צרו איתי קשר
דוגמאות לפני אחרי

ניתוח אף

אחד האיברים החשובים ביותר בפנים שלנו, ממנו אי אפשר להתעלם הוא האף. מכיוון שמדובר באיבר מרכזי המשפיע רבות על המראה וההרגשה של כל אחד ואחת מאיתנו.
אם גם אתן מעוניינות ליהנות מאף שמותאם באופן מיטבי למבנה הפנים שלכם ומשתלב בהן בטבעיות רבה, אתן מוזמנות לשיחת ייעוץ במרפאה שלי.

בת 20, לאחר ניתוח אף. חפצה בשינוי עדין עדין וכמעט בלתי מורגש, בדגש על הנמכת הגבנון.
לפני
אחרי
לפני
אחרי
ניתוח אף אמור לתת למטופלת בדיוק את מה שהיא מעוניינת בו - אם היא חפצה במראה טבעי (אני אישי, מעדיף) ניתן בהחלט להעניק לה זאת.
לפני
אחרי
לפני
אחרי
לפני
אחרי
לפני
אחרי
לפני
אחרי
לפני
אחרי
לפני
אחרי
נועה, בת 27|ניתוח אף מורכב, כולל תיקון מחיצה
לפני
אחרי
לפני
אחרי
לפני
אחרי
לפני
אחרי
לפני
אחרי
לפני
אחרי
לפני
אחרי
לפני
אחרי
לפני
אחרי
לפני
אחרי
לפני
אחרי

מהו ניתוח אף?

ניתוח אף הוא אחד מסוגי הניתוחים השכיחים ביותר ברחבי העולם וזאת משום שמדובר בניתוח פשוט וקצר שמוביל לאותה תוצאה נפלאה בה מעוניינים. מדי שנה פונים אלי רבים במטרה לעבור ניתוח אף ראשוני וליהנות מתוצאה של אותו אף עליו הם תמיד חלמו.
ניתוח אף מיועד לאנשים בעלי אף שאינו הולם את מבנה פניהם, אם מבחינת הצורה ואם מבחינת האורך. מרבית הניתוחים אותם אני מבצע הם ניתוחי אף אסתטיים אך יש גם מקרים בהם אני נדרש לתקן מצבים רפואיים מסויימים, כמו למשל קשיי נשימה כתוצאה של ניתוח אף כושל.

התאמת התוצאה למטופל מהווה את אחד הדברים החשובים יותר בניתוחי אף ולכן תמיד אתאים את הניתוח למבנה הפנים של המטופל ואנסה ליישם את כל רצונותיו בנוגע לתוצאה הסופית. ניתוח אף מתאים לרוב האנשים מגיל 16 (אני מנתח אך ורק לאחר סיום תהליך צמיחת האף).
במהלך פגישה ראשונה על ניתוח אף, עם המטופל, אסביר אודות טכניקת הניתוח בה אנקוט, ההרדמה, הסיכונים, העלויות וכמובן אספק הערכה לגבי התוצאה הסופית של הניתוח.

טכניקת ניתוח האף בה אני נוקט (רוב הפעמים) מערבת חתך מתוך פנים האף ועל ידי כך אני נמנע מצלקות חיצוניות. בניתוח אני מעצב את שלד הסחוסי והגרמי (עצם) האף על מנת ליצור את הצורה המושלמת בעיני. אורך הניתוח הוא בין שעה לשעתיים.

לאחר ניתוח אף

ביממה הראשונה שלאחר הניתוח אתן עשויות לחוות כאבי ראש, נפיחות ושטפי דם. הגבס יוסר לאחר כשבוע והנפיחות ושטפי הדם יעלמו תוך כשבועיים. החלמה מניתוח אף לוקחת כשבועיים בהם יש להימנע מחשיפה ישירה לשמש, פעילות מאומצת ומגע באף. ניתן לראות את השינוי המדהים באף כבר לאחר הסרת הגבס, אך תמיד יש לזכור שאת התוצאה הסופית נראה רק לאחר כשנה.

חוות דעת ממטופלת שעברה ניתוח אף

קארין עברה ניתוח אף אצל דר' שיין וממליצה לכל המתעניינות

מחכה לשמוע מכן