הבהרת עיגולים שחורים תחת העיניים

שקעים מתחת לעיניים אחראים על מראה עייף של הפנים ומסיבה זו מטופלות (ומטופלים) רבים מגיעים להתייעצות לגבי טיפול. הסיבה להיווצרות השקעים היא מורכבת וקשורה חלקית, לאובדן נפח במרכז הפנים, הזדקנות והידלדלות הרקמות הרכות עם הגיל. לעתים, מתווספות לכך, גם שקיות מתחת לעיניים. אך במקרה זה השקית והשקע אינם מבטלים זה את זה, אלא דווקא מחמירים את המצב.

מהו הליך מילוי שקעים מתחת לעיניים?

במקרים בהם הפתולוגיה העיקרית מתחת לעיניים היא שקע, ניתן לשפר את האזור על ידי מילוי של השקע באמצעות חומר מילוי. טיפול באזור זה דורש רמת מיומנות גבוהה מהרופא המטפל, כי זה אחד האזורים המאתגרים לקבלת תוצאה טובה. יש לבחור בחומר המילוי המתאים למאפיינים של האזור ולבחור בחומר רך על בסיס חומצה היאלורונית. יש לזכור כי באזור זה חומצה היאלורונית סופחת אליה מים ולכן נפחה “גדל” לרוב בשבועות הראשונים לאחר המילוי. לעתים נדירות יותר, נפח החומצה יכול לגדול גם חודשים אחרי הפעולה.

האם הפיגמנטציה תעלם לחלוטין?

יש שני סוגים של פיגמנטציה – 1. נובעת ממחסור מלטונין  2. נובעת מעור שחושף ורידים , במילוי חומצה לאזור עפעף תחתון אנחנו יכולים לטפל רק בסוג 2 של פיגמנטציה והיא לא תעלם לחלוטין אלא הנראות תשתפר .

האם הקמטים מתחת לעיניים יעלמו?

במקרה שיש קמטוטים מתחת לעיניים זה לא משהו שמטופל על ידי חומר מילוי אלא מזבוטוקס, בוטוקס עדין לאזור גבול עפעף תחתון, במקרה של שקעים וקמטוטים ניתן לשלב בין חומר מילוי ובוטוקס על מנת לתת תוצאה מיטבית.

לכמה זמן התוצאה תישמר?

אין לדעת בוודאות לכמה זמן התוצאה תחזיק מפני שכל אדם הוא אינדיבידואלי, ניתן להעריך שכאשר מגיעים לנפח רצוי ומתאים למטופל ניתן להנות מהתוצאה בין 8-12 חודשים .

כתבו לנו / דברו איתנו