תמונות לפני ואחרי של עיצוב שפתיים (זמני וקבוע)

שפתיים הן מהאיברים המושכים ביותר בגוף האישה.

מילוי ועיצוב שפתיים באמצעות סיליקון יכול להעניק לך את מראה השפתיים שתמיד חלמת עליהן – בשרניות, סקסיות וטבעיות, בדיוק במידה שאת רוצה.

במהלך הקריירה שלי כמנתח פלסטי פגשתי, לצערי, נשים רבות שלא הרגישו בנוח עם מראה השפתיים שלהן. 

לעיתים זה היה נפח השפתיים שלא היה מספק ובשרני וגרם להן להרגיש לא מספיק סקסיות ומושכות ולעיתים דווקא הצורה של השפתיים לא הייתה הצורה שהן רצו לפגוש כל בוקר בראי. 

בת 23, מדגימה שפתיים חושניות לאחר עיצוב שפתיים באמצעות הזרקה טיפתית של סיליקון. מדובר בשמונה טיפולים מרפאתיים קצרים שבוצעו בהפרש של כחודש מהאחד לשני. התוצאה שנראית לעין – קבועה.

לפני
אחרי
לפני
אחרי

גבר בן חמישים מצולם לפני ולאחר שעבר סדרה של הזרקות סיליקון לשפתיים לאורך תקופה של כמעט שנתיים. חשוב לשים לב לתוצאה הטבעית אין דרך לדעת שאלו אינן השפתיים שנולד איתן. היתרון האדיר של עיצוב שפתיים באמצעות סיליקון נובע מהשינוי האיטי שעוברות השפתיים כך שהסביבה לא ממש שמה לב לשינוי, והעובדה שהתוצאה שמתקבלת קבועה ואינה דורשת תחזוקה.

לפני
אחרי

בת 47, רופאת ילדים, מצולמת לפני ואחרי עיצוב שפתיים עדין באמצעות הזרקת סיליקון טיפתית. התהליך נפרס על פני שנה וחצי במהלכו בוצעו עשרה טיפולים. ראוי לציין שהתוצאה המתקבלת קבועה ומותאמת לרצונה של המטופלת.

לפני
אחרי
לפני
אחרי

עיצוב שפתיים והעלמת הקמטוטים שסביב השפתיים באמצעות הזרקת סיליקון טיפתית. שימו לב לשיפור הניכר ולתוצאה הקבועה. בידיים הנכונות סיליקון הינו אחד הפתרונות המדהימים ביותר שיש לטובת עיצוב שפתיים.

לפני
אחרי

עיצוב שפתיים קבוע באמצעות סיליקון רפואי בהזרקה טיפתית. התמונה צולמה לאחר תשעה טיפולים מרוחקים כחודש זה מזה.

לפני
אחרי
כתבו לנו / דברו איתנו