צרו איתי קשר
דוגמאות לפני אחרי

הזרקת שומן

העתיד של הכירורגיה הפלסטית? כנראה.

הזרקת שומן עצמי הינה כלי יעיל וייחודי להחזרת נפח, חיות ושיפור מרקם העור באיזורים אליו הוא מוזרק.
ביום יום אני מזריק את השומן לפני המטופלות (והמטופלים), לגב כף היד, לחזה ואף לישבן. לעיתים אני מזריק גם לצלקות שקועות שזקוקות לשיפור.

כאשר מדובר על הזרקת שומן עצמי, השומן הוא שלך ובשבילך וככזה הוא יקלט במקומו החדש וישאר שם ככל הנראה לנצח. אם תרדי בצורה דרמטית במשקל מספר שנים אחרי הזרקת השומן ייתכן שגם נפחו של השומן המוזרק ירד.

הזרקת שומן עצמי אני מבצע במרפאה תחת הרדמה מקומית או בחדר הניתוח בהרדמה כללית. תלוי בהעדפותיך ובנפח השומן המוזרק.

לעיתים אנו שומעים בתקשורת שרוב השומן המוזרק נספג אך מדובר בהנחה מוטעית. שאיבת שומן באמצעות קנולות ייעודיות הקוצרות גופיפי שומן בקוטר שלא יעלה על 1 מ”מ, שיטת עיבוד ייחודית וטכניקת הזרקה חדשנית מאפשרים לי להגיע לכ 60-70% קליטה של השומן המוזרק. לעיתים נזדקק למפגש נוסף על מנת להגיע לתוצאה הרצויה. כשלושה חודשים אחרי הזרקת שומן עצמי, נבצע הערכה של הצורך בהזרקה נוספת משום שהתוצאה בשלב זה הינה קבועה.

הזרקת שומן עצמי נהנית מהיתרונות של החומרים הקבועים והנספגים כאחד. אין תופעות לוואי שנובעות מהחדרת גוף זר ואין ספיגה מהירה שנובעת מהזרקת חומרים כחומצה היאלורונית שהגוף סופג במהלך השנה שאחרי ההזרקה.

בשנים האחרונות אנו מתוודעים לחיוניותם של תאי הגזע ולשימושיהם הרבים בתחומי הרפואה השונים. השומן הוא המקור הנפוץ ביותר והעשיר ביותר בתאי גזע. תאים אלו יודעים להתמיין לפיברובלסטים הלא הם התאים שיוצרים אלסטין וקולגן המעניקים חיוניות מחודשת לעור שמעל האיזור המוזרק.

כתבו לנו / דברו איתנו

    למידע נוסף: