צרו איתי קשר

עיצוב שפתיים על ידי הזרקה טיפתית של סיליקון בשפתיים

עיצוב שפתיים על ידי הזרקה טיפתית של סיליקון בשפתיים

אחת הפעולות האסתטיות הנפוצות ביותר כיום היא עיצוב שפתיים על ידי הזרקת חומרי מילוי זמניים, טבעיים או קבועים. בשנים האחרונות חומר המילוי הקבוע – סיליקון בשפתיים – זוכה להצלחה רבה בשל התוצאות המוצלחות של טכניקת השימוש בו לצורך עיצוב שפתיים, היותו חומר בטוח לשימוש והמראה הטבעי שהוא מקנה לשפתיים.

אם גם אתן מעוניינות בשפתיים עבות ובשרניות אך נולדתן עם שפתיים צרות, או אם אתן מתבוננות בעצבות במראה ושמות לב עד כמה השפתיים העבות שאפיינו אתכן בימי צעירותכן הופכות לצרות מדי שנה שחולפת בשל תהליך הזדקנות טבעי ודלדול הרקמה התת-עורית שומנית של השפתיים – כדאי לכן לחשוב על עיצוב שפתיים בהזרקה, מה שיסייע לתקן את המצב ויאפשר לכם לזכות בתוצאה הנפלאה של אותן שפתיים בשרניות ועסיסיות עליהן חלמתן.

עיצוב שפתיים בהזרקת סיליקון  – כל היתרונות

עיצוב שפתיים על ידי טכניקת הזרקה טיפתית של חומר סיליקון בשפתיים יוביל לאותה תוצאה טבעית ומרשימה בה אתם מעוניינים. היתרון הראשון הוא בכך שלא מבוצעת פעולה ניתוחית, כך שאין צורך בהרדמה, תקופת אשפוז, תקופת החלמה והתמודדות עם כל מיני תופעות לוואי הנוגעות להרדמה ולטראומה של הגוף כתוצאה מהניתוח.

היתרון השני הוא שטכניקת הזרקה טיפתית של סיליקון בשפתיים היא טכניקה בטוחה, מדויקת וכזאת שיכולה להבטיח למטופלים תוצאה טבעית ומרשימה של שפתיים עבות ומעוצבות.

היתרון השלישי הוא שהחומר בו משתמשים בטוח לחלוטין ויש לו היתר שימוש מטעם משרד הבריאות. למעשה, רוב האנשים אינם מודעים לעובדה שסיליקון הוא החומר הקבוע היחיד שקיבל היתר שימוש ממשרד הבריאות.

היתרון הרביעי הוא המחיר, שכן העלות של טיפול זה נמוכה מזו של ניתוח או הזרקות של חומצה היאלורונית.

היתרון החמישי הוא השינוי העדין בין טיפול לטיפול שמאפשר לך לעצב את השפתיים כרצונך אך בצורה שלא תהיה מורגשת לסביבה מיד אחרי הטיפול.

היתרון החמישי הוא שטיפול על ידי הזרקת סיליקון בשפתיים מתאים לטווח רחב של גילאים – מצעירות ועד למבוגרות.

עיצוב שפתיים על ידי הזרקת סיליקון

חומר הסיליקון מותר לשימוש לצורך עיצוב שפתיים משנת 2000. אמנם בעבר הוא זכה למוניטין מפוקפק, אולם כיום הוא נחשב לאחד החומרים הנקיים ביותר וכאשר רופא מומחה בתחום הרפואה האסתטית מזריק חומר סיליקון איכותי בכמות הנדרשת והמתאימה ביותר למטופליו, הסיבוכים נדירים.

בטכניקת הזרקה טיפתית של סיליקון בשפתיים, אני מבצע את ההזרקה כך שהיא תיעשה בפיזור רחב במספר מוקדים בשפתיים. כמות חומר הסיליקון שתוזרק כל פעם תהיה עד 1 C.C.  ותותאם באופן אישי למטופל.

נכון להיום רופאים רבים משתמשים בטכניקת הזרקת סיליקון למטרת עיצוב שפתיים וכן בעת ניתוחים פלסטיים ופרוצדורות רפואיות. סיליקון נוזלי מוזרק למטרת מילוי של השפתיים, מילוי הקמטים בפנים, הוא מוזרק לכפות רגליהם של חולי סכרת וזאת על מנת למנוע מצב של פצעים כרוניים, על ידי רופאי עיניים במקרה של הפרדות רשתית והדוגמאות לשימוש בחומר זה עוד רבות.

לסיכום, טכניקת הזרקה טיפתית של סיליקון בשפתיים למטרת עיבוי והגדלתן זוכה להצלחה רבה בשל התוצאות הנפלאות שהיא מביאה ומשום שהמגמה הרווחת בעולם כיום היא פתרונות שאינם מחייבים בזמן החלמה, סיבוכים ותופעות לוואי. לפרטים נוספים ניתן לפנות אל מרפאתו של ד”ר שיין.

מחכה לשמוע מכן

  צרו איתי קשר
  עוד כתבות שעשויות לעניין אותך

  הרמת חזה – מה עושים כשהשדיים עושים צניחה חופשית?

  נפילת חזה יכולה לקרות בכל שלב בחיים, במיוחד אחרי הריונות, הנקה, כשמתבגרים ועוד. הפתרון לכך הינו ניתוח להרמת חזה. רוצים לדעת עוד? קראו מאמר זה.

  להמשך קריאה >

  ניתוחים פלסטיים: כיצד הם יכולים לשפר את הביטחון העצמי?

  ניתוחים פלסטיים לא רק משנים את החיים שלנו מבחינה חיצונית, אלא יכולים בהחלט להשפיע על הביטחון העצמי שלנו. קראו על כך בהרחבה במאמר הבא. 

  להמשך קריאה >

  רגע לפני ניתוח פלסטי – מה כדאי לשאול את הרופא/ה שלך?

  נשים רבות עומדות לפני ביצוע ניתוח פלסטי ויש להן שאלות רבות. חלקן אף לא בטוחות מה חשוב לדעת לפני הניתוח. לכן, במאמר זה נפרט מה כדאי לשאול את הרופא/ה לפני הניתוח.

  להמשך קריאה >