צרו איתי קשר

סיכונים בניתוח מתיחת פנים

לכל מקום שלא תלכי, תקחי איתך את כרטיס הביקור שעושה בעבורך את העבודה הטובה ביותר: הפנים שלך. ככל שעוברות השנים, את מזהה פגמים מסוימים שהופכים את כרטיס הביקור לקצת פחות אטרקטיבי, או פשוט לכזה שקצת פחות נוח לך איתו. קצב ההתבגרות איננו גזרה, ובאמצעות ניתוח מתיחת פנים יהיה ניתן להשיב לך את הנראות החיונית והקורנת. 

ניתוח מתיחת פנים איננו דורש החלמה ארוכה, והיא לרוב תסתיים כעבור חודש ימים. עם זאת, אני רואה כל לקוחה שלי כאינדיבידואל, ובהתאם אני ממליץ המלצות שונות. המטרה היא לקדם את תהליך ההחלמה, ולהבטיח תוצאה נפלאה לצד תחושה טובה. מתיחת פנים מתבצעת בהיקפים שונים, ובהתאם תקופת ההחלמה יכולה להתקצר אפילו לכדי שבוע או להתארך. 

שקיפות מלאה בפגישת ההיכרות המקדימה

לפני ניתוח מתיחת הפנים, ניפגש במרפאה ואסביר לך בצורה נרחבת על הניתוח. המוטיבציה שלי היא לשקף בפנייך תמונה מלאה, כזו המגלמת בתוכה את היתרונות הנפלאים של הניתוח, וגם את הסיכונים הטמונים בו. חשוב לי לציין כי לא כל סיכון אכן מתממש בפועל, ולרוב ההחלמה חלקה עם מניפה מזערית של סימפטומים. עם זאת, האחריות שלי היא להכין אותך בצורה מלאה לניתוח שישנה את פנייך לטובה.

בפגישה המקדימה, אתאים לך את את שיטת מתיחת הפנים הנכונה ביותר בעבורך. אני מבצע מתיחת פנים בשיטה ייחודית, שאינה דורשת נקזים או חבישה ואף אינה דורשת אשפוז לילה. 

סיכונים בניתוח מתיחת פנים

כשבוע לאחר הניתוח – איך תרגישי?

תקופת ההחלמה משתנה בין אישה אחת לאחרת, אך הסימפטומים המופיעים לרוב זהים. בימים הראשונים, סביר מאד כי תחושי כאבים לוחצים שהם טבעיים לגמרי וחולפים עם משככי כאבים. בנוסף, ישנה אפשרות כי לא תרגישי תחושה מלאה באזור הפנים. ייתכן שהיו עדיין שטפי דם באיזור הצוואר והצלקות עדיין יהיו אדומות ולא סגורות עד תום. במהלך שבוע זה תקפידי למרוח משחה על קו התפרים ותוכלי גם לצאת מהבית בהנחה שיש לך שיער ארוך שאת יכולה לפזר על מנת להסתיר את התפרים שנמצאים בקדמת האוזן.

מהם הסיבוכים השכיחים של ניתוח מתיחת פנים?

כמו שרשמתי למעלה – אובדן תחושה באיזור הניתוח הינו שכיח ונעלם תוך מספר שבועות עד חודשים. לעיתים

 

מחכה לשמוע מכן

  ניתוח אף – סוגים ומחירים

  מתלבטים לגבי ניתוח אף ורוצים לשמוע עוד? ד”ר שיין, מומחה לכירורגיה פלסטית ואסטתית, כאן כדי להסביר לכם כל מה שצריך לדעת על ניתוח אף. המשיכו לקרוא כדי ללמוד מה זה ניתוח אף, אילו סוגים של ניתוח קיימים כיום ומה המחיר של ניתוח כזה?

  להמשך קריאה >

  הגדלת חזה – למראה טבעי ונשי המתאים רק לך

  להמשך קריאה >

  שאיבת שומן ללא ניתוח טובה משאיבה מסורתית?

  נשים רבות מסתכלות מידי יום במראה ואינם מרוצות ממה שהן רואות. זה טבעי לרצות להיראות טוב ולצד שילוב של תזונה מאוזנת ופעילות גופנית לעתים נדרש גם שאיבת שומן בירכיים, בבטן או הישבן כדי לצמצם את כמות השומן בגוף.

  להמשך קריאה >