תמונות לפני ואחרי של שאיבת שומן

ניתוח שאיבת שומן מהבטן מסתמן כאחד מהניתוחים הפופולאריים ביותר בכירורגיה הפלסטית. למרות שהאידיאל הוא לדבוק באורח חיים בריא המבוסס על תזונה נכונה ופעילות גופנית, עדיין ישנו שומן טורדני שגם לאיחור אימוץ אורח החיים המומלץ מסרב לעזוב את גופכם.

על מנת להשיג את התוצאות האסתטיות ביותר חשוב לבחור מנתח פלסטי מקצועי ומנוסה. בעמוד זה ניתן לעיין בתמונות לפני ואחרי של ניתוחים אשר בוצעו ע”י ד”ר שיין.

עיצוב הגוף / ישבן ברזילאי
לפני
עיצוב הגוף / ישבן ברזילאי
אחרי
עיצוב הגוף ישבן ברזילאי לפני ואחרי
לפני
עיצוב הגוף ישבן ברזילאי לפני ואחרי
אחרי

שאיבת שומן מעצבת של דופן הבטן (HD) בגבר בן 38. המנותח שבתמונה מתאמן על בסיס יומי ושומר על תזונה. הגיל עושה את שלו ועם הזמן נהיה קשה יותר להשיג את הגוף החטוב שהיה רגיל אליו בשנות ה 20 לחייו וזאת למרות משטר תזונתי וגופני קשוח. מצולם לפני ושלושה חודשים אחרי שאיבת שומן מעצבת בנפח של 2,900 סמ”ק כשבנוסף נעשה שימוש ברנוביון (ידוע גם כ JPLASMA) להידוק העור. יש לציין שעלה 10 ק”ג!!! במשקל הגוף לאחר הניתוח (בין היתר בעקבות עליה במסת שריר) ולמרות עליה זאת התוצאה מרשימה.

לפני
אחרי
לפני
אחרי
לפני
אחרי

שאיבת שומן של המותניים, שימו לב לשינוי הדרמטי בקימורי הגוף ובהיקפים. בניתוח זה שאבתי כ 1,800 סמ”ק מהמותניים.

לפני
אחרי

אישה בת 37, שביקשה עידון קל של הירכיים הצידיות (חיצוניות), ללא מעורבות מותניים או ירך פנימית.
התמונות מצולמות כחודש לאחר שאיבת השומן. הבצקת עדיין קיימת ותחלוף כעבור 3 חודשים, למרות זאת עדיין רואים את השיפור הניכר בתוצאה. בניתוח זה שאבתי 2,800 סמ”ק של שומן מהירכיים.

לפני
אחרי

מצבורי שומן בבטן התחתונה של גבר צעיר לפני ואחרי שאיבת שומן ממוקדת לבטן התחתונה. פעולה זו יכולה להתבצע בהרדמה מקומית או כללית.

לפני
אחרי

שאיבת שומן מהגב והמותניים שמתבצעת בהרדמה כללית בשכיבה על הבטן. יכולה להיות חלק מהליך משולב או בפני עצמה. בתמונה – שינוי מהותי בעודפי העור ובמתאר הגב לאחר שאיבה גדולה של הגב והמותניים. בניתוח זה שאבתי מהגב העליון והתחתון כ 3,200 סמ”ק של שומן. משרד הבריאות הישראלי מגביל אותנו לשאיבה של 5,000 סמ”ק בכל ניתוח.

לפני
אחרי

שאיבת שומן מהמותן ומהבטן התחתונה באישה צעירה, לפני לידות, בעלת עור רפוי יחסית, עשיר בסימני מתיחה.
היות ואיכות העור בבטן התחתונה לא טובה, יכולת ההתכווצות שלו לאחר שאיבת שומן נמוכה ולכן לא ניתן לייצר “קוביות” באמצעותה בלבד. חשוב מאוד לבחור נכון את המועמדים והמועמדות לניתוח שאיבת שומן בטנית.
בניתוח זה שאבתי כ 800 סמ”ק של שומן.

לפני
אחרי

שאיבת שומן מהירכיים החיצוניות והפנימיות. בניתוח זה נשאבו 2,600 מ”ק שומן דרך חרירי שאיבה נסתרים.

לפני
אחרי
לפני
אחרי
כתבו לנו / דברו איתנו