צרו איתי קשר
דוגמאות לפני אחרי

ניתוחי עפעפיים

הרמת עפעפיים הוא אחד הניתוחים הכי שכיחים בניתוחי האסתטיקה ומעבר לכך, הוא ניתוח אסתטי פונקציונאלי, מפני שעפעפיים צנוחים יכולים להפריע גם בשדה הראייה. בגיל 40 ומעלה, אלטיות העור נפגמת וישנה צניחה של עודפי עור שמפריעים לעפעפיים וגורמים למראה “מבוגר ועייף”. ניתוח טיפול בעפעפיים עליונים ותחתונים מקנה לפנים מראה צעיר, חיוני ומשפר את המראה הכללי.

כהויות או שקיות מתחת לעיניים לאו דווקא תלויות בגיל. בתמונות נראית עומר, בת 26 שרוב חייה הבוגרים נאלצה לטשטש את השקיות מתחת לעיניים באמצעות פוטושופ ותוכנות אחרות לאחר שהצטלמה. עומר עברה ניתוח לעיצוב כריות השומן של העפעף התחתון. זהו ניתוח קל ופשוט עם החלמה קצרה של מספר ימים וללא צלקת נראית לעין. התוצאה נראית מספר חודשים לאחר הניתוח והיא קבועה. חלופה לניתוח הינה הזרקה של חומצה היאלורונית אך להזרקת חומצה לאיזור זה יש סיבוכים רבים, היא זמנית בלבד ודורשת תחזוקה ומשנה את מראה הפנים.
לפני
אחרי
לפני
אחרי
ניתוח עפעף תחתון במטופלת יפהפיה בת 31. במהלך הניתוח טופלו כריות השומן הבולטות, ללא צלקת חיצונית על פני העפעף. בנוסף הוזרק מעט שומן עצמי לעפעף התחתון לקבלת תוצאה מהממת ולא פחות חשוב - קבועה, ללא צורך בפילטרים או פוטושופ.
לפני
אחרי
לפני
אחרי
לפני
אחרי
לפני
אחרי
לפני
אחרי
אישה יפהפיה ומרשימה שהזקנה קפצה לה סביב העיניים. עברה ניתוח עיצוב העפעף העליון והסרת עודפי עור ועיצוב כיסי השומן של העפעף התחתון. הניתוח מרענן בצורה אלגנטית ומהירה את האיזור שסביב העיניים.
לפני
אחרי
לפני
אחרי
לפני
אחרי
לפני
אחרי
לפני
אחרי
לפני
אחרי
לפני
אחרי

ניתוח עפעפיים המכונה בעולם הרפואה Blepharoplasty מתאים לגברים ונשים ותוצאותיו נשמרות למשך כל החיים. אם אתם סובלים מעודפי עור בעפעפיים העליונים, מצב שגורם לכם לחסימה של חלק משדה הראייה, הגיע הזמן לפתור את הבעיה וזאת על ידי ניתוח הרמת עפעפיים.

מצבים נוספים בהם מומלץ להגיע אלי על מנת לעבור ניתוח עפעפיים הם מצבים בהם העפעפיים נפוחים מאוד, העפעפיים התחתונים נפולים וחושפים את הלובן שמתחת לקשתית העין ומצבים בהם יש שקיות גדולות מתחת לעיניים (דבר אותו לא ניתן לתקן באמצעות שינה טובה).

המטרות העיקרית של ניתוח זה הינן לשפר את מראה פניו של המטופל ולמנוע הפרעה בשדה הראייה.

הרמת עפעפיים – החלטות משותפות עם המטופלים

בפגישה הראשונה שלך של ד”ר שיין הוא יברר מה מפריע לך, האם מדובר על עודפי העור סביב העיניים, בצקת העפעפיים, שקיות השומן או עודפי העור. לא תמיד אמליץ על ניתוח בכל ארבעת העפעפיים, ההחלטה תלויה בצורך הרפואי אסתטי וברצונותיו של המטופל.

דבר נוסף אותו מבהיר ד”ר שיין שניתוח עפעפיים אינו ניתוח שפותר את בעיית העיגולים השחורים סביב העיניים ואת הקמטוטים סביב העיניים, לאלו יש פתרונות אחרים.

במידה והמטופל סובל מנפיחות מתחת לעין כתוצאה מרקמות שומן אני ממליץ על ניתוח עפעפיים תחתונים. באם המטופל סובל מעור עודף מעבר לקו הריסים אני ממליץ על ניתוח עפעפיים עליונים.

באם מדובר על ניתוח עפעף תחתון יובצע חתך מתחת לקו של הריס ולאחר מכן הסרה של שומן שק העין ועודפי העור ותפירה. באם מדובר על ניתוח עפעף עליון, החתך יבוצע לרוב בתוך קפל העין וזאת על מנת שהמנותח לא יסבול מצלקת מורגשת לעין.

לאחר ביצוע החתך יוסרו עודפי השומן והעור ולאחר מכן תפירה. גם אם תבחינו בצלקת לאחר הניתוח, חודשים לאחר הניתוח קרוב לוודאי שהצלקת תתאחה עם עור העפעפיים ובקושי ירגישו בה.

לסיכום, אם גם אתם מעוניינים במראה רענן וראייה טובה יותר אתם מוזמנים אל הקליניקה של ד”ר אופיר שיין, כירורג פלסטי בעל ניסיון רב ומוניטין מוצלח שמשמש כחבר באיגוד הכירורגיה הפלסטית בישראל והעמותה הישראלית לפלסטיקאים. בהצלחה!

שאלות נפוצות
כמה זמן מתבצע ניתוח הרמת עפעפיים?
ניתוח הרמת עפעפיים אורך כשעה ומתבצע בדרך כלל תחת הרדמה מקומית. טרם תחילת הניתוח אשרטט את קו החתך הנחוץ בעת הניתוח.
מהו תהליך ההחלמה?
ברוב המקרים המנותחים ישתחררו כבר ביום הניתוח עם פלסטרים על העיניים ויחוו תחושה של אי נוחות כתוצאה מהפרוצדורה הכירורגית, דבר שיכלול כאבים, נפיחות ופעמים גם שטפי דם. לאחר מספר ימים התפרים יוסרו והמנותחים יוכלו לחזור לשגרה. ד"ר שיין ממליץ להימנע מפעילות ספורטיבית למשך שלושה שבועות מיום הניתוח ומכין אותם לכך שבימים הראשונים שלאחר הניתוח יש סיכוי שהם יחוו מצבים של נפיחות, יובש בעיניים, הפרשה דמית קלה מהחתכים, אודם בלחמית העין ונפיחות, כל אלו יעלמו תוך פרק זמן קצר.
מחדר הניתוח

שם קטע הוידיאו / נושא

טקסט הסבר על הניתוח שמבוצע, טקסט הסבר על הניתוח שמבוצע,טקסט הסבר על הניתוח שמבוצע,טקסט הסבר על הניתוח שמבוצע

מחכה לשמוע מכן