דוגמאות לפני אחרי

תיקון א-סימטריה בחזה

א-סימטריה בחזה שכיחה אצל רוב הנשים וקיימים הבדלים בצורת השדיים, נפחם, מיקום הפטמות, גודל וצורת העטרות ועוד. ישנן נשים שחוות א-סימטריה משמעותית בחזה והדבר עלול לגרום להם להעדר בטחון עצמי, מורכבות למצוא בגדים והחשש מאינטימיות. אם גם את מרגישה כך, זה הזמן לקבוע פגישת ייעוץ ובדיקה אצל ד”ר שיין.

לפני
אחרי
לפני
אחרי
לפני
אחרי
לפני
אחרי
לפני
אחרי
לפני
אחרי
לפני
אחרי
לפני
אחרי
לפני
אחרי
לפני
אחרי
לפני
אחרי
לפני
אחרי
לפני
אחרי
לפני
אחרי
לפני
אחרי

תיקון א-סימטריה של השדיים מחייב התערבות ניתוחית אותה ביצע ד”ר שיין במיומנות מקצועית עשרות פעמים. חשוב לציין כי במצבים המורכבים יותר של א-סימטריה בחזה, קשה להגיע לסימטריה מושלמת אך יחד עם זאת, מידת השיפור כל-כך משמעותית , כך שרוב המטופלות שבעות רצון מהשינוי.


במצבים בהם צורת השד בעייתית, כמו במצבי “שד צינורי” (טוברוזי / טובולרי) בו קוטבו התחתון של השד אינו מפותח דיו, נדרשות פעולות נוספות לעיצוב השד כגון פריסת קוטבו התחתון.

ניתוחים לתיקון א-סימטריה של השדיים דורשים מהמנתח הפלסטי את מידת היצירתיות הגדולה ביותר בהשוואה ליתר ניתוחי השד האסתטיים. ולכן תמונה אחת טובה מאלף מילים ואני ממליץ לך להכנס לתמונות של לפני ואחרי

שאלות נפוצות
מתי כדאי לך לשקול תיקון אסימטריה בחזה?
כאשר את לא מרגישה טוב עם החזה שלך ותחושת הנשיות שלך נפגמת, או אם את מתקשה בבחירת חזייה ובגדים. במקרים קיצוניים חלוקת המשקל הבלתי שווה יכולה להשפיע על עמוד השדרה ולגרום לכאבי גב.
איך יודעים איזה סוג ניתוח עליי לעבור?
סוג הניתוח תלוי במצב הבסיסי של השדיים, ברצונה של המטופלת וביכולת לענות על ציפיותיה. על-פי-רוב מדובר בשילוב של ניתוחי השדיים השכיחים: הגדלת חזה, הרמת חזה והקטנת חזה, כך שלבסוף תתקבל תוצאה הקרובה ביותר למצב של סימטריה.
למה חשובה פגישת ייעוץ?
ברוב המקרים, הלקוחות שמגיעות אליי כבר יודעות שהן רוצות לעבור את הניתוח במשך זמן רב לפני שהן הגיעו למרפאה. אך כמה דברים עיכבו אותן: האם זה יכאב, כמה זמן הניתוח, איך יראה החזה שלי ועוד… ולכן הטיפ הראשון שלנו - תקבעי פגישת ייעוץ. תוכלי לקבל בפגישה תשובה לכל השאלות ומענה לכל החששות שלך. ודבר נוסף...תיקון א-סימטריה של החזה היא חלום שלך. אנחנו פה רק כדי להגשים אותו

למידע נוסף:

מחכה לשמוע מכן