צרו איתי קשר

ניתוחים פלסטיים: כיצד הם יכולים לשפר את הביטחון העצמי?

כיצד ניתוחים פלסטיים משפרים את הביטחון העצמי שלנו?

ניתוחים פלסטיים: כיצד משפר את חיינו?

מחקר אשר פורסם בכתב העת  Psychological Science הראה כי מנותחים שעברו ניתוח פלסטי מוצלח חווים  שמחת חיים רבה וביטחון עצמי גבוה.

כעת נשאלת השאלה, כיצד לניתוח פלסטי יש קשר ישיר לעליה בביטחון העצמי שלנו?

ישנן לא מעט סוגיות אשר גורמות לרבים לחוש אי נוחות עם גופם,  לדוגמא כאשר האף גדול או עקום או  החזה שטוח ומרוקן או הבטן רופסת לאחר ירידה דרסטית במשקל ולאחר לידה. כאן אנו רואים, לא מעט אנשים אשר בוחרים לשפר זאת בעזרת ניתוח פלסטי.

השפעת ניתוח פלסטי על הביטחון העצמי שלנו:

כאשר אדם אינו מרוצה ממראה גופו, הוא ירגיש תחושת חוסר ביטחון אשר תערער אותו בכל תחומי חייו –  במקום העבודה, מול חבריו, בבחירת זוגיות ועד האינטראקציה היומיומית הנרקמת בסביבה בו הוא נמצא.

כיום ניתוחים פלסטיים הפכו לעניין שבשגרה. באמצעות הליך כירורגי קל ומוצלח הנעשה אצל רופא מומחה לכירורגיה פלסטית ניתנת האפשרות להביט באהבה רבה על הגוף ועל המראה החדש שנגלה ויתרה מכך לשפר משמעותית את דימוי הגוף והביטחון העצמי.

 

מחכה לשמוע מכן

  צרו איתי קשר
  עוד כתבות שעשויות לעניין אותך

  הגדלת חזה – איך משיגים את התוצאה הרצויה?

  ניתוח הגדלת חזה הוא אחד הפופולאריים בעולם, עם גודל שוק שצפוי להגיע ל-3.05 מיליארד דולר עד 2027, נראה כי אין מעצור והביקוש אחריו רק גובר. רוצים לדעת עוד? קראו מאמר זה.

  להמשך קריאה >

  ניתוח אף – מא’ ועד ת’

  ניתוח אף הוא הליך רפואי או קוסמטי, שמטרתו לשנות את מראה האף או לשפר את תפקודו. רוצים לדעת עוד? קראו מאמר זה.

  להמשך קריאה >

  הרמת חזה – מה עושים כשהשדיים עושים צניחה חופשית?

  נפילת חזה יכולה לקרות בכל שלב בחיים, במיוחד אחרי הריונות, הנקה, כשמתבגרים ועוד. הפתרון לכך הינו ניתוח להרמת חזה. רוצים לדעת עוד? קראו מאמר זה.

  להמשך קריאה >