תמונות לפני ואחרי של מתיחת בטן

חווית לקוחה:

בת 49, אמא לתשעה ילדים שרגע לפני שטסה להתנתח בחו״ל ראתה את העבודות של דר׳ שיין והתאהבה.
מצולמת לפני, ושלושה חודשים אחרי מתיחת בטן היקפית עם שאיבת שומן גדולה של כ 5 ליטר מהגו (המקסימום שמותר בישראל). חשוב לציין שלמרות שה BMI שלה מעט גבוה (29) הוא עדיין בתחום הסביר שניתן לנתח. ניתוחים אסתטיים אינם ניתוחי הרזיה. דר׳ שיין מבצע ניתוחים אסתטיים רק ב BMI מתחת ל 30 לקבלת תוצאות מושלמות והחלמה נטולת סיבוכים ככל הניתן.

מתיחת בטן לפני ואחרי
לפני
מתיחת בטן לפני ואחרי
אחרי
מתיחת בטן לפני ואחרי
לפני
מתיחת בטן לפני ואחרי
אחרי
מתיחת בטן לפני ואחרי
לפני
מתיחת בטן לפני ואחרי
אחרי
חווית לקוחה:

בתמונות ניתן לראות תמונות עם שינוי דרמטי. המטופלת בת 36, מצולמת לפני ושנה אחרי מתיחת הבטן שעברה. במהלך הניתוח נכרתו כ 3 ק”ג של רקמה מדופן הבטן ונשאבו מעל 1,500 סמ”ק שומן. השינוי הדרמטי במראה שלה הושג למרות עליה של כ 10 ק”ג במשקל גוף לאחר הניתוח משום שלא הקפידה על תזונה נכונה ופעילות גופנית.

לפני
אחרי
לפני
אחרי
לפני
אחרי

בת 44 ספורטאית, עודפי עור מינימליים וצלקת קיסרי גבוה שחייבה מתיחת בטן מלאה. שימו לב לשינוי המדהים ולנוכחות צלקת סביב הטבור ועוד צלקת אורכית קטנה שמבצבצת מקו התחתון – באחוז קטן ממתיחות הבטן יש צורך להוסיף צלקת אורכית קטנה. האם זה שווה את זה? ההחלטה כולה שלכן.

לפני
אחרי
לפני
אחרי
לפני
אחרי

בת 44, שעברה שאיבת שומן מאיזור דופן הבטן בעבר הרחוק (אצל מנתח אחר). ניתן לראות את חוסר הסדירות שנובעת מהתכווצות בלתי אחידה של העור לאחר שאיבת השומן. על מנת לפתור מצב זה ביצעתי מתיחת בטן פורמלית. ניתן לראות את השיפור הניכר של הבטן העליונה, ההידוק של דופן הבטן בתמונות האלכסון והפרופיל וכן את השיפור במותן כתוצאה משאיבת השומן שביצעתי כחלק ממתיחת הבטן. בניתוח הזה הצלחתי באופן נדיר להמנע מצלקת אורכית בבטן התחתונה למרות מיעוט העור והמיקום הגבוה יחסית של הטבור.

לפני
אחרי
לפני
אחרי
לפני
אחרי

בת 58, שנים חלמה על מתיחת בטן כשנואשה מלשפר את מראה בטנה באמצעות תזונה מדויקת ופעילות גופנית אינטנסיבית. מצולמת לפני וכחודש אחרי מתיחת בטן. ללמדכן שאין גיל “מאוחר מדי” להגשים חלום. הפס המרכזי לאורך הבטן יעלם תוך מספר שבועות ושנה מהניתוח הבטן תהיה קרובה לשלמות.

לפני
אחרי
לפני
אחרי
לפני
אחרי

בת 41, ישראלית תושבת חו”ל. הגיעה לארץ במיוחד לצורך מתיחת בטן והגדלת חזה 
(משלב ניתוחים הקרוי mommy makeover). במקום מגוריה בחו”ל היתה פעילה מאוד גופנית והקפידה על משטר תזונה נכון אך לא הצליחה להיפטר מעודפי העור והרפיון של דופן הבטן. בתמונות ניתן לראות את השינוי הניכר כשנה לאחר ניתוח. ניתן לראות שהצלקת סביב הטבור מעט מורמת ומודגשת. צלקת זו נקראת צלקת היפרטרופית. ההיפרטרופיה חולפת לבד ללא טיפול כעבור 3-4 שנים אך במידה ורוצים לזרז את ההחלמה ניתן להשתמש ביריעות סיליקון, להזריק דפו-מדרול או לעשות טיפולי לייזר. לעיתים ניתן גם לקעקע את הצלקת. היפרטרופיה של צלקת מופיעה בכ 4-7% מהמנותחות שלי ללא קשר לטכניקת הניתוח.

לפני
אחרי
לפני
אחרי

בת 36, סיימה את פרק הילודה בחייה. מצולמת כשנה לאחר מתיחת בטן משולבת בשאיבת שומן ותיקון בקע טבורי. במקביל עברה גם הרמת חזה עם שתלי פוליאוריטן. משלב זה של מתיחת בטן עם ניתוח הרמת חזה קרוי גם mommy make over.

לפני
אחרי
לפני
אחרי
לפני
אחרי

בת 34, אם לחמישה ואשת עסקים מאוד מצליחה. ביקשה שיפור מיטבי של דופן הבטן והערווה, ללא ביצוע מתיחת בטן היקפית. הניתוח תרם מאוד לבטחון העצמי שלה, לאינטימיות עם בעלה ואפשר לה “לעוף” על עצמה ולבצע פעילות גופנית מאומצת כמו גם שינוי תזונתי משמעותי. התוצאות מדברות בעד עצמן. מצולמת לפני ומספר חודשים אחרי מתיחת בטן שלוותה בשאיבת שומן של כ 2.7 ליטר. למרות עודפי העור ההיקפיים הצלחנו להימנע מהצורך במתיחת בטן היקפית.

לפני
אחרי
לפני
אחרי

בת 40, אם לשלושה. מצולמת כשנה לאחר מתיחת בטן פורמלית. מתיחת בטן מערבת הסרה של עודפי עור בטניים, הידוק שרירי דופן הבטן שנרפו במהלך ההריונות (דיאסטזיס רקטי) ושאיבת שומן במידת הצורך.

לפני
אחרי
לפני
אחרי
לפני
אחרי

בת 49, כעשור לפני שניתחתי אותה עברה מתיחת בטן אצל מנתח אחר. לאור חוסר שביעות רצונה מהתוצאה שהושגה עברה אצלי מתיחת בטן חוזרת. ניתן לראות את השיפור שהושג במראה הבטן. חדות העין יבחינו בצלקת אורכית קטנה שנותרה גם אחרי הניתוח שלי. צלקת אורכית כזו עשויה להיות הכרח במטופלות שעוברות מתיחת בטן אך אין להם מספיק עודפי עור מתחת לטבור.

לפני
אחרי
לפני
אחרי
לפני
אחרי

בת 51, אמא לשלושה, מנטורית ומדריכה רוחנית. מצולמת לפני וכשלוש שנים אחרי מתיחת בטן עם שאיבת שומן. לדבריה – “הניתוח שינה את חיי מהקצה אל הקצה ואני אישה שמקבלת את עצמי כמו שאני ועוזרת לאנשים בדרך הזו של קבלה עצמית. אך כשנדרשת התערבות ניתוחית בכדי לסייע בשיפור איכות החיים – אני לגמרי בעד”.

לפני
אחרי
לפני
אחרי
לפני
אחרי

בת 42, בעברה טראומה קשה לירך ולדופן הבטן שגרמה גם לרפיון של דופן הבטן. מצולמת כשנה לאחר מתיחת בטן סטנדרטית. ניתן לראות את ההידוק הניכר שהצלחנו להשיג באמצעות הניתוח וכמובן את השיפור הניכר ביציבה ובתדמית הגוף.

לפני
אחרי
לפני
אחרי

בת 40, אמא לשלושה, עברה mommy makeover כלומר מתיחת בטן וניתוח הרמת חזה משולב. הסיבה העיקרית למתיחת הבטן היתה רפיון ניכר של דופן הבטן שבא לידי ביטוי בתמונת הפרופיל, היות והנראות הכוללת של הבטן היתה סבירה. אותו רפיון הפריע למטופלת מגיל צעיר והחמיר לאחר הלידות ולא תוקן על ידי פעילות גופנית ייעודית אינטנסיבית וליווי תזונתי קפדני. בניתוח נגלה ותוקן דיאסטזיס משמעותי בבטן התחתונה. דיאסטזיס הכוונה בהפרדות של שריר הבטן זה מזה, במקרה של המטופלת הזו ההפרדות היתה מולדת והחמירה לאחר הלידות. המטופלת כיום כשנתיים לאחר הניתוח, הצלקות כמעט אינן נראות לעין וחייה השתנו לטובה.

לפני
אחרי
לפני
אחרי
לפני
אחרי

קרן, אמא לארבעה, עברה מתיחת בטן ושאיבת שומן גדולה. העומס על פלג הגוף התחתון מנע ממנה כל יכולת לבצע פעילות גופנית מסודרת. במהלך ניתוח משולב – שאבתי כחמישה ליטר של שומן באופן היקפי מהגב והחזה וביצעתי מתיחה של עודפי העור והידוק דופן הבטן – פעולה הידועה כמתיחת בטן. התוצאה משנה חיים והרי היא כאן לפניכם. ההחלמה לא קשה ואורכת כשבועיים. ניתוח זה מומלץ רק כמוצא אחרון או במידה וקיימים עודפי עור משמעותיים שאנחנו יודעים שלא יעלמו גם בתהליך הרזיה משמעותי.

לפני
אחרי
לפני
אחרי
לפני
אחרי

מטופלת חרדית, בת 50, אמא לשבעה. הבטן הענקית מנעה כל יכולת להתאמן או לאמץ אורח חיים בריא. עברה ניתוח מתיחת בטן שכלל גם שאיבת שומן של כ 3.5 ליטר. והתוצאה לפניכם. זהו ניתוח משנה חיים בכל קנה מידה.

לפני
אחרי
לפני
אחרי
לפני
אחרי

מטופלת חרדית, בת 44, אמא לשמונה, שביקשה לשפר את מראה הבטן שלא הצליחה לשפר באמצעות פעילות גופנית ותזונה. קיבלה את ברכת הרב ושמחה עד מאוד על השינוי הדרמטי שהושג באמצעות הניתוח ולא היה יכול להתקבל בשום תצורה אחרת, ואפשר לה לחזור לביגוד ולחיי שגרה ואישות טובים יותר.

לפני
אחרי
לפני
אחרי

בת 21, אחרי ירידה משמעותית במשקל גופה. מצולמת לפני וכחודש אחרי מתיחת בטן סטנדרטית. בדרך כלל מקובל לבצע מתיחת בטן היקפית שתתן מענה לעודפי העור במותן האחורית ובירכיים, אך מטופלת זו בחרה לעבור בשלב ראשון הרמת חזה ומתיחת בטן. מתוכננת להשלמה לבטן היקפית ומתיחת זרועות בעוד מספר חודשים.

לפני
אחרי
לפני
אחרי
לפני
אחרי

בת 64, כשנה לאחר מתיחת בטן וניתוח חזה שבוצעו במשולב. ניתוח זה קרוי גם mommy makeover ומראה לנו שאין גיל לכירורגיה האסתטית.

לפני
אחרי
לפני
אחרי

בת 35, מצולמת כשנה לאחר מתיחת בטן.

לפני
אחרי

שימו לב לצלקת האלכסונית שנמצאת מתחת לקשת הצלעות משמאל. צלקת זו נקראת צלקות קוכר והינה צלקת ישנה של ניתוחי טחול וקיבה. חיתוך אלכסוני כזה פוגע באספקת הדם של דופן הבטן ולפיכך מתיחת בטן בנוכחות צלקת זו דורשת מיומנות גבוהה מאוד וזהירות.

לפני
אחרי

מטופלת שהגיעה אלי על מנת לשפר את נראות הצלקת, שבע שנים לאחר שעברה מתיחת בטן אצל מנתח אחר. הצלקת אמורה להיות עדינה ונעימה לעין. רוחב הצלקת בדרך כלל קצר יותר אך במקרה זה, לאור נוכחותה של צלקת ישנה נאלצתי ליצור צלקת ארוכה יחסית.

לפני
אחרי

בת 46, שמצולמת לפני וכשנה אחרי מיני מתיחת בטן. במקרה הזה בוצעה בעצם רביזיה (תיקון) של הצלקת הרוחבית בבטן התחתונה, עם הסרת עודפי עור והידוק קל של דופן הבטן בחלקו התחתון. מיני מתיחת בטן הוא ניתוח שמבוצע בהרדמה מקומית או כללית ומיועד לפלח קטן של נשים שסובלות מצלקת מכערת לאחר קיסרי, מרפיון עורי שרובו מתרכז מתחת לטבור או ריפיון קל של דופן הבטן – גם הוא מתחת לטבור. חשוב לשים לב שאין צלקת מסביב לטבור אלא רק בקו התחתון.

לפני
אחרי
לפני
אחרי
לפני
אחרי
כתבו לנו / דברו איתנו