל תוכלו לראות המלאות היפה שמעניק השתל לחזה. תוכלו גם לראות שתמיד, אבל תמיד, יהיה מגע בין השד לצלעות. לא ניתן לבצע הרמת חזה שבא החזה יהיה זקוף ולא ינוח מעט על בית החזה והצלעות. שימו לב שהצלקות סביב העטרות ולאורך השד כמעט ואינן מורגשות וזאת כשנה לאחר ניתוח.

  לפני
  אחרי
  לפני
  אחרי
  לפני
  אחרי
  חווית לקוחה:

  בת 23, כשבועיים לאחר הרמת חזה שתלים שהונחו במישור תת שרירי משולב. הצלקות עדיין “טריות” ולפיכך נראות אדמדמות. חשוב לי לציין שאין אפשרות להעניק סימטריה מלאה לחזה לאחר הרמה או הקטנה וגם אין זה יעד שלנו בניתוח. המטרה להעניק את השינוי המיטבי בהתאם לציפיותיה של המטופלת. במקרה זה הניתוח הביא לשיפור קיצוני בתחושת העצמי ובתדמית הגוף של המטופלת.

  לפני
  אחרי
  חווית לקוחה:

  בת 41, אמא לארבעה. הגיעה אלי בבקשה לשפר את נראות החזה כעשור לאחר הגדלת חזה שעברה.
  ניתן לראות את הצניחה המשמעותית של השדיים עם הזמן ולאחר הלידות וכן ואת נראות השתל מתחת לעור. ביקשה חזה סקסי מורם עם נוכחות ונפח. למרות הסיכון, שבצניחה עתידית לאור משקל השתלים, בחרנו לבצע החלפת שתלים – משתלים עגולים בעלי פרופיל גבוה בנפח 430 סמ”ק ל 505 סמ”ק שהונחו במישור תת שרירי משולב והרמת חזה. תמונות האחרי מצולמות כשנה וחצי לאחר הניתוח. כמעט ולא ניתן לראות את הצלקות והשיפור ניכר. הצעתי לפזית לעבור ניתוח משלים למיקום מדוייק יותר של עטרה שמאל אך פזית מאושרת עד הגג מהחזה החדש ולפיכך דחתה את הצעתי.

  לפני
  אחרי
  לפני
  אחרי
  לפני
  אחרי
  לפני
  אחרי
  חווית לקוחה:

  הרמת חזה ללא שתלים.

  לפני
  אחרי
  לפני
  אחרי
  חווית לקוחה:

  הרמת חזה ללא שתלים לצורך תיקון נפילה וא-סימטריה באישה בת 32 אמא לארבעה. כשנתיים לאחר הניתוח ילדה עוד ילד והניקה ללא כל בעיה מיוחדת.

  לפני
  אחרי
  חווית לקוחה:

  דוגמא נהדרת למונח low set breast. זוהי גברת צעירה שטרם ילדה שמוצגת לפני ושלושה חודשים אחרי הרמת חזה עם שתלים עגולים בעלי פרופיל בינוני בנפח 220 סמ”ק שהנחתי מעל השריר. שימו לב שהשד אינו צנוח אך מתחיל מאוד נמוך על פני בית החזה. זוהי תכונה גנטית שנולדים איתה ואין אפשרות לתקנה באמצעות שתלים, שומן עצמי או הרמה. בכל מקרה המטופלת מרוצה מאוד מהשינוי וזוהי הרמת חזה נהדרת מבחינה מקצועית.

  לפני
  אחרי
  כתבו לנו / דברו איתנו