צרו איתי קשר
דוגמאות לפני אחרי

מתיחת פנים

נכון, אומרים שהיופי מגיע מבפנים, והחברים שלנו ובני הזוג והמשפחה יאהבו אותנו בכל מצב, אבל התחושה הפנימית היא זו שקובעת איך אנחנו מרגישים לגבי המראה שלנו, ולא לכל אחד או אחת קל עם השינוי הפיזי שמתרחש עם הגיל. מתיחת פנים שמתבצעת כהלכתה מעניקה רענון טבעי וארוך טווח לפנים ובניגוד לחששות הרווחים באוכלוסיה אינה כואבת, אינה יקרה לאורך זמן ואף אטרקטיבית יותר מבחינת מחיר בהתחשב באלטרנטיבות הלא ניתוחיות הדורשות תחזוקה מתמדת. לאחר מתיחת פנים תמיד תראו צעירים לגילכם לא משנה מה משך הזמן שחלף מהניתוח. הצלקות לרוב עדינות ונסתרות מהעין ובעיני זהו אחד הניתוחים המתגמלים ביותר שהמטופלות שלי (וגם המטופלים) מעניקים לעצמם.

ירדנה, יפהפיה בתחילת שנות החמישים לחייה, ביקשה להחזיר לעצמה את המראה הרענן שהיתה רגילה לראות כל בוקר במראה. ירדנה שמעה לעצתי ויחד החלטנו על מתיחת פנים המהווה פתרון יעיל וקבוע לעייפות שקפצה עליה. ניתן לראות בתמונות שצולמו כשנה לאחר הניתוח את השיפור היפה בקו הלסת והצוואר וכן את התוצאה הטבעית שהניתוח מקנה. הצלקות בקדמת האוזן ומאחוריה, נסתרות כמעט לחלוטין.
לפני
אחרי
לפני
אחרי
איש עסקים שנושק ל 60, ביקש ממני הצערה של איזור קו הלסת, הצוואר והעפעפיים. הדגש היה על שינוי עדין ומרענן וניתן לראות זאת לאורך האיזורים שצויינו. עם טיפול עדין בדיספורט - צידי העיניים יפתחו והקמטים הנקראים רגלי עורב ישתפרו משמעותית. כך גם מנח הגבה הצידית. שימו לב לצלקת העדינה, כמעט בלתי נראית. אין צורך לחשוש מניתוח זה - גם בגברים.
לפני
אחרי
לפני
אחרי
לפני
אחרי
דר' בלה ורון מאושרת כחודש לאחר מתיחת הפנים שעברה. לאחר שניסתה על עצמה כמעט כל טיפול או מכשור לא ניתוחי בתחום האסתטיקה, דר' ורון בחרה לעבור ניתוח מיניליפט שכלל הידוק של הצוואר וקו הלסת.

ראו איזו מלאות נהדרת היא קיבלה באיזור הלחיים. מראה פשוט צעיר ומרהיב. כל זאת זאת ללא גרם שומן עצמי או חומצה היאלורונית, פשוט ניתוח מתיחת פנים במישור תת שרירי משולב שמבוצע כהלכתו.
לפני
אחרי
לפני
אחרי
לפני
אחרי
לפני
אחרי
המטופלת שבתמונה עברה ניתוח מתיחת פנים לצורך שיפור מראה הצוואר והצערת קו הלסת, לאחר שכבר עברה שאיבת שומן צווארית אצל מנתח אחר. חשוב להדגיש שמתיחת פנים שמבוצעת נכון אינה משנה את מראה הפנים ומעניקה מראה טבעי ורענן. שימו לב שלפני הניתוח היא הקפידה ללבוש צווארונים גבוהים ככל הניתן ולאחריו נהנית ממחשוף לבחירתה. כדאי לציין שאופציות לא ניתוחיות ל"הידוק" הצוואר אינן מעניקות את התוצאה הנשלטת והאיכותית שמושגת על ידי ניתוח מתיחת פנים וכדאי לקחת זאת בחשבון לפני ביצוע כל פעולה לא ניתוחית באיזור הסנטר והצוואר.
לפני
אחרי
המטופלת הזו, הגיעה אלי בבקשה לשאיבת שומן בצוואר. לאחר שהסברתי לה שמה שמפריע לה אינו השומן הצווארי אלא עודפי העור והנפילה הנלווית היא ניאותה לבצע ניתוח מתיחת פנים (שכולל גם שאיבת שומן מהצוואר ומהפנים במידת הצורך). בהקשר זה כדאי לזכור ששאיבת שומן אינה מטפלת בעודפי עור. שימו לב לשינוי הדרמטי שהושג כתוצאה מהניתוח שעברה, כל זאת ללא ירידה במשקל, או חלילה שינוי במראה פניה או "מראה מנותח".
לפני
אחרי
לפני
אחרי
נורית, בת 60, חפצה בהחלקה ושיפור מראה הקמטים בלחיים שנוצרו כתוצאה מחשיפה ממושכת לשמש במהלך חייה. הקמטים לא נעלמו לאחר ביצוע קילוף ולפיכך עברה מתיחת פנים ששיפרה בצורה ניכרת את מראה הפנים וגם, כמובן את קו הלסת והצוואר. הקמטוטים סביב השפתיים יטופלו בנפרד באמצעות הזרקת סיליקו טיפתית.
לפני
אחרי
לפני
אחרי
לפני
אחרי
בת 57, לאחר מתיחת פנים משולבת בהזרקת שומן עדינה וניתוח עפעף תחתון. ניתן לראות את השינוי הנהדר בקו הלסת, בצוואר, תוספת נפח עדינה בשפתיים ובגבול העפעף התחתון ושיפור קל של הקמטוטים סביב הפה. המטופלת בחרה שלא לעבור במקביל ניתוח לעיצוב העפעף העליון היות ובוצע לה ניתוח כזה כשלוש שנים קודם לכן אצל מנתח אחר. הוצע לה לבצע גם קילוף עדין באמצעות חומצה טריכלורו-אצטית (TCA).
לפני
אחרי
לפני
אחרי
לפני
אחרי
מיה, בת 47, צולמה כחצי שנה לאחר מיניליפט וניתוח עפעף עליון. מתיחת פנים צריכה לשוות לך מראה רענן, חיוני וטבעי. אסור שמתיחת הפנים תשנה את תוי פניך. המחמאה הטובה ביותר שנוכל שנינו לקבל הינה - וואו את נראית צעירה בכמה שנים. מה עשית? כלומר - הסביבה אינה יודעת להצביע על סיבת השיפור.
לפני
אחרי
אילנה, בת 54 לאחר מתיחת פנים והסרת עודפי עור מהעפעף העליון. שימו לב כמה התוצאה נראית טבעית ועדינה. מתיחת פנים טובה לא אמורה לשנות את מבנה או מראה הפנים אלא רק ל"הסיר" מאיתנו כמה שנים טובות ולהעניק לנו מראה צעיר יותר ורענן. עיקר הדגש במתיחת פנים (ידוע גם בשם מיניליפט) הינו על שיפור הצוואר, קו הלסת ועצמות הלחיים.
לפני
אחרי
לפני
אחרי
מתיחת פנים שמעניקה מראה רענן וצעיר יותר היא מתיחת פנים נהדרת. ברגע שיש "סטיגמטה" של מישהי שנותחה וקיבלה מראה של מנותחת פנים הרי שפספסנו את מטרתנו. דוגמא נהדרת להצערת הפנים שמושגת באמצעות ניתוח עפעף עליון ומתיחת פנים מובאת לפניכם.
לפני
אחרי
אבלין, בת 64, מצולמת כשנה לאחר מתיחת פנים והזרקת שומן שעברה. ניתן לראות את השינוי העדין והיפה. אבלין ממשיכה לתחזק את התוצאות על ידי הזרקת בוטולינום טוקסין (דיספורט) אחת למספר חודשים.
לפני
אחרי
לפני
אחרי
אורלי, בת 55, מצולמת מספר חודשים לאחר ניתוח מתיחת פנים שלוותה בעיצוב העפעף העליון והתחתון. בניתוח זה לא הוספתי שומן עצמי ולאחריו לא הזרקתי חומרי מילוי. כל שבוצע הינו החזרת הרקמות שצנחו למקומן והשגת מראה צעיר, מלא ורענן שאורלי זכרה מצעירותה. שימו לב לשיפור הניכר שמושג לאורך קו הלסת והצוואר, הלחי, וכמובן איזור העיניים.
לפני
אחרי
לפני
אחרי
לפני
אחרי
לפני
אחרי
גם גברים מבצעים מתיחות פנים. האדון שבתמונה הינו איש עסקים מצליח שחש שמראה פניו אינו הולם את מרצו וחיוניותו. מתיחת פנים שמתבצעת בגברים חשוב שתהיה מדוייקת ותיתן מענה מדוייק לסימני הגיל כמו במקרה זה - רפיון העור הצווארי הניכר וזאת ללא שינוי של תוי הפנים הגבריים או שינוי של קו שיער הפנים. התמונות צולמו לפני וכשנה לאחר הניתוח.
לפני
אחרי
לפני
אחרי

הפנים שלנו הם כרטיס הביקור שלנו – אנחנו יודעים שהרושם הראשוני תלוי לא מעט במראה החיצוני. בגילאים צעירים עור הפנים שלנו מתוח וקורן, ועם הגיל, כשהשרירים הופכים רפויים יותר וגמישות העור הולכת ופוחתת, המראה שלנו משתנה.פעמים רבות זה נוחת עלינו כרעם ביום בהיר, אנחנו מסתכלים במראה ופתאום הכל נראה לנו זקן יותר, העייפות נראית בבירור, הקמטים מפריעים וקשה לנו להביט בעצמנו.

לא רק הגיל הוא זה שמביא לקמטים ולהזדקנות העור, אלא גם פיגמנטציה, הידרדרות מתמדת וטבעית של העור, פגעי שמש וניוון שומן הפנים. למעשה, ניתן לסמן שני גורמים עיקריים לפגיעה בחזות העור: הגנטיקה והגיל. אל אלו מצטרפים גם הרגלים שונים שכל אדם אימץ לאורך חייו שיכלו לפגוע בגמישות ונראות העור שלו.

אז מה עושים, איך מחזירים את השנים לאחור ויחד איתם מחזירים את האור והחיוך לפנים? קיימות מספר אופציות כיום, אבל זו שנותנת את המענה הטוב ביותר ולאורך זמן היא ניתוח מתיחת פנים, שנחשב כיום לאחד הניתוחים השכיחים והחשובים ביותר בתחום הכירורגיה הפלסטית.

מתי מומלץ לבצע ניתוח מתיחת הפנים?

עם העלייה בגיל סיבי הקולגן, האחראיים לגמישות העור, מאבדים מאיכותם ונחלשים. התוצאה היא שמרקם העור משתנה וכך גם איכותו: הוא הופך להיות דק, מאבד מגמישותו ונראה רפוי. בנוסף, ישנם מקרים בהם נוצר דלדול של השומן התת-עורי והוא צונח כלפי מטה – במקרים אלו צורת הפנים הופכת מוארכת יותר תוך אובדן נפח באזור עצמות הלחיים.

לא אחת נוצרת גם התרופפות של הרצועות התומכות, שתפקידן לקבע את העור לרקמה התת עורית – במקרים אלו רקמות הפנים צונחות לעבר מרכז הפנים והתוצאה היא קפלי עור שאינם מחמיאים באזורים שבין הפה לסנטר ובין האף לפה.

מתיחת הפנים מותאמת למטופל והתוצאות נשמרות לזמן רב

בטרם הניתוח עורך ד”ר שיין פגישת ייעוץ שהיא, למעשה, אבחון ראשוני שמטרתו להכיר אתכם, ובעיקר להבין איך ניתן להחזיר את החיוניות לפנים. יתרה מזאת, אם פעם ניתוח מתיחת פנים היה כוללני ובוצע באותה דרך אצל כל מטופל, היום, בעזרת פיתוח הטכניקה ושדרוגה, מתאים ד”ר שיין את הטכניקה למטופל.

פיתוח הטכניקה של ניתוח מתיחת פנים מסוג זה, נעשה בשיתוף פעולה שלי עם מומחים בעלי שם מאירופה וארה”ב ויתרונו הגדול ביותר הוא בכך שהוא, כאמור, נותן מענה אישי לכל מטופל, כלומר מתבצעת התאמה של הניתוח למטופל על פי תווי הפנים ומאפייני ההזדקנות שלו כך שניתן לקבל תוצאה טבעית יותר, צעירה ורעננה יותר, והיא גם נשמרת לאורך זמן – עד כעשור! בנוסף, עם השיטה החדשה אין כל צורך בהשארת הנקזים, או שימוש בלבישת כיסויים שונים. התהליך עצמו כמעט ואינו מלווה בכאב וההחלמה נחשבת קלה.

לתמונות ניתוח מתיחת פנים לפני ואחרי >>

למי מתאים ניתוח מתיחת פנים?
ניתוחי מתיחת הפנים מיועדים לנשים וגברים המעוניינים להשיב את החיונית לפנים שלהם. במרבית המקרים, עד גיל 50 לערך אלו המעוניינים בשינוי מסתפקים בהליכים שאינם כירורגיים – החל מפיליניג עמוק ומילויים שונים.

החל מגיל 50 לערך מתרחשת צניחת שומן גדולה, מה שאומר שעל מנת להשיב את החן והחיוניות לפנים, יש צורך בניתוח מתיחת פנים.

חשוב לי לציין שוב, ניתוח מתיחת פנים משפיע לא רק במישור האסתטי, אם דיברנו על התחושה הפנימית שמשפיעה על החיים שלנו, הרי שהשינוי הפיזי נוגע גם עמוק בנפש המטופלים: רבים מדווחים על חיוניות גבוהה יותר, על אנרגיות טובות יותר ועל תחושת ביטחון עצמי גבוהה יותר.

ברגע שאנחנו אוהבים להסתכל על עצמנו במראה, אנחנו גם אוהבים את עצמנו יותר, ולא משנה מה אחרים יגידו.

לא מתבצע שום הליך ללא ייעוץ ראשוני
מאחר ומדובר בשינוי משמעותי, חשוב לד”ר שיין שתתבצע פגישה מקדימה בה הוא מסביר בפירוט על ההליך, מקבל מידע מלא מהמטופל כדי שיוכל להבטיח את התוצאות הטובות ביותר. ד”ר שיין מכיר לא מעט מטופלים שהגיעו אחרי הזרקות נקודתיות והבינו שאם רוצים ליהנות מתוצרים איכותיים ולטווח הארוך, יש לבצע מהלך משמעותי כמו ניתוח מתיחת פנים. הפתרונות האחרים טובים לשיפור לטווח הקצר ומצריכים, עם הזמן, טיפולים תכופים יותר עד לשלב בו הם מפסיקים להשפיע.

אם אתם רוצים לעשות שינוי לטווח ארוך ולא פחות חשוב מזה – שייראה כמה שיותר טבעי ומתאים לתווי הפנים שלכם, פנו למומחה לפלסטיקה לייעוץ ראשוני על מנת שיסביר לכם בדיוק מה כולל הניתוח, כיצד הוא יתבצע ויבטיח את התוצאות הטובות ביותר.

שאלות נפוצות
מה עושים בפגישת הייעוץ?
בפגישת הייעוץ נבחן את מרקם עור הפנים שלכם, את העובי שלו ואת גמישותו. בנוסף, נבדוק אלמנטים נוספים, כמו מבנה הפנים, מיקום הקמטים ועד כמה הם עמוקים. כל אלו ישפיעו על ההליך שיתבצע כדי שבסופו של דבר תהיו מרוצים ממה שתראו במראה.
מה צפוי לאורך תקופת ההחלמה?
תקופת ההחלמה אינה ארוכה במיוחד ובמרבית המקרים היא אורכת עד כחודש. ישנם מקרים בהם תקופת ההחלמה אורכת אף כשבוע בלבד, זאת בהתאם להיקף הטיפול שבוצע בפני המטופל.
האם יש כאבים?
הכאבים לאחר פרוצדורה כזו הם טבעיים ועתידים לעבור לאחר כשבוע. אחרי כחודש וחצי יהיה ניתן לחזור לפעילות מלאה. חשוב מיד לאחר הניתוח לנוח ולזכור כי למרות שהניתוח בוצע אך ורק בפנים, כל הגוף מתמסר להחלמה.
מחדר הניתוח

שם קטע הוידיאו / נושא

טקסט הסבר על הניתוח שמבוצע, טקסט הסבר על הניתוח שמבוצע,טקסט הסבר על הניתוח שמבוצע,טקסט הסבר על הניתוח שמבוצע

מחכה לשמוע מכן